Ši savaitė vargu ar bus rami. Aplinkiniai stengsis jums primesti savo nuomonę ir pasaulio suvokimą, tai taps konfliktų ir ilgalaikio pasipriešinimo priežastimi. Laikykitės atstumo, stenkitės nepatekti į svetimą įtaką ir sprendimus priimkite savarankiškai.
© Shutterstock nuotr.

Šiuo laikotarpių padidės priekabių, nekonstruktyvios kritikos, nuoskaudų tikimybė. Stenkitės nereaguoti per daug stipriai į artimųjų, vyresnybės ar kolegų pasisakymus, taip pat patys susilaikykite nuo griežtos kritikos jų atžvilgiu.

Ieškokite kompromisų, panaudokite visus savo diplomatinius sugebėjimus ir tada jūs išsaugosite gerus santykius su tais, kurie jums brangūs arba kažkuo jums naudingi.

Tačiau ne viskas bus taip blogai. Daugeliui atsiras galimybė imtis naujų projektų, kurie padės pakilti į kitą socialinį lygmenį. Jums padės tie, su kuriais jūs bendradarbiaujate nuo praėjusio mėnesio vidurio, taip pat tie, kurie jums ką nors skolingi.

Šią savaitę pasirodys pasekmės to, kas su jumis vyko ankstesnį pusmetį. Atėjo laikas pasverti rezultatus ir padaryti teisingas išvadas.

Avinas

Šią savaitę jums teks užsiimti svarbiais ir neatidėliotinais reikalais. Gali būti, kad jų iniciatorius kitas žmogus arba jūs paprasčiausiai nusprendėte ką nors kam nors įrodyti. Tačiau nepamirškite ir apie kitus įsipareigojimus – jei paliksite juos be dėmesio, kas nors būtinai sužlugs. Be to, atidžiai sekite savo sveikatą ir susilaikykite nuo neapgalvotos rizikos.

Jautis

Šią savaitę kažkokie įvykiai privers prisiminti apie savo galimybes ir gebėjimus. Galimas daiktas, kad jūs atrasite savo slaptus talentus, kuriems anksčiau nedavėte progos vystytis. Be to, dabar neieškokite naujų autoritetų. Neverta pasikliauti išsirinktu lyderiu – šis asmuo pasirodys nepatikimas ir jus tik dar daugiau supainios.

Dvyniai

Šią savaitę neverta rizikuoti, įsivelti į rizikingus reikalus ar pasiduoti svetimai įtakai. Elkitės taip, kaip naudinga jums, tačiau nesivaikykite lengvų pinigų. Didelė ilgalaikių susitarimų tikimybė, jie neduos rezultato iš karto, jis pasirodys tik po keleto savaičių ar mėnesių. Jums prireiks kantrybės.

Vėžys

Šią savaitę sulauksite netikėtos, bet malonios dovanos. Gali būti, kad jums kažką padovanos kas nors iš giminaičių. Ypatingą dėmesį skirkite savo psichologinei būklei. Jei turite galimybę išsikalbėti, išsiverkti, sumažinti įtampą – pasistenkite tai padaryti. Kitaip lėtinis arba paslėptas stresas sukels depresiją.

Liūtas

Šią savaitę jums didelėmis valios pastangomis teks atsikratyti kažko nereikalingo, to, kas trukdo jums judėti į priekį ir gauti malonumą iš to, ką jūs darote. Jums teks pasirinkti tarp seno ir naujo projektų, tada jūsų ambicijos bus jūsų motyvacija. Be to, jūs pertvarkysite asmeninę ir darbo erdvę, taip sukurdami fizinį ir psichologinį komfortą.

Mergelė

Šią savaitę jūs įgysite naujos gyvenimiškosios patirties, ji gali būti ne tik maloni. Gali kilti ginčytinų klausimų, kurių sprendimas atims daug laiko. Be to, šiuo laikotarpiu jūs galite sugadinti santykius su kažkuo iš giminaičių ar artimų draugų. Greičiausiai nesutarimo šaltiniu taps kažkas iš nuosavybės.

Svarstyklės

Šią savaitę galite tikėtis stambaus pelno. Gauti pinigai padės išspręsti senas problemas ir padės įvykdyti tai, ką jūs atidėliojote dėl finansinių sunkumų. Be to, didelė naujo projekto pradžios tikimybė, jis pareikalaus iš jūsų geriausių asmeninių ir profesinių savybių pademonstravimo. Greičiausiai ši situacija bus susijusi su jūsų dabartine darbo vieta.

