aA
Savaitė bus sudėtinga. Didelį (ir ne visada teigiamą) vaidmenį vaidins emocinė būsena. Sudirgimas, agresyvumo proveržiai apsunkins bendravimą, todėl jei jums ko nors prireiks, tvardykitės, ne reikalaukite, o prašykite.
© Shutterstock nuotr.

Be to, šiuo laikotarpiu svarbu išlaikyti ne tik ramybę, bet ir savigarbą. Susilaikykite nuo susitikimų ir telefoninių pokalbių su tais, kurie daro jums neigiamą įtaką ir nuolat įtraukia jus į nemalonumus. Neleiskite savimi manipuliuoti, vadovaukitės sveiku protu ir tik savais interesais.

Be to, ši savaitė suteiks galimybę pademonstruoti tas profesines savybes, kurių dėka jūs galėsite pakilti į aukštesnį karjeros lygį ar sudaryti naudingų susitarimų. Tiesa, neverta tikėtis greito rezultato – iš pradžių jūs būsite stebimi ir netgi kažkokiu būdu patikrinti. Tačiau vėliau gausite daugiau nei tikėjotės.

Avinas

Šią savaitę pokyčiai, kurių tikitės, vargu ar įvyks. Gali būti, kad jūs patys dėl to kalti, nes nesiimsite aktyvių veiksmų planų realizavimui. Galimas daiktas, kad jūs išsigąsite permainų, nes suprasite, kad jos pernelyg daug ką keičia jūsų gyvenime.

Jautis

Šią savaitę galimi nesklandumai namuose (gedimai ar artimųjų problemos), kurie pareikalaus skubaus jūsų įsikišimo ir papildomų išlaidų. Be to, darbe taip pat gali iškilti nestandartinių situacijų, kurios pareikalaus kažkokių jūsų neįprastų veiksmų ar naujų idėjų. Svarbiausia – pateisinti parodytą jums pasitikėjimą ir vadovybės lūkesčius.

Dvyniai

Šią savaitę jūs galite patekti į skandalingą situaciją ar tapsite ginčo tarp kažkokių žmonių priežastimi. Pasistenkite laikytis toliau nuo bet kokių konfliktinių situacijų, kitaip jos atneš jums vien papildomų problemų ir nuostolių. Be to, šiuo laikotarpiu jums bus sunku įgyvendinti savo sumanymus – galimos kliūtis, kurias teks įveikti.

Vėžys

Šią savaitę neverta bandyti įgyvendinti kažkokią savo svajonę – jūs veltui sugaišite laiką ir praleisite realias galimybes. Be to, jei pernelyg užsiimsite savo planų vykdymu, nekreipsite dėmesio į aplinkinių poreikius, tai gali tapti konfliktų ir ilgalaikių nuoskaudų priežastimi. Pasistenkite išlaikyti harmoniją savo santykiuose ir adekvačiai vertinkite tai, kas vyksta.

Liūtas

Šią savaitę jūsų laukia kažkoks renginys, kuriame teks pademonstruoti geriausias savo savybes. Gali būti, kad jūsų profesiniai įgūdžiai ir sugebėjimas prieiti prie kažkokių įtakingų žmonių padės pakilti į aukštesnį karjeros ar socialinį lygį. Be to, greta jūsų gali pasirodyti žmogus, prie kurio jums reikės prisitaikyti.

Mergelė

Šią savaitę jūsų laukia glaudus bendradarbiavimas su žmogumi, kuris gali kažką pakeisti jūsų gyvenime. Gali būti, kad jis pakeis
dabartinę jūsų gyvenimo situaciją. Jis gali išvaduoti jus ir iš kažkokių problemų, tai gali būti susiję su kelione (atostogomis, komandiruote). Be to, pasirodys rezultatai tos veiklos, kuria jūs užsiėmėte jau šiek tiek anksčiau. Pavyzdžiui, galite gauti teigiamą atsakymą į ankstesnę užklausą ar kažkokį pasiūlymą.

Svarstyklės

Šią savaitę jūsų laukia kažkokie su dokumentais susiję rūpesčiai. Gali būti, kad susidursite su ginčytinomis situacijomis, kurias reikės spręsti iš karto, ir greičiausiai padedant oficialiems asmenims. Be to, didelė bendradarbiavimo su žmonėmis, nuo kurių jūs stengiatės laikytis toliau, tikimybė. Tačiau šį kartą viskas susiklostys jums palankiai.

Skorpionas

Šią savaitę gali iškilti sunkumų bendraujant su aplinkiniais. Gali būti, kad jums pateiks naudingą pasiūlymą, tačiau jūs dėl kažkokių priežasčių atsisakysite, tai sukels konfliktus, nemalonumus ir nuostolius. Be to, atkreipkite dėmesį į savo sveikatą ir laiku sureaguokite į neraminančius simptomus.

Šaulys

Šią savaitę jūsų laukia pasisekimas, kuris leis pakilti tarnyboje ir prisiartinti prie kažkokio tikslo pasiekimo. Be to, atsiras galimybė pagerinti savo materialinę padėtį. Tiesa, gali būti, kad tai išprovokuos kažkokius sunkumus ar trikdžius, tačiau jei su tuo susidorosite, būsite atitinkamai apdovanotas.

Ožiaragis

Šią savaitę prieš jus atsivers naujos galimybės, tačiau tam, kad jomis galėtumėte pasinaudoti, jums teks atsisakyti kažko malonaus ar įprasto. Greičiausiai tokia situacija taps konflikto su kažkokiu reikšmingu žmogumi priežastimi, tačiau jei jūs sugebėsite sulaikyti neigiamas emocijas ir ieškosite ne minutinės naudos, o galvosite apie ateitį, tai iš viso to turėsite naudos.

Vandenis

Šią savaitę jūsų laukia kažkokia dovana, be to, greičiausiai tai bus ne daiktas, o labai nelauktas, bet naudingas pasiūlymas. Be to, jums teks tartis su žmogumi, kuris skeptiškai vertina viską, kas jam sakoma. Taigi būkite pasiruošę tam, kad jums teks nuolat kažką įtikinėti. Pasiruoškite įtikinamų faktų ir užmušančių argumentų.

Žuvys

Šią savaitę galimi finansiniai nuostoliai. Gali būti, kad juos išprovokuos žmogus, kurio įtakoje jūs vienaip ar kitaip esate. Greičiausiai jis pasinaudos savo žavesiu (arba savo tarnybine padėtimi) ir privers jus atlikti veiksmus, pareikalausiančius nemažų išlaidų. Būkite atidūs ir neleiskite savimi manipuliuoti.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Emigranto nusikaltimas sukrėtė ne tik Lietuvą, bet ir Švediją: nužudytą paauglę rado užklijuotomis lūpomis (60)

Darbą baigusi septyniolikmetė nusiuntė tėvui žinutę, kad grįžta namo, tačiau į juos taip ir...

Lietuviai įamžino chaotišką Indijos sostinę: jeigu ši šalis neegzistuotų, niekam neužtektų vaizduotės ją išgalvoti

„Jeigu Indija neegzistuotų, niekam neužtektų vaizduotės ją išgalvoti“, - taip sakė...

Radžvilas: tai ir yra pabaigos ženklas (88)

Didžiosios Britanijos atsiskyrimas yra labai panašus į Sąjūdį, Europos Sąjunga ( ES ) eina...

„Hadsono stebuklas“: kaip išvengta tragedijos (12)

Sausio 15 d. sukako lygiai dešimt metų nuo vadinamojo Hadsono upės stebuklo, kai „ US Airways “...

Kauniečius tyrė 14 metų: vieta, kur gyvenate, tikimybę mirti gali padidinti net 70 proc. (17)

Jei gyvenate toliau nei 300 m nuo parko ir jame nesilankote, turite beveik 70 proc. didesnę tikimybę...

Sugadintas Adomaičio gimtadienis: „Lietkabelis“ sutriuškino Vilniuje nušvilptą „Rytą“ (380)

Panevėžio „Lietkabelis“ (11-8) įspūdingai nutraukė keturių pralaimėjimų seriją...

Stilistas rėžė nuomonę apie „Žmonių“ įvaizdžius: jei nepasiruošei, sėdėk tyliai ir apeik raudoną kilimą ratu (237)

Kiekviename renginyje laukiamiausia smalsuolių dalis – raudonas kilimas ir, žinoma, akį...

Vilniuje automobilis rėžėsi į stulpą, pranešta apie prispaustus žmones papildyta 20.47 (6)

Vilniuje šeštadienio vakarą automobilio nesuvaldęs vairuotojas rėžėsi į stulpą. Į avariją...

„Vaistas“ nuo odos ligų, sifilio ir skrandžio bėdų sukelia haliucinacijas ir mirtį (11)

Turbūt visi žino, kad gyvsidabris – itin nuodingas metalas, tad, pavyzdžiui, sudužus senam...

Birutė parodė, kaip atrodė prieš sutinkant Gražulį: kai kuriose nuotraukose palangiškė neatpažįstama (72)

Išvaizdos pokyčių iššūkiui neatsispyrė ir parlamentaro Petro Gražulio dukterį auginanti...