aA
Sužinok, kas tavęs laukia pirmąją balandžio savaitę.
Horoskopas savaitei
© Shutterstock nuotr.

Avinas

Komiškų pramogų pasaulyje egzistuoja ilga vienišos, nekaltos ir mielos figūros, kovojančios su tamsiu, atšiauriu pasauliu, apsiginklavusios tik optimizmu ir prisidengusios naivumu, tradicija. Tačiau kai pradedame kasdienybėje atlikti šį vaidmenį, pamatome, kad jis retai būna linksmas. Tačiau šią savaitę Marsui toliau keliaujant per Avino žvaigždyną, pamatysite, kad net tose srityse, kur jūsų gyvenimas pastaruoju metu priminė klaidų komediją, jūs būsite tas, kuris juoksis paskutinis.

Meilės akcentai. Kodėl mes atėjome į šią planetą? Kodėl beveik 7 mlrd. būtybių paliko savo vietą aname pasaulyje ir perėmė laikiną gyvenimą žmogaus kūne? Kodėl amžiną ramybę ir neribotą žinojimą mes iškeitėme į šią keistą ir sudėtingą egzistenciją?

Mes netgi leidome atėjimo į šį pasaulį momentu ištrinti savo atmintį, kad nebegalėtume prisiminti savo tikrosios kilmės. Nepaisant kvailysčių ir chaoso, pastaruoju metu tvyrančio jūsų emociniame gyvenime, netrukus kažkas padės jums giliai patirti gyvenimo magiją.

Jautis

Galite rinktis draugus, bet negalite pasirinkti savo šeimos. Tačiau galite pamėginti. Tai daro daugelis iš mūsų. Dėl kai kurių giminaičių nervinamės, o kitų stengiamės neprisileisti. Tačiau turime pripažinti, jog kai kurie asmenys yra su mumis susieti, nepaisant to, kiek mums tai patinka ar nepatinka, ar kiek mes tikime genetine bei paveldimumo linija. Pastaruoju metu dėl kažkokių priežasčių namuose ar šeimos gyvenime jaučiatės nelaimingas. Tačiau jūsų laukiantys įvykiai padės pasijusti šiek tiek geriau.

Meilės akcentai. Ne, jums ne tik sekasi: jūs esate tiesiog palaimintas. Kosmosas savo širdyje jums yra paruošęs ypatingą vietą. Tačiau, regis, jis ne tiek rūpinasi jūsų interesais, kiek kitų žmonių interesais, kai jie pradeda kenkti jūsų interesams! Nežinojote šito? Taip ir turi būti. Jums nereikia gerintis, pasitelkus nuolankų dėkingumą, kad pelnytumėt šią dangišką palaimą. Ji ateina natūraliai. Tiesiog pasitikėkite šia pagalba ir jos siekite. Greitu laiku jūsų emociniame gyvenime gali įvykti nedidelis stebuklas.

Dvyniai

Geri žmonės ne visada gali pasigirti gera patirtimi, o blogi vyrukai ne iš karto būna nubaudžiami dėl savo agresijos. Natūralus teisingumas paprastai užtrunka ilgai ir dažnai išsipildo subtiliais būdais. Kai kurie žmonės nesijaučia esantys pajėgūs tuo pasitikėti ir pirmenybę teikia įprastesnėms teisingumo bei atlygio formoms. Jie nesupranta, kodėl geros širdies žmonėms kartais būna sunku. Panašiai mąstote ir jūs, tačiau bent jau šią savaitę tai negalios. Jūsų gyvenime įvyks kai kas labai teisingo.

Meilės akcentai. turėsite užduotį, kurios nenorėsite niekam pavesti. Būgštausite, kad niekas kitas nesupras, kaip patenkinti tam tikrus poreikius. Jums atrodys lengviau padaryti darbą patiems, negu imtis skausmingo proceso aiškinant įvairias detales kažkam kitam. Tačiau jei nenorite visą laiką tūnoti savo pačių pareigos jausmo kalėjime, bent jau pamėginkite kitam žmogui atskleisti didžiąją paslaptį, kaip užtikrinti, jog viskas būtų padaryta gerai. Raskite žmogų, kuriuo, jūsų manymu, galėtumėt pasitikėti, ir... pasitikėkite juo!

Vėžys

Kam ieškoti prasmės beprotybės kupiname pasaulyje? Kam planuoti, galvoti, jei viskas staiga pasikeičia? Suprantami klausimai, o į juos yra atsakymai. Privalome taip daryti, nes neįmanoma gyventi be struktūros, net jei ji laikina. Jums atrodo, kad situacija neaiški, nežinote visų faktų. Teisybė. Laikui bėgant daug visko atrasite. Tačiau šiuo metu turimų žinių pakanka. Pasikliaukite visata, atsipalaiduokite. Viskas bus gerai.

Meilės akcentai. Sakoma, viltis amžina, kita vertus, pesimizmas irgi būna nuolatinis. Atrodo, jau išsprendėme visas problemas, bet jos taiga grįžta. Ar kažkas mūsų viduje slapta veda į nusivylimą? Ar patys to nenumanydami kuriame sau kliūtis? O gal jos kviestos ar nekviestos pačios randa kelią į mūsų gyvenimą? Dabar baiminatės, kad drąsus žingsnis į širdies geidžiamą objektą gali turėti padarinių. Nerimaujate, kad vertėtų save pristabdyti. Na be tada galite praleisti puikią galimybę.

Liūtas

Kur norėtume spręsti savo rūpesčius? Susigūžę tamsiame savo pasaulio kampelyje ar drąsiai jas ištraukę į dienos šviesą? Teoriškai pasvarstyti nesudėtinga, tačiau susidūrę su nemaloniais klausimais linkstame neigti, kad yra apie ką padiskutuoti.

Susikoncentruojame į trivialius rūpesčius ir ignoruojame mus iš tiesų jaudinančius, neraminančius dalykus. Dabar reikia įsiklausyti į save ir suvokti, ką iš tisų jaučiate. Šią savaitę visų pirma būkite sąžiningi patys sau.

Meilės akcentai. Neatsakyti klausimai. Neišspręsti reikalai. Paslaptys. Ką be viso o to darytume? Kaip tada atrodytų mūsų planeta? Ar būtų įdomu gyventi? Tesaugo mus visus nuo amžino užtikrintumo. Mums patinka, kai kiti nemato ateities ar išeities. Emocinį sutrikimą sudėtinga ištverti, tačiau jis naudingas. Neforsuokite įvykių, o tada ateis tikrasis palengvėjimas.

Mergelė

Sakoma, ką pasėsi, tą ir pjausi. Viskam reikia laiko, priešingu atveju nuveiktume kur kas daugiau ir kur kas greičiau. Deja, sudėtingos realybės prigimties nevalia ignoruoti. Sąsajas, ryšius privalu suprasti. Jau nuobodu? Ima miegas? Na taip, veikiausiai neišgirdote nieko naujo. Esate be galo praktiški. Bet šią savaite vadovavimasis blaiviu protu neduos naudos. Tiesiog paklausykite širdies balso.

Meilės akcentai. Nenuvertinkite savo svarbos, galios, sėkmės, išminties. Juk įprastai pasitikite savimi. Jei tik kas nesusiklostė, kaip tikėjotės, ima viskuo abejoti. Juk suprantate, kad niekas nėra tobulas, taip pat ir jūs. Tačiau nemalonu susidurti su akivaizdžiais įrodymais. Nesijauskite prastai. Pasidžiaukite. Ir visada atsiminkite, ką sugebate, juo labiau, kad dabar jūsų širdis gali padaryti stebuklingų dalykų.

Svarstyklės

Nėra tokio įstatymo, kuris verstų rinktis sunkųjį kelią. Jūs galite pasijusti iš tiesų užsitarnavęs atpildo ir tai reiškia kur kas daugiau, bei paprasčiausia ištikusi sėkmė. Visata, vis dėlto, ne visada perdėm žavisi tradicine darbo etika. Kosmosas apdovanoja gausiai. Jis garantuoja gausą. Kartais jis duoda savo vaisius tik po nuoseklių ir pastovių pastangų, o kartais lyg medis rudeniniame vaismedžių sode atiduoda savo dovanas bet kam, kas atsitiktinai eina pro jo šakas. Šią savaitę pasikliaukite tuo.

Meilės akcentai. „Ir jie visi ilgai ir laimingai gyveno...“ ar kažkaip panašiai baigiasi istorija. Nors dauguma svajoja girdėti šiuos žodžius klausydami ir savojo gyvenimo istoriją, tačiau žinome, jog realus gyvenimas tokios garantijos suteikti negali.

Nors neįmanoma jums pažadėti laimingos pabaigos, tačiau prognozuoti žymų situacijos pagerėjimą visgi įmanoma. Jūs pagaliau pradėsite gyventi laimingiau nei gyvenote anksčiau. Šiuo momentu bent jau jūsų emociniame gyvenime baigiasi kažkas neparankaus ir prasideda kažkas gero.

Skorpionas

Pasaulyje egzistuoja daugybė sprendimų toms problemoms, kurių net nėra. Iš tokių dalykų tarpsta draudimo bendrovės. „Na taip, - samprotauja draudikai, - bet kas, jeigu tai nutiks... arba tai?“. Teisininkai akcentuoja panašius dalykus, kai pataria savo klientams saugotis nuo neapsakomai liūdnų įvykių hipotetinėje ateityje.

O jūs dėl ko nerimaujate? Ar tai tikrai tikėtina? Pasikliaudami savo vaizduote įjunkite kūrybiškumą. Šią savaitę raskite atsakymą į klausimą, kuris aktualus tiesiog čia ir dabar. O tada leiskite įkvėpimui išsklaidyti baimę.

Meilės akcentai. Vienoms nuotykių istorijoms tenka kruopščiai kurti siužetą ir jas planuoti, o kitos rašosi tiesiog savaime. Jei ieškojimas vertas to, jei veikėjai yra spalvingi, o vietos, kurias jiems tenka įveikti, įdomios – turite visas reikalingas sąlygas, kad romanas būtų įdomus... arba, kitaip tariant, visas sąlygas geram sprendimui. Tokiam, kurį galite priimti su pasitikėjimu. Ir visiškai kol kas nereikia žinoti visų detalių. Pakanka tikėjimo, kad leidžiatės į naują emocinį nuotykį, kurio detalės... pasirūpins pačios savimi.

Šaulys

Kuo jūs norėtumėte būti? Savo paties pikčiausiu priešu ar savo paties geriausiu draugu? Jums pakanka potencialo būti bet kuriuo iš jų. Jūs netgi galite būti abiem iškart! Jums bent jau reikia žinoti, koks yra jūsų santykis su pačiu savimi. Taip pat turėtumėte suprasti, kad nors mūsų santykius su kitais pakeisti neabejotinai sunku, kur kas lengviau pakeisti santykius su pačiais savimi. Ir nereikia apsimeti, kad esame tuo, kuo iš tiesų nesame. Šiuo metu išgyvenate gilius vidinius pokyčius, kurie atneš vien tik teigiamus rezultatus.

Meilės akcentai. Būkite drąsūs su savo įsitikinimais. Gal tai atrodo kiek keistas patarimas, tačiau vienoje esminėje srityje nesate toks atkaklus arba dinamiškas, koks turėtumėte būti. Esate įsikibęs į netikrą prielaidą ir abejojate faktu, kuris yra daugiau negu akivaizdus. Galbūt taip yra dėl to, kad jums šiek tiek nemalonu. Kur kas patogiau pasakyti sau, kad negalite būti visiškai tikras ir laikytis neutraliai. Tik ši lazda irgi turi du galus. Metas išeiti iš neutralumo zonos. Ne tik jausitės geriau, bet ir iš esmės pajudėsite į priekį.

Ožiaragis

Ką senais gerais laikais veikdavo žmonės? O gi sėdėdavo ir svajodavo, kaip būtų smagu grįžti į tuos senus gerus laikus! Turbūt vieninteliai žmonės visame pasaulyje, kuriems praeities nostalgija buvo nepažįstama - Adomas ir Ieva. Ką gi, neilgai trukus Dievas sugalvojo, kaip visa tai pakeisti ir pasiuntė jiems gundytoją žaltį.

Tikslas buvo pasiektas. Adomas ir Ieva visiems laikams buvo ištremti iš Rojaus. Ir neabejotinai gavo tai, ko galima ilgėtis. Taigi ateinančią savaitę Ožiaragiams nepatariama gerti iš drumzlinos praeities balos. Ieškokite saldaus ateities šaltinio.

Meilės akcentai. Ar visata mums neteisinga? Ar kosmosas mus už kažką baudžia? Aišku, kad net! Tiesiog mes, paprasti žemės gyventojai, kartais visus mums siunčiamus išbandymus priimame pernelyg tiesmukiškai. Tokia reakcija užkerta kelią gilesniam pažinimui, neleidžia išgirsti kitų nuomonių. Atrodo, kad ateinančią savaitę meilės fronte jums teks priimti iš pirmo žvilgsnio nepalankią tiesą. Tačiau širdies gilumoje pajusite, jog iš tikrųjų ji žada sėkmę. Nepasikliaukite pirmu įspūdžiu.

Vandenis

Mus supantis pasaulis toks didžiulis ir atimantis žadą, todėl visai nieko keisto, kas mes nesąmoningai bet kokia kaina stengiatės jį susimažinti, pritaikyti sau. Imame taikyti tą didingumo įspūdį slopinančius elgsenos modelius. Apsiribojame tuo pačiu pažįstamų ratu, užkertame kelią naujoms pažintims, keliaujame tik po jau pažintas vietas.

Žaidžiame žinomus žaidimus, prisiimame tik jau gerai surepetuotus vaidmenis, valgome įprastą maistą, netgi sapnuojame tuos pačius sapnus. Bet dabar prieš jūsų akis atsiveria naujas horizontas. Iš vienos pusės jis labai įkvepiantis, iš kitos – bauginantis, nes visiškai naujas.

Meilės akcentai. Kam kiaulėms barstyti perlus? Kam sėti nederlingoje žemėje? Kam galvą trankyti į plytų sieną? Visi šie klausimai – retoriniai. Į juos atsakymo nėra. Kai pagauname save darančias tokius dalykus, niekada tokiam elgesiui nerandame pateisinamų priežasčių. Bet vis tiek nesiliaujame to darę.

Staiga suvokiame, koks betikslis mūsų elgesys. Išmokstame gyvenimo mums skirtą pamoką ir akimirksniu mūsų gyvenimas pagerėja. Baiminatės, jog vejatės svajonę, tai, kas realybėje neegzistuoja? Nenuleiskite rankų. Galbūt laimė laukia čia pat už kampo?

Žuvys

Yra žmonių, mėgstančių ardyti daiktus, kad suvoktų, kaip jie veikia. Viskas gerai iki tos akimirkos, kol nereikia visko surinkti atgal. Kai kurie žmonės panašiai ardo santykius. Tiesa ta, kad geriau kai kuriuos procesus gyvenime palikti su paslaptimi, neišdarinėtus iki menkiausių smulkmenų. Ne veltui sakoma – kol nesulūžo, taisyti nereikia. Tačiau dabar jums ši taisyklė negalioja, nes kažkas tikrai yra ne taip. Reikia taisyti, tačiau kliautis ne protu, o įsiklausyti, ką sako širdis.

Meilės akcentai. Visiems teks baigti gyvenimo universitetą, tačiau visų diplomai bus skirtingi. Yra žmonių, gyvenimo pamokas įsisavinančių itin lengvai. Kitiems tenka jas vis kartoti, nes kažkaip sugeba pamesti konspektus... Tačiau visgi anksčiau ar vėliau net ir patys tingiausi studentai džiaugiasi naujais atradimais.

Gyvenimas - tai nauji atradimai, įvairiausi eksperimentai, klaidos ir nauji bandymai, nuotykiai ir patirtys. Svarbiausia gyvenimo kelyje visgi yra laimė – būtent jos mes įvairiausiais būdais ir ieškome. To mes norime labiausiai – ne konkrečiai pinigų, meilės ar sėkmingos karjeros. Tiesiog norime būti laimingi. Dabar pats metas tą ir padaryti.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Jurijus Smoriginas kirto iš peties: netiki #metoo istorijoms ir kritikuoja „The Roop“ (77)

Choreografas Jurijus Smoriginas tvirtina, kad jo komentarai nėra tokie jau kandūs. Esą kalti...

Daugiabučio gyventojus kaimynės elgesys varo iš proto: policijos vizitai tapo kasdienybe (116)

114 kartų – tiek per vienerius metus viename iš Klaipėdos daugiabučių gyvenanti moteris...

Lauktų algų negavusiems vairuotojams – liūdna žinia iš teismo (82)

Laikinojo įdarbinimo įmonė „ Raisitra “ laimėjo vienoje iš bylų prieš į Skandinaviją...

Paulius Gritėnas. Giesmė apie nomenklatūrininko išvaizdą, žiaurumą ir medžioklę (58)

Sovietinės nomenklatūros laikus menanti reikalų tvarkymo medžioklėse ir po jų vykstančiose...

Ant bangos: „The Roop“ dominuoja „Spotify“ topuose – perklausų skaičius šalyje lenkia The Weeknd ir Billie Eilish (70)

Lietuvoje tikrai darosi karšta. Praėjusį savaitgalį „ Eurovizijos “ atranką „Pabandom iš...

„Neptūno“ ir „Lietkabelio“ atstovų nebijantys belgai didžiausia grėsme laiko Motiejūną specialiai Krepšinis.lt iš Monso (1)

Penktadienio vakarą Lietuvos rinktinę namuose priimantys Belgijos krepšininkai be kovos žada...

Pablo Escobaro našlė: buvau paralyžiuota iš baimės ir kaip moteris, ir kaip mama (93)

„Nesu tikra, ar Pablas mirdamas suvokė, kiek iš tikrųjų žalos padarė. Dabar paprašyčiau jo,...

„Bloomberg“: įtampa tarp JAV ir Europos pasiekė naują lygį, būgštaujama dėl pavojaus NATO (84)

Jungtinių Valstijų ir Europos nesutarimai dėl Kinijos technologijos grasinasi suardyti...

Keptos duonos užkandis – morkų ir dešros sumuštinukai

Šie keptos duonos sumuštinukai sukelia priklausomybę, kai paragausite, suprasite kodėl taip...

Briuselio mūšyje Lietuvai dar gali būti ištraukta dovanėlė iš užanties (26)

Briuselyje vis dar vykstant deryboms, tikėtina, kad būtent šį kartą nepavyks pasiekti susitarimo,...

|Maža didelių žinių kaina