aA
Paprastesnį psichologinį testą sunku ir įsivaizduoti – tereikia peržvelgti paveikslėlius ir išsirinkti labiausiai patinkančią, intuityviai traukiančią žvaigždę.
Pasirinkite vieną žvaigždę.
Pasirinkite vieną žvaigždę.
© Shutterstock

Kiekviena žvaigždė – tai užkoduota konkreti žinutė, net, galima sakyti, pranašystė. Jei savąją jau išsirinkote, galite sužinoti, ką tai reiškia jums.

1. Kelias į sėkmę

Jūsų laukia vidinės permainos. Galbūt koks nors asmuo, o galbūt įvykis padarys jums apčiuopiamą įtaką. Dėl to, tikėtina, pakis jūsų prioritetai, pavyks nugalėti įsisenėjusius kompleksus ir visą energiją sutelkti į pastangas siekti tikslo.

Jei norite, kad darbus vainikuotų sėkmė, pasistenkite suvaldyti neigiamas emocijas, nuvykite šalin negatyvias mintis. Turite pasitikėti savimi. Jei šitai pavyks, būtinai pasieksite tai, ko norite.

2. Analitinis mąstymas

Ženklai iš aukščiau, įvairios pranašystės ir horoskopai jūsų visai nedomina – jie jums nereikalingi, kad galėtumėte užtikrinai iki menkiausių smulkmenų planuoti tolesnius veiksmus. Jūs patys gebate racionaliai organizuoti darbą.

Nors esate iš tų, kuriems paklūsta, kurių klauso ir kuriuos myli, kartais mėgstate pabūti vieni. Būtent vienatvės akimirką į jūsų galvą veikiausiai atklys geneali mintis. Būtinai įgyvendinkite kilusią idėją. Gali būti ir taip, kad realizavę, ką sumanėte, jau niekada nejusite finansinio nepritekliaus.

3. Entuziazmas

Jūs – kūrybiška asmenybė, gana gerai žinanti, kur ir kaip pasinaudoti įvairiapusiu savo talentu. Deja, nesugebėjimas susivaldyti ir nekantrumas jums kartais kiša koją, todėl atminkite – pirmiausia reikia pagalvoti ir tik tada emociškai reaguoti.

Jei vadovausitės šiuo principu, netruksite suprasti, kad užduočių, su kuriomis nesusidorotumėte, tiesiog nėra. Esate pajėgus viską įveikti.

4. Gerumas ir harmonija

Jūs – jautrios sielos, geros širdies žmogus. Bijoti pasidalyti su žmonėmis gerumu tikrai nereikia, bet leisti užsisėsti sau ant sprando taip pat negalima.

Jei taip nutiks, imsite galvoti, kad jūsų gerumas jums kenkia, kad tai – neigiamas jūsų būdo bruožas. Taip, aišku, nėra, todėl nepraraskite širdies gerumo, venkite pyktį skleidžiančių šaltinių ir mėgaukitės gyvenimu.

5. Rūpestis ir supratingumas

Jūsų prigimtis labai artistiška, be to, esate linkęs padėti kitiems. Tik ar ne metas leisti, kad kas nors padėtų jums? Galbūt tikrai derėtų pamąstyti, kad ir kiti galėtų jumis pasirūpinti.

Taip pat pravartu nustoti lėkti, nuolatos skubėti ir bent kiek atsipalaiduoti. Būkite atviri kitų pagalbai, priimkite šiltus jausmus. Atminkite – tikrai esate verti meilės.

6. Užtikrintumas

Jūs tikite savo jėgomis ir savo principų neatsisakote net tada, kai visi aplinkui tikina, kad esate neteisus. Gera žinia ta, kad einate teisingu keliu, todėl abejonių neprisileiskite.

Dabar jums svarbiausia turi būti laikas ir pinigai. Išmokite taupyti – metas išlaidauti dar neatėjo. Jei reguliariai atsidėsite pinigų, nė patys nepastebėsite, kaip susitaupysite tiek, kad galėsite pagyventi, kaip svajojate.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(9 žmonės įvertino)
2.8889

Top naujienos

Delfi PliusVaidas Mikaitis

Į šią Azijos šalį taip sunku patekti, kad lietuvis jau ėmė galvoti apie nusikaltimą: bendrininkų rasti nepavyko, o planų vos nesužlugdė Lenkija

Manęs klausia, kodėl iki šiol nieko neparašau apie ką tik įvykusią kelionę į Pietų Korėją....

Rusų programišiai „laužia“ Lietuvos informacines sistemas: įspėja, kad tai gali būti dar tik pradžia (7)

Dėl sustabdyto tranzito į Kaliningradą, rusų programišiai nuo penktadienio pradėjo...

„Belligcat“ vadovas: tas šalis, kurios padeda Putino režimui, reikia šalinti iš ES (18)

Nepaisant griežtų sankcijų, karą prieš Ukrainą pradėjusi Rusija iš naftos ir dujų pardavimo...

Pasauliui ir Lietuvai žada recesiją: laimės tik vienas sektorius (2)

Tarptautinė rizikos valdymo bendrovė „Coface Baltics“ naujausiame rizikos valdymo tyrime...

Šiurpus avarijos smūgio garsas pažadino klaipėdiečius: žuvo vyras

Klaipėdoje, netoli degalinės, įvyko skaudi avarija. Vienas avarijos dalyvių žuvo, dar viena...

Karas Ukrainoje. Ukraina ruošiasi galimam puolimui iš Baltarusijos: grėsmė gana didelė okupantai planuoja referendumą dėl Chersono prijungimo prie Rusijos (13)

Rusijos atakos, pareikalaujančios ir žmonių gyvybių, Ukrainoje nesiliauja – vėl apšaudyti...

„Reuters“: kompromisas dėl tranzito į Kaliningradą gali būti pasiektas liepos pradžioje

Liepos pradžioje gali būti pasiektas kompromisinis susitarimas dėl sankcionuotų prekių tranzito...

10 žavingų ir dar neišpopuliarėjusių Europos salų – pamėgtos tautiečių, bet iki šiol neatrastos turistų

Šiose mažose salose atrasite nepaliestą gamtą, neperpildytas pakrantes, tylą ir ramybę.

Naktys išsilaikys tvankios ir toliau kaitins saulės spinduliai

Ir toliau išliksime aukštesnio atmosferos slėgio lauko įtakoje. Debesų bus nedaug, dažnai...

Grybauskaitė: jokių pokyčių dėl Kaliningrado tranzito be Lietuvos sutikimo negali būti (6)

Jokių pokyčių ar atnaujinimų Europos Komisijos ( EK ) gairėse dėl Kaliningrado tranzito be...