Savaitė bus sudėtinga. Didelį (ir ne visada teigiamą) vaidmenį vaidins emocinė būsena. Sudirgimas, agresyvumo proveržiai apsunkins bendravimą, todėl jei jums ko nors prireiks, tvardykitės, ne reikalaukite, o prašykite.
© Shutterstock nuotr.

Be to, šiuo laikotarpiu svarbu išlaikyti ne tik ramybę, bet ir savigarbą. Susilaikykite nuo susitikimų ir telefoninių pokalbių su tais, kurie daro jums neigiamą įtaką ir nuolat įtraukia jus į nemalonumus. Neleiskite savimi manipuliuoti, vadovaukitės sveiku protu ir tik savais interesais.

Be to, ši savaitė suteiks galimybę pademonstruoti tas profesines savybes, kurių dėka jūs galėsite pakilti į aukštesnį karjeros lygį ar sudaryti naudingų susitarimų. Tiesa, neverta tikėtis greito rezultato – iš pradžių jūs būsite stebimi ir netgi kažkokiu būdu patikrinti. Tačiau vėliau gausite daugiau nei tikėjotės.

Avinas

Šią savaitę pokyčiai, kurių tikitės, vargu ar įvyks. Gali būti, kad jūs patys dėl to kalti, nes nesiimsite aktyvių veiksmų planų realizavimui. Galimas daiktas, kad jūs išsigąsite permainų, nes suprasite, kad jos pernelyg daug ką keičia jūsų gyvenime.

Jautis

Šią savaitę galimi nesklandumai namuose (gedimai ar artimųjų problemos), kurie pareikalaus skubaus jūsų įsikišimo ir papildomų išlaidų. Be to, darbe taip pat gali iškilti nestandartinių situacijų, kurios pareikalaus kažkokių jūsų neįprastų veiksmų ar naujų idėjų. Svarbiausia – pateisinti parodytą jums pasitikėjimą ir vadovybės lūkesčius.

Dvyniai

Šią savaitę jūs galite patekti į skandalingą situaciją ar tapsite ginčo tarp kažkokių žmonių priežastimi. Pasistenkite laikytis toliau nuo bet kokių konfliktinių situacijų, kitaip jos atneš jums vien papildomų problemų ir nuostolių. Be to, šiuo laikotarpiu jums bus sunku įgyvendinti savo sumanymus – galimos kliūtis, kurias teks įveikti.

Vėžys

Šią savaitę neverta bandyti įgyvendinti kažkokią savo svajonę – jūs veltui sugaišite laiką ir praleisite realias galimybes. Be to, jei pernelyg užsiimsite savo planų vykdymu, nekreipsite dėmesio į aplinkinių poreikius, tai gali tapti konfliktų ir ilgalaikių nuoskaudų priežastimi. Pasistenkite išlaikyti harmoniją savo santykiuose ir adekvačiai vertinkite tai, kas vyksta.

Liūtas

Šią savaitę jūsų laukia kažkoks renginys, kuriame teks pademonstruoti geriausias savo savybes. Gali būti, kad jūsų profesiniai įgūdžiai ir sugebėjimas prieiti prie kažkokių įtakingų žmonių padės pakilti į aukštesnį karjeros ar socialinį lygį. Be to, greta jūsų gali pasirodyti žmogus, prie kurio jums reikės prisitaikyti.

Mergelė

Šią savaitę jūsų laukia glaudus bendradarbiavimas su žmogumi, kuris gali kažką pakeisti jūsų gyvenime. Gali būti, kad jis pakeis
dabartinę jūsų gyvenimo situaciją. Jis gali išvaduoti jus ir iš kažkokių problemų, tai gali būti susiję su kelione (atostogomis, komandiruote). Be to, pasirodys rezultatai tos veiklos, kuria jūs užsiėmėte jau šiek tiek anksčiau. Pavyzdžiui, galite gauti teigiamą atsakymą į ankstesnę užklausą ar kažkokį pasiūlymą.

Svarstyklės

Šią savaitę jūsų laukia kažkokie su dokumentais susiję rūpesčiai. Gali būti, kad susidursite su ginčytinomis situacijomis, kurias reikės spręsti iš karto, ir greičiausiai padedant oficialiems asmenims. Be to, didelė bendradarbiavimo su žmonėmis, nuo kurių jūs stengiatės laikytis toliau, tikimybė. Tačiau šį kartą viskas susiklostys jums palankiai.

Skorpionas

Šią savaitę gali iškilti sunkumų bendraujant su aplinkiniais. Gali būti, kad jums pateiks naudingą pasiūlymą, tačiau jūs dėl kažkokių priežasčių atsisakysite, tai sukels konfliktus, nemalonumus ir nuostolius. Be to, atkreipkite dėmesį į savo sveikatą ir laiku sureaguokite į neraminančius simptomus.

Šaulys

Šią savaitę jūsų laukia pasisekimas, kuris leis pakilti tarnyboje ir prisiartinti prie kažkokio tikslo pasiekimo. Be to, atsiras galimybė pagerinti savo materialinę padėtį. Tiesa, gali būti, kad tai išprovokuos kažkokius sunkumus ar trikdžius, tačiau jei su tuo susidorosite, būsite atitinkamai apdovanotas.

Ožiaragis

Šią savaitę prieš jus atsivers naujos galimybės, tačiau tam, kad jomis galėtumėte pasinaudoti, jums teks atsisakyti kažko malonaus ar įprasto. Greičiausiai tokia situacija taps konflikto su kažkokiu reikšmingu žmogumi priežastimi, tačiau jei jūs sugebėsite sulaikyti neigiamas emocijas ir ieškosite ne minutinės naudos, o galvosite apie ateitį, tai iš viso to turėsite naudos.

Vandenis

Šią savaitę jūsų laukia kažkokia dovana, be to, greičiausiai tai bus ne daiktas, o labai nelauktas, bet naudingas pasiūlymas. Be to, jums teks tartis su žmogumi, kuris skeptiškai vertina viską, kas jam sakoma. Taigi būkite pasiruošę tam, kad jums teks nuolat kažką įtikinėti. Pasiruoškite įtikinamų faktų ir užmušančių argumentų.

Žuvys

Šią savaitę galimi finansiniai nuostoliai. Gali būti, kad juos išprovokuos žmogus, kurio įtakoje jūs vienaip ar kitaip esate. Greičiausiai jis pasinaudos savo žavesiu (arba savo tarnybine padėtimi) ir privers jus atlikti veiksmus, pareikalausiančius nemažų išlaidų. Būkite atidūs ir neleiskite savimi manipuliuoti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją
Naujienų prenumerata

Top naujienos

„Siaubo pilį“ pastatęs vienas žiauriausių žudikų padarė labai didelę ir apmaudžią klaidą įžengę į pastatą žmonės dingdavo be pėdsakų (60)

H. H. Holmesas buvo vienas iš pirmųjų Jungtinių Valstijų serijinių žudikų. Savo specialios...

Sukrėsta šiaulietė parašė atvirą laišką Verygai: po jūsų sprendimo turiu stebėti, kaip degraduoja tėvas (270)

„Gerb. ministre Aurelijau Veryga , šiandien Jūs pasmerkėte mano tėtį ir toliau gerti!...

Vilniaus oro uoste avariniu būdu leisis lėktuvas (69)

Vilniaus oro uostas informuoja, kad 9.30 val. Vilniaus oro uoste laukiamas avarinis orlaivio su...

Ko laukti po Naujųjų: automobilių pardavėjams kol kas daugiau klausimų nei atsakymų (12)

Sausio 1-oji bus ta diena, kai įstatyme numatyta įranga papildyti dešiniavairiai automobiliai...

Naktinės BMW gaudynės Vilniuje: surakintam vairuotojui teko pagulėti ant žemės (41)

Naktį iš penktadienio į šeštadienį Vilniaus kelių policijos surengto reido metu nubausti...

Kruvinojo vakaro košmaras keliuose nesibaigia: ryte žuvo dar vienas žmogus (1)

Šeštadienį, apie 8.20 val., Rietavo sav., kelyje Rietavas-Endriejavas, ties Girdvainių kaimu,...

Amerikiečiai šaltibarščius šildo mikrobangų krosnelėje ir po to kelia skandalus (45)

Istorija apie kečupuotus cepelinus Amerikoje sukėlė nemažai kalbų Lietuvoje. Lietuviai...

Apie metro, „Hyperloop“ galime tik pasvajoti, bet laukia šis tas įdomaus (69)

Nors Lietuvoje apie itin greitą susisiekimo priemonę „Hyperloop“ ar metro kol kas galime tik...

Penki rytiniai įpročiai, dėl kurių priaugate svorio

Peržiūrėkite savo ryto rutiną ir pagaliau pradėkite lieknėti.

Putino Rusija. Naujas Rusijos planas Ukrainoje - tik dūmų uždanga virš tikrųjų tikslų (97)

Rugsėjo pradžioje spaudos konferencijos metu Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pareiškė ,...