aA
Kiekvienas naujas gyvenimo etapas paprastai siejamas su konkrečia data, dažniausiai – savaitės, mėnesio arba metų pradžia.
Iki Naujųjų metų gyvenimas šiems 4 Zodiako ženklams dar spės pasikeisti į gerąją pusę
© Shutterstock

Dalykas tas, kad žmonės linkę numatyti dieną, nuo kurios pasižada dėti visas pastangas, kad patys pasikeistų teigiama linkme: atsikratytų žalingų įpročių, susitaikytų su giminėmis, kardinaliai pakeistų gyvenimo būdą ir pan.

Bet ar tikrai pokyčiai galimi tik prasidėjus naujam kalendoriniam laikotarpiui? Astrologai su tuo nesutinka. Jie teigia, kad kai kurių Zodiako ženklų atstovai esminių permainų ir teigiamų emocijų pliūpsnių gali tikėtis dar šiemet.

Šie metai išpuolė ne patys palankiausi: daugelio planetų globotiniams teko išgyventi rimtų sukrėtimų ir skausmingų netekčių. Susikaupęs nuovargis atitinkamai paveikė jų elgesį ir paliko akivaizdų įspaudą veiduose.

Tačiau viltingai žvelgiant į ateinančius metus, negalima atmesti tikimybės, kad kas nors gero gali atsitikti jau netrukus, kol dar skaičiuojamos 2019-ųjų dienos.

Ypač džiuginančios prognozės skelbiamos keturių Zodiako ženklų atstovams. Skaitydami toliau, sužinosite, kurie iš dvylikos turėtų laikyti save tais laimingaisiais, dar šiemet galinčiais tikėtis malonių staigmenų.

Dvyniai, kaip žinia, mėgsta įvairiausius siurprizus, ir keletas puikių akimirkų jų dar tikrai laukia.

Šiais metais Dvyniams fortūna buvo gana palanki: leido pagaliau atsikvėpti, nusiraminti ir atsipalaiduoti. Atrodytų, nieko geresnio tikėtis nė nereikia, tačiau Dvyniams palankių permainų metas dar nesibaigia: malonūs netikėtumai juos džiugins ištisą rudenį ir žiemą.

Šiuo laikotarpiu iš Dvynių bus pareikalauta tik vieno: nepražiopsoti progos pasinaudoti ypač palankiai susiklosčiusiomis aplinkybėmis.

Kad sėkmė nenusigręžtų, nederėtų kreipti dėmesio į smulkmenas ar pasiduoti įvairioms baimėms. Dvyniai turėtų drąsiai žengti pirmyn ir tiesiog jaustis laimingi.

Mergelės ženklo atstovams šiais metais teko ganėtinai pavargti. Įvykusios permainos kartais priversdavo pasijusti taip, tarsi gyvenimas byrėtų į šipulius. Nesėkmės, galima sakyti, vijo viena kitą, nepalikdamos laiko kaip reikiant atsitiesti.

Dabar Mergelėms privalu suprasti, kad viskas vyko ne veltui, be to, susitaikyti su pakitusia padėtimi, imti spręsti iškilusias problemas ir atsikratyti gniuždančio kaltės jausmo.

Užsitikrinti sėkmę pavyksta ne visada, bet reikia išmokti atkakliai siekti prasmingo tikslo, užuot kūrus nerealius planus.

Gera žinia ta, kad metų pabaigoje Mergelėms pavyks pasidžiaugti palankiomis permainomis: pagaliau liausitės blaškęsi ir, tarsi praregėję, suvoksite, kad gyvenimas – nuostabus, nors ir kupinas išbandymų.

Šviesios mintys neišvengiamai ims traukti ir kitas teigiamybes: galbūt pagerės sveikata, o gal laimingai įsimylėsite.

Ilgainiui vėl įprasite mąstyti pozityviai, o tada atrodys, kad visas pasaulis nušvito žaižaruojančiomis spalvomis. Būtent tokia nuotaika, greičiausiai, lydės jus iki metų galo.

Vėžiams šiais metais teko elgtis ypač spontaniškai, imtis visiškai netikėtų sumanymų.

Atrodytų, jiems puikiai sekėsi, ir tenka tiktai džiaugtis, kad seksis ir toliau.

Iki pat metų pabaigos Vėžiai turės išlikti veiklūs. Paskutiniais metų mėnesiais likimas jiems pateiks tam tikrų rebusų, kuriuos neišvengiamai teks spręsti. Tai bus nauja patirtis, leisianti neprarasti energingumo.

Rudenį tikėtinos naujos, įdomios pažintys, suteiksiančios Vėžiams naujų emocijų ir įspūdžių. Nors ne visiems troškimams bus lemta išsipildyti, besibaigiant rudeniui Vėžius gali aplankyti beprotiška meilė.

Labai tikėtina, kad Naujųjų metų išvakarėse sutiksite žmogų, tapsiantį viso gyvenimo palydovu. Tik jokiu būdu nedarykite jam spaudimo, leiskite apsiprasti, palaukite, kol jo troškimai ir jausmai sutaps su jūsiškiais.

Vėžiai gali tik padėkoti likimui, kad šiemet neleido jiems apsnūsti, kad vertė eiti pirmyn ir nepraleisti palankių progų.

Šauliams artimiausias metas bus palankus spręsti asmeninio pobūdžio problemas, atsikratyti vidinių būgštavimų.

Ganėtinai ilgai nepajėgėte suprasti, kokia jus ištinkančių nesėkmių priežastis, tačiau netrukus būsite nukreipti teisingu keliu ir rasite atsakymą į šį klausimą. Atsikratysite ir pančių, kurių suvaržyti nepajėgėte pajudėti iš vietos.

Metams artėjant į pabaigą Šauliai pajus neįtikėtiną palengvėjimą ir jėgų antplūdį, leisiantį pastebėti begalę aplinkybių, į kurias anksčiau neatkreipdavo deramo dėmesio.

Išsisklaidžius akis temdžiusiam rūkui, Šauliai ims megzti pažintis su žmonėmis, kurie padės pastebėti pozityvius gyvenimo aspektus ir įkvėps naujiems darbams.

Taip nusiteikę, Šauliai sugebės džiaugtis net menkiausiomis smulkmenomis, tarkim, pro debesis vos vos prasišviečiančia saule. Jie bus pajėgūs patys susikurti tokią nuotaiką, kokios tik užsigeis.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(59 žmonės įvertino)
3.8136

Top naujienos

Prabilo apie išskirtinius pokovidinius sutrikimus: vasarą ruošiamės nemažam pacientų srautui (122)

Išanalizavus pastarojo pusmečio duomenis, mokslininkai pastebėjo, kad COVID-19 infekcija persirgę...

Lietuviai sugužėjo į Palangą: Basanavičiaus gatvė – pilnut pilnutėlė Palangos meras: situacija kontroliuojama (papildyta) (384)

Panaikinus kelionių ribojimus tarp atskirų savivaldybių lietuviai šoko į automobilius ir...

Dėl vertingos senovinės kolekcijos – nemalonumai: nemaniau, kad tai draudžiama (8)

Šiaulių apygardos teismas paskelbė nuosprendį baudžiamojoje byloje, kurioje Radviliškio rajone...

Su dviem moterimis sūnų auginantis Raskevičius: apie žmonių įvairovę turi būti ugdoma nuo mažens (1615)

Prieš rinkimus pagarsėjęs provokuojančiu įvaizdžiu, debatuose pasirodęs moteriškais apdarais,...

Užgoš Jefimovą? Naujoji Rusijos plaukimo žvaigždė stebina ir baseine, ir internete (63)

Rusijos plaukime sužibo nauja žvaigždė, kuri ne tik dideliu potencialu, bet ir pikantiškomis...

Po 50-ties – tik trumpi plaukai? Nė velnio: plaukų stilistė papasakojo, kokie kirpimai ir spalvos tinka brandžioms moterims (49)

Daugelis 50-ties sulaukusios moterys eina į kirpyklas su prašymu, kad joms parinktų trumpų plaukų...

Profesorius vaikų pamėgtą užkandį įvertino labai griežtai: tai gali sukelti netgi vėžį (57)

„Mano atsakymas vienareikšmis – jų nereikėtų duoti“, – taip vaikų gastroenterologas prof....

Romualdas Požerskis parodai atvėrė autobiografinį archyvą: įamžino, kaip laisvės ieškojo jo kartos jaunimas (6)

Tądien, kai kalbinome fotografą Romualdą Požerskį, dėl karantino švelninimo buvo atlaisvintas...