Skorpionas

Šią savaitę jums atsiras galimybė atsikratyti kažkokių išorinių veiksnių, trukdžiusių jums judėti norima kryptimi. Galimas daiktas, kad žmogus, kuris jums trukdė ir vertė paklusti jo norams, paliks jus ramybėje. Be to, šiuo laikotarpiu jūs padarysite kažką svarbaus ateičiai.

Šaulys

Šią savaitę didelė rimtų problemų tikimybė. Gali būti, kad priimsite klaidingą sprendimą pasidavę svetimai įtakai ar staigaus impulso pagauti ir tai pakenks jūsų padėčiai. Gali būti, kad jums teks kažką keisti ir netgi ieškoti naujos darbo vietos. Be to, šiuo laikotarpiu jums rekomenduojama susilaikyti nuo visko, kas susiję su rizika. Saugokite sveikatą ir reputaciją.

Ožiaragis

Šią savaitę jūs pajusite neigiamą įtaką žmogaus, kuris nemoka numatyti savo poelgių pasekmių. Gali būti, kad jis dėl neatidumo sutrukdys jums kažkokį svarbų dalyką. Jums teks skubiai ieškoti išeities iš susiklosčiusios situacijos. Be to, jums teks kažką organizuoti, kitaip jums svarbus reikalas nepajudės iš vietos.

Vandenis

Šią savaitę greta jūsų gali pasirodyti žmogus, užsidirbantis pragyvenimui sukčiavimu. Gali būti, kad jo gražbylystė privers jus išleisti dėl jo nemažą pinigų sumą. Būkite atidesni, juolab, kad tai nebus vienkartinis epizodas. Greičiausiai jis norės turėti jums ilgalaikę įtaką.

Žuvys

Šią savaitę jums teks vadovauti kitiems žmonėms. Gali būti, kad jūs priversite kažką pasielgti taip, kaip jums norisi ar jums naudinga. Be to, šiuo laikotarpiu jums rekomenduojama pasikliauti savo intuicija. Jei jūsų vidinis balsas lieps ko nors nedaryti, tai ir susilaikykite. Taip išvengsite didelių nemalonumų.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Baisisi klastingu NATO narės planu: priešus šįkart užsimojo įveikti iš pagrindų (128)

Sėkminga operacija „Alyvos šakelė“ ir kurdų anklavo Afrino užėmimas tėra pradžia. Turkijos...

Ne tik juodas, alinantis darbas: kaip emigravusios lietuvės užsidirba papildomai (73)

Ką veikia į Jungtinę Karalystę (JK) gyventi ir dirbti išvykę lietuviai? Toks klausimas kyla ne...

Prisiminė „mirties žygį“: nebuvo galima nė akimirkai sustoti ar atsilikti (5)

Okupuotoje Lenkijoje išaušo žvarbi diena, ir Shmuelis Belleris žinojo tik tiek, kad ji gali...

Kraupiausi sovietų mokslininkų eksperimentai (92)

Praėjo beveik trys dešimtmečiai nuo tada, kai subyrėjo Sovietų Sąjunga. Tačiau šiurpios...

Seimo sprendimas pasileisti: kokie motyvai skambėjo prieš 26 metus (10)

Pirmą ir vienintelį kartą sprendimą pasileisti 1992-ųjų liepos 9 dieną priėmė gilią krizę...

Bažnyčia keičiasi: vietoje aukų krepšelių – kitokia aukų sistema (64)

Išmaniosios technologijos jau žengia ir į bažnyčią. Savo socialinių tinklų paskyras turi ne...

Kaune keturių automobilių avarijoje sužeisti keturi žmonės susidarė didelės spūstys (1)

Šeštadienio vakarą Kaune užfiksuota didelė avarija – T. Masiulio gatvėje, netoli...

Įsiminkite 5 mitybos mitus, kurie gali pakenkti jūsų sveikatai (1)

Kai moksliniai tyrimai nuolat prieina naujų išvadų, sunku susigaudyti, ką reikėtų valgyti, o ko...

DELFI išbando: neįprastas kiaušinių marginimas plakta grietinėle (2)

Artėjant Velykoms pradedame ieškoti būdų, kaip kitaip, neįprastai numarginti kiaušinius. Be...

Įvertino „Benedikto turgaus“ asortimentą: prekeivių fantazija – beribė (125)

Visai neseniai sostinėje duris atvėrusi šiuolaikiška prekybvietė buvusioje turgaus aikštėje jau...