aA
Savaitė bus pakankamai nebloga. Bendravimas su aplinkiniais bus malonus ir vaisingas, ypač jei pasikliausite savo intuicija ir būsite dosnūs ir dvasiškai, ir materialiai.
© Shutterstock nuotr.

Vienintelė diena, kai reikėtų vengti artimesnio bendravimo – ketvirtadienis. Pasistenkite šią dieną neprisileisti nepažįstamų žmonių, taip pat venkite tų, kuriuos menkai pažįstate.

Ši savaitė daug kam bus labai svarbi – atsiras galimybių pasiekti kažkokį svarbų tikslą ir atsikratyti to, kas seniai trukdė judėti norima kryptimi.

Tiesa, nereikėtų nusiteikti lengvai pergalei – kad pasiektumėte tai, ko trokštate, reikės padirbėti, o trukdžių atsikratymas gresia ilgalaikiais nuostoliais. Tačiau bet kokiu atveju visa tai jums išeis į naudą.

Šis laikotarpis itin palankus pradėti naujus projektus, tačiau koncentruokitės ne į ilgalaikę perspektyvą, o į užduotis, kurioms įvykdyti nereikia daug laiko. Būtent trumpalaikiai darbai taps laipteliu ateities klestėjimui.

Avinas

Šią savaitę galimi nuostoliai. Gali būti, kad jie palies iš karto keletą jūsų gyvenimo sferų, be to, greičiausiai jūs pats išprovokuosite problemas. Tiesa, didelė tikimybė, kad po kiek laiko jūs būsite dėkingi likimui už taip susiklosčiusias aplinkybes, nes tie įvykiai atvers kelią naujoms permainoms.

Jautis

Šią savaitę jūsų laukia didelis pelnas ir galimybė užsiimti tuo, kas jums iš tikrųjų svarbu, ir tuo, ko jūs siekėte jau ilgą laiką. Didelė tikimybė, kad gausite naują pelningą pasiūlymą. Be to, jūsų laukia glaudus bendravimas su giminėmis, taip pat kažkoks malonus renginys. Gali būti, kad jus pakvies į svečius arba jūs pats surengsite šeimyninį pobūvį.

Dvyniai

Šią savaitę jus lydės kažkoks netikrumas. Gali būti, kad jūs pradėsite kažkokią naują veiklą arba netgi naują gyvenimo etapą ir tai pareikalaus kantrybės, nes bus susiję su kitais žmonėmis. Gali būti, kad jums teks laukti kažkieno sprendimo, galimos nuobaudos. Be to, jums teks kažką pakeisti savo vertybių sistemoje.

Vėžys

Šią savaitę būkite atsargesni reikaluose, susijusiuose su finansais – gresia piniginiai nuostoliai. Be to, neverta pradėti naujų projektų – jie bus nuostolingi ir atneš jums daug problemų. Šiuo laikotarpiu gali kilti sunkumų įgyvendinant kažkokius jūsų planus ar sumanymus. Gali būti, kad problemos gali būti susijusios su jūsų sveikata. Sekite kraujo spaudimą.

Liūtas

Šią savaitę galimi smulkūs, bet nemalonūs praradimai. Gali būti, kad pakartosite kažkada padarytą klaidą. Pasistenkite nelipti ant to paties grėblio. Be to, jūs galite pasijusti valdomas tam tikrų aplinkybių arba patekti į žmogaus, kuris jums daug reiškia, įtaką. Tačiau tai bus teigiamas dalykas, nes padės jums atsikratyti to, kas jus jau seniai neramina.

Mergelė

Šią savaitę jūsų laukia naudingas bendradarbiavimas su aplinkiniais. Gali būti, kad jūs pradėsite kažkokį naują bendrą projektą, kuriame suvaidinsite svarbų vaidmenį. Šiuo laikotarpiu taip pat jūsų laukia pelnas. Be to, jums teks kažką nuspręsti už jūsų kolegas ar gimines. Gali būti, kad jūs išvaduosite juos iš esamų ar būsimų problemų. Svarbiausia, laikykitės savo nuomonės.

Svarstyklės

Šią savaitę jums teks priimti kažkokį svarbų sprendimą. Gali būti, kad tai bus kažkaip susiję su jūsų paties ir jūsų artimųjų likimu. Be to, šiuo laikotarpiu gali nutrūkti kažkokie seni ryšiai. Gali būti, kad jums tas žmogus bus nebereikalingas arba iškeisite jį į perspektyvesnį ir naudingesnį.

Skorpionas

Šią savaitę galimi nedideli nemalonumai, nuoskaudos, nesusipratimai. Gali būti, kad kažkas sąmoningai bandys jums pakenkti ir trukdys jums. Stenkitės išlikti ramūs, tačiau pasistenkite atsikratyti to žmogaus. Greičiausiai jis jau seniai neigiamai veikia jūsų gyvenimą. Be to, jūsų laukia kažkoks patikrinimas, kuris parodys, ar jūs tikrai norite gauti tai, ko siekėte, kiek tvirti jūsų įsitikinimai.

Šaulys

Šią savaitę jūsų laukia glaudus bendradarbiavimas su žmogumi, kuris jums linki gero ir kažkokiu būdu jus netgi globoja. Gali būti, kad jis padės jums atsikratyti kažkokios senos problemos ir netgi paveiks jūsų finansinę padėtį. Be to, jums teks ginti savo įsitikinimus. Tačiau prieš pradėdami įrodinėti savo teisumą, gerai apgalvokite, ar verta, išanalizuokite situaciją.

Ožiaragis

Šią savaitę jums teks dalyvauti kažkokiame viešame renginyje. Pasistenkite laikytis toliau nuo tų, kas nori papildomo dėmesio – tai apsaugos jus nuo kažkokių nemalonumų ir netgi nuo reputacijos sugadinimo. Be to, jums teks atsisakyti kažko įprasto. Gali būti tai padaryti reikės dėl pasikeitusių aplinkybių ar jūsų savijautos.

Vandenis

Šią savaitę jūsų laukia kažkokia kelionė. Gali būti, kad ji bus labai sėkminga, jūs pasieksite tai, ko tikėjotės. Be to, jums teks siekti kažkokio savo tikslo įgyvendinimo. Greičiausiai jūsų sėkmė bus užtarnauta ir dėsninga. Šiuo laikotarpiu jūs jau gausite naudos iš reikalo, kuriam skyrėte daug jėgų.

Žuvys

Šią savaitę jums teks susikaupti ties kažkokiu jums svarbiu reikalu. Gali būti, kad jūs jam ilgai moraliai ruošėtės ir laukėte tinkamo laiko. Be to, šiuo laikotarpiu jūs galite susidurti su tais, kurie iš jūsų kažko reikalauja. Galbūt jūs netgi nuspręsite kažką paaukoti. Tačiau to geriau nedarykite, nes jūsų didvyriškumo neįvertins. Daugiau galvokite apie save ir savo interesus.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Rūtos pasitraukimo aplinkybės: tai brendo jau kurį laiką (220)

Trečiadienį ryte Londono olimpinė čempionė Rūta Meilutytė pranešė baigianti savo...

Fotografavo vėžiu sergančias mamas su vaikais: buvau šokiruota, kiek moterų kasdien yra diagnozuojama ši liga (21)

Amerikoje gