aA
Šiais laikais beveik kiekviena mergina, susipažinusi su vaikinu, pasidomi, koks gi jo Zodiako ženklas. Juk ne paslaptis, kad kai kurie ženklai nesuderinami kaip akmuo su kirviu. Tad dar kartą pažiūrėkite, kokius bruožus turi jūsų mylimasis ir ko galite iš jo tikėtis.
© Shutterstock

Jei jūsų išrinktasis Avinas, nelaukite iš jo ilgo merginimo ir estetinių išsireiškimų. Būkite su juo paprastesnė ir jis į jus atsigręš... Kad jam patiktumėt, nereikia žiūrėti protingomis akimis ir kalbėti paslaptingu balsu, nes jis niekada neįsižiūri ir neįsiklauso. Taigi daugeliui merginų, Avino atžvilgiu, šansai padidėja. Bet tai nereiškia, kad Avinams reikalingos aklos ir kurčios. Jiems reikia meilės... (o kam jos nereikia?)

Jei jums paklius Jautis, jaukinkite jį ilgai. Maitinkite gerai ir sočiai. Ir panašiai. Tik neprašykite jų paskolinti, nes reikės grąžinti su procentais. Apie save jam prasitarkite, kad valgote mažai. Tada jis galės sėkmingai taupyti jūsų sąskaita.

Jei jūsų išrinktasis Dvynys, eikite su juo pasivaikščioti – kur vėjas pučia, juk dvyniai – tai oro ženklas. Jei jis jums reikalingas, pasistenkite pamėgti sportinį ėjimą, ieškokite įdomių pažinčių, pirkite protingas knygas ir atsakinėkite į jo klausimus. Bet neužčiaupkite jam burnos, kai jis norės paplepėti ir stenkitės atrodyti protinga. Tada jis supras, kad kitos tokios jis daugiau neras ir, galbūt, liks su jumis.

Jei įsižiūrėjote Vėžį, žinokite – tai labai įspūdingas žmogus. Su juo reikia elgtis geruoju, ilgai ir ryžtingai kovoti dėl pasitikėjimo, širdingai pažindintis su jo giminaičiais, girti jo polinkį kurti šeimos židinį, maitinti mėgstamu maistu (prie kurio jis pripratęs) ir t.t. Taip patyliukais (bėgant metams) jis pripras prie jūsų ir nebenorės skirtis nė už jokius pinigus.

Liūtą sudomins jūsų pareiškimas, kad jis gali vaikščioti į kairę ir į dešinę, neklausdamas jūsų leidimo. Tai paskatins jį vesti be jokio sąžinės graužimo. Nieko tokio, jei neužteks pinigų prabangaus Mersedeso nuomai ir briliantiniams niekučiams – svarbiausia, kad šią dieną jūs būtumėt maksimaliai žavinga ir neįtikėtinai jausminga. Liūtui tai labai patiks. O jums argi ne?

Jei sutikote vyrą - Mergelę, neskubėkite džiaugtis. Šis vyras yra siaubingai punktualus. Jį jaudina ne tiek jausmai, kiek protingos jausmų konstrukcijos... Jis gali kurti apie tai ritmingas eiles ir patogiai skaitomą prozą. Ir jus kartu su jausmais išnarstys po kaulelį. Tai sveiko proto ir blaivios nuovokos žmogus, todėl šalia jo visada norisi būti pasitempusiai, tvarkingai ir, bendrai paėmus, ne kvailai merginai. Jis įvertins jūsų auką ir pasistengs būti pavyzdingu vyru, dėmesingu meilužiu ir rūpestingu tėvu. Bet jeigu jūs svajojate išsaugoti ir pagerinti santykius – dėkite kiekvieną daiktą į savo vietą. Vyrui - Mergelei tai labai svarbu...

Vyrui – Svarstyklėms svarbu elitinis patarnavimas ( aukštos klasės). Pabandykite nerūpestingai paklausti, kokį vyną jis renkasi skirtingu paros metu. Tada jis galės pagalvoti, kad jūs taip pat nepėsčia ir užsirašys ant rankogalio jūsų vardą. Vyrams - Svarstyklėms svarbu žinoti naujausias visuomenės naujienas ir jie linkę į santuoką iš išskaičiavimo. Tai jiems atrodo teisinga, o vyrai –Svarstyklės - visada už socialinę lygybę (savo naudai). Tarp kitko, dievina komplimentus ir patys jų negaili. Už tai daugelis juos myli, o jie jau renkasi – kam atsakyti tuo pačiu, o kam ... pasakyti gerai nuteikiančia intonacija, paspalvinta pustoniais ir dviprasmišku nutylėjimu.

Norite aistringos ir audringos meilės? Vyras Skorpionas tai sugeba. Jei jūs tapsite jo aistros objektu, nebandykite išvengti persekiojimo – tai beviltiška. Be to, ne viskas gerai, kas gerai prasideda. Tai netiesa! Įtarumas viskam, kas gera – svarbi jo charakterio savybė. Jei galite išsklaidyti šiuos įtarimus, jis jūsų amžiams. Arba bent porai dienų. Ko reikia, kad sulaikytumėte vyrą Skorpioną? Maitinti aštriais valgiais (saikingai), vaikščioti į žygius, šokinėti su parašiutu ir, žinoma, būti seksualiai aktyviai. O kitokia jam nereikalinga...

Atėjo eilė Šauliams. Su juo gera leisti pinigus. Jų gera siela ir dar nuostabesni planai. Štai lyg tai ir viskas. Arba nieko. Jei jūsų svajonė – kelionė aplink pasaulį, kraustymaisi, didelis butas ir geras apetitas – rinkitės Šaulį. Jis pateisins jūsų viltis. Gal ne iš karto, bet su jūsų pagalba.... Ko tam reikia? Visada klausykite jo patarimų, o pačius protingiausius užsirašinėkite. Kai jis pusę patarimų pamirš – jūs jam priminsite. Jei siekiate tapti dalykine moterimi (atitinkančia tarptautinius standartus), jis rodys jums ypatingą dėmesį. Jam imponuoja viskas kosmopolitiška, nors ne būtinai standartiška. Jeigu jau toks reikalas, negaiškite laiko, mokykitės užsienio kalbų ir domėkitės užsienio kultūra. Jis bus laimingas, bendraudamas su tokia išsilavinusia asmenybe. Ir jums bus malonu...

Ką gi gero pasakyti apie Ožiaragius? Daug gero. Iš šalies šie vyrai atrodo labai rimti ir netgi susirūpinę dėl savo pačių išgalvotų problemų. Ir dažnai šis įspūdis pasirodo tiesa. Bet visas grožis tame, kad jų problemos kada nors baigiasi. Ne iš karto, žinoma, bet už tai su metais... geresnio varianto praktiškai moteriai neatsiras. Jei jūs praktiška, lengvai optimistiška, saikingai darbšti ir visiškai laisva, šis žmogus apsidžiaugs, kad jūs egzistuojate šiame pasaulyje. Tai ko gi jūs laukiate? Eikite ir dirbkite. Tiksliau – nepaleiskite savo šanso. Laikas nušviesti jo kelią. Jis skolingas neliks. Ožiaragis nemėgsta skolų. Galimas daiktas, jis myli jus. Padėkite jam išreikšti jausmus.

Kokie jie – vyrai -Vandeniai? Įvairūs. Būna nepanašūs į save. O ką su jais padarysi? Jeigu jūs linksma, mylėkite Vandenį kartu su jo draugais (atskirai nerekomenduojama). O gal domitės kuo nors netradiciniu (ekstremalus sportas, apsiliejimas šaltu vandeniu ir pan.), tai kam jums kiti vyrai - ne Vandeniai? Žinoma , jeigu jūs rūškana, vieniša ir niekam nereikalinga – apsižvalgykite ir ieškokite pirmo sutikto. Tikėtina, kad tas pirmasis bus vis dėlto Vandenis. Jau sakėme, kad jie skirtingi! Tarp kitko, jie tiki likimu. Todėl su jais lengva susipažinti. Prieikite ir sakykite: „aš tavo likimas“. O ką, gal taip ir yra?

Jei jūsų gerbėjas vyras - Žuvys, nieko nepadarysi. Užtat apie jį nepasakysi, kad jis „nei žuvis, nei mėsa“. Jis kartais tyli, kai jo klausia, ir kalba, kai neklausia, na ir kas? Drąsiai imkite už skverno ir tempkite į Santuokų rūmus. Nors palaukite, kam jis jums? Ach taip, jis gi mielas, geras ir toks svajingas.Taip smagu jį apgaudinėti – juk jis viskuo patiki. Neabejokite, jei patikės, kad jūs pati geriausia ir mylimiausia, vadinasi tai tiesa. Suprantama, tokie vyrai ant kelio nesimėto.
Jei Žuvys nebemokės svajoti – niekas niekada jums nebepavydės. Nors, jei norite nežemiškos meilės, melodramiškų sukrėtimų ir neišsakytų žodžių – ieškokite Žuvų. Jis neapvils jūsų... arba apvils...

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Mirusiųjų kūnus ruošiantis tanatopraktikas – apie išnarstytus organus ir paskutinius artimųjų prašymus (13)

„Po trijų mėnesių iškastas ketvirčiuotas kūnas, kurį reikėjo surinkti ir pašarvoti atvirame...

Kaip sekasi verslininkams, dėl vaikų persikėlusiems į ekologišką gyvenvietę (17)

Noras sukurti geresnį gyvenimą savo vaikams vilnietę Darija su šeima atvedė į ekologiškos...

Tapinas apie į Latviją neišskridusią Grybauskaitę: man nesueina galai niekaip (44)

Sekmadienį Lietuvą apskriejo žinia, kad dėl lėktuvo gedimo prezidentė Dalia Grybauskaitė...

Užkalnis norėjo atsikąsti šviestuvo ir pakramsnoti baldus (88)

Jeigu šviestuvai, baldai ir baro puošmenos būtų valgomi, „Pachamama Dinner Club“ būtų...

Po atimtų vaikų skandalų motina pratrūko: augindama du vaikus jaučiuosi nesaugi (51)

Apie tūkstantį žmonių sekmadienį 11 val. susirinko į mitingą prieš vaikų atiminėjimą...

Bioarcheologė: prieš kelis šimtus metų lietuviai gyvendavo tik iki 40 m. ir mirdavo nuo baisių ligų (120)

„Žmogaus griaučiai yra nuostabūs tuo, kad jie ne tik suteikia galimybę judėti ar apsaugo...

Broliai Antetokounmpo: Nigerijos palikuonys kelią į krepšinio sėkmę skynėsi per skurdų uždarbį gatvėje

Meilę gimtajai Graikijai išpažinę ir rasizmo išpuolius išgyvenę broliai Antetokounmpo...

Autobuso vairuotojas: pasitaikydavo, kad ir autobuso durys iškrisdavo, ir žieminių padangų nedėdavome

Anksčiau buvo paprasčiau – žiemą visuose autobusuose šalta, vasarą karšta, atidaryti liukai...

5 mitai apie investicinius fondus

Visuomenėje apie rizikos kapitalo fondus vyrauja įvairūs mitai, kurie dažnai yra neigiami ir netgi...

Eksperto prognozė: kaip kriptovaliutų rinka atrodys 2019 metais (92)

Londono universiteto koledžo mokslininkas Paolo Tasca sako, kad kriptovaliutų rinka tampa vis...