aA
Fengšui - kinų harmoningos gyvensenos ir harmoningo būsto doktrinos - ekspertai nuo seniausių laikų didelę reikšmę teikia įėjimui į namus. Taigi, jeigu su lauko durimis turite kokių nors problemų – pavyzdžiui, jos išklypusius ar blogai užsidaro – tokių namų gyventojus sėkmė vargu ar aplankys. Tačiau mūsų gyvenimui įtakos turi ir tai, kas ant lauko durų ar greta jų užrašyta. Kalbame apie namo ar buto numerį. Taigi, truputis numerologijos.
Numeris
© Shutterstock nuotr.

Namo ar buto numeris (jeigu gyvenate daugiabučiame name) gali stipriai veikti žmogaus likimą, tvirtina fengšui žinovai.

O ką daryti, jeigu namo ar buto numeris susideda iš dviejų skaitmenų? Viskas labai paprasta: skaičius sudėkite ir gausite vieną skaičių. Toks ir bus jūsų būsto skaičius.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 1, jūsų būstą globoja Saulė. Saulė skatina meninę saviraišką, myli ir globoja kūrybingus žmones. Ji saugo dailininkus, aktorius, rašytojus. Gana įprasta, kad butuose ir namuose, kurie pažymėti 1-uoju numeriu, gyvena žmonės, turintys galybę šviestuvų. Tokie žmonės dievina šviesą, šviesias spalvas. 1-uoju numeriu pažymėtuose būstuose vyrauja nerūpestingumo ir džiugesio atmosfera. Tokie namai – ideali buveinė bohemos atstovams.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 2, jūsų namus globoja Mėnulis. Šis dangaus kūnas lavina intuiciją, skatina polinkį į meditaciją. Mėnulis globoja muzikantus, tuos, kurie dirba su vaikais ar švietimo srityje, bei žmones, susijusius su vandens telkinių – upių, ežerų, kanalų – valymu. 2-uoju numeriu pažymėtuose būstuose gausu veidrodžių. Tačiau jei Mėnulio globojamuose namuose gyvena nestabilios psichikos asmenys, jiems gali pasireikšti isterija, paaštrėti dvasinės ligos.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 3, šiuos namus globoja Marsas. Marsas – veiklius ir aktyvius žmones sauganti planeta. Tokiu numeriu pažymėtame būste niekada netrūks įvairiausių įvykių, kitais žodžiais tariant, niekada nebus nuobodu – teks rūpintis varvančiu čiaupu, lūš baldai, varvės stogas. Tokiuose namuose net gaisro rizika yra didesnė nei įprastai. Jeigu tokiuose namuose sėdėsite sudėję rankas, gali kilti rimtų sveikatos problemų. Marsas gali jus provokuoti pykčiams ir netgi muštynėms. Nepasiduokite arba keiskite gyvenamąją vietą!

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 4, jus ir jūsų būstą globoja Merkurijus. Ši planeta padeda bendrauti ir megzti socialinius ryšius. Jeigu apsigyvensite tokiu numeriu pažymėtuose namuose, svarbus vaidmuo jūsų gyvenime atiteks telefonui. Galėsite sėkmingai dirbti operatoriumi ar prekiauti biržoje. Be to, gyvenant tokiuose namuose dažnai kils noras keliauti ir leistis į nuotykius.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 5, jus ir jūsų būstą globoja Jupiteris. Ši planeta skatina užsiimti ideologine veikla, rūpintis dvasiniais reikalais – šis būstas puikiai tiks besidomintiems politika, mokslu, religija. Šiuose namuose neabejotinai bursis žmonės, vienijami konkrečios idėjos. Be to, būste, pažymėtame 5-uoju numeriu, nesąmoningai kaupiama didžiulė biblioteka. Vienintelis dalykas, kurio šių namų gyventojams daryti nevalia: Jupiteris labai nemėgsta karštakošių, todėl be reikalo nekelkite audros stiklinėje. Ir dar – pasaugokite kepenis!

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 6, jus globoja Venera. Jos devizas: meilė ir laimė! Tokiu numeriu pažymėtuose namuose gera priiminėti svečius, rengti vakarėlius su dainomis ir šokiais. Venera skatina svetingumą, ugdo gerą skonį, globoja kulinarijos meną. Tačiau tokia atmosfera namuose gali prišaukti ir skandalų, todėl būtina mokytis kantrybės ir nesileisti provokuojamiems. 6-uoju numeriu pažymėto būsto gyventojai myli naminius gyvūnus, dievina gėles, todėl neretai ten gyvena katinas ar šuo, šeimininkai augina vazoninių gėlių.

Būstą, pažymėtą 7-uoju numeriu, globoja Saturnas. Šiuose namuose gyventi nelengva – tai per karšta, tai per šalta, vis susiklosto kokio nors nepalankios aplinkybės. Tačiau gyvenimas „Saturno buveinėje“ padeda ugdyti profesinius gebėjimus, neša piniginę naudą. Fengšui ekspertai tokio namo ar buto gyventojams pataria dažniau nugrimzti į apmąstymus. Priešingu atveju galite turėti problemų su nugara, užpuls osteochondrozė, podagra. Tokiuose namuose naudinga praktikuoti dvasinę ir fizinę sveikatą gerinančią veiklą, pavyzdžiui jogą.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 8, esate Urano rankose. Šis dangaus kūnas padeda palaikyti gerus ryšius su draugais ir pažįstamais: šiuose namuose dažnai ir intensyviai bendrausite su senais bičiuliais, tačiau megsite ir naujas pažintis. Be to, Uranas nemėgsta pragmatikų ir racionalistų, todėl okultizmo gerbėjai šiuose namuose jausis tiesiog puikiai. Svarbus patarimas: 8-uoju numeriu pažymėto būsto gyventojai itin daug dėmesio turėtų skirti elektros instaliacijai ir dažnai valyti langus.

Jeigu jūsų buto ar namo numeris 9, jus globoja Neptūnas. Šis dangaus kūnas globoja naftininkus, jūrininkus, ekstrasensus, muzikantus ir dvasininkus. Likusiems 9-uoju numeriu pažymėtas būstas ne itin tinkamas ir draugiškas. Turėsite problemų su vandeniu, gali atsirasti priklausomybė nuo narkotinių medžiagų, alkoholio ar tabako. Gali dingti įvairūs daiktai, kankinti nemiga. Be to, turėtumėte saugotis nuodingų medžiagų. Jeigu jūsų profesija ir gyvenimo būdas neatitinka aukščiau išvardytų, ekspertai pataria kuo skubiau 9-uoju numeriu pažymėtą būstą palikti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Druskininkuose prasideda atsisveikinimas su netikėtai Ispanijoje mirusiu Vitalijumi Cololo (90)

Šeštadienį po pietų Druskininkų laidojimo namuose „Nutrūkusi styga" būriuojasi netikėtai...

Kardiologai įspėja 40-mečius ir vyresnius: jei nenorite staiga mirti, metas imtis priemonių (41)

Laidoje „Sveikatos receptas“ pokalbis apie ligą, kuri kardiologijoje laikoma ligų karaliene....

Landsbergis: kaip gali pasitikėti valstybe, jei už surinktus mokesčius asfaltuoja premjero kelią papildyta (821)

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ( TS-LKD ) partija šeštadienį Vilniuje...

Antra diena Egipte įstrigę lietuviai: nuvežė į viešbutį, kur nėra net vandens papildyta (167)

DELFI pasiekė skaitytojo laiškas, kuriame teigiama, kad jau antrą dieną iš Egipto į Lietuvą...

Augustas Marčiulionis įvardijo, kuo jis aikštėje pranašesnis už tėvą ir kuo jam nusileidžia (12)

Legendinio krepšininko Šarūno Marčiulionio sūnus ir Vilniaus „Perlo“ įžaidėjas 17-metis...

Konfliktas Radviliškio ligoninėje: žurnalistas teigia gynęsis nuo direktoriaus (46)

Gruodžio 5 d. Radviliškio ligoninėje įvyko konfliktas tarp „ Radviliškio krašto “...

„Aro“ pareigūnai išbandė naują pirkinį – įspūdingą kovinį katerį (24)

Specialus greitaeigis kateris, skirtas antiteroristinių operacijų rinktinės „Aras“...

Profesorius Landsbergis: ar Lietuvoje nesiformuoja vis didesnė blogovės valstybė? (541)

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų ( TS–LKD ) garbės pirmininkas...

Kasinėjimai žvelgiant į ateitį: kuo virs Lukiškių kalėjimas? (2)

Lukiškių kalėjimas visada buvo daugiafunkcė erdvė. 1904 m. pastatytas kompleksas buvo vienas...

Konservatoriai prašys Nausėdos vetuoti biudžetą: nauji mokesčiai įeis į istoriją kaip patys kvailiausi (160)

Tėvynės sąjungos – Lietuvos krikščionių demokratų partija ( TS-LKD ) šeštadienį surengtame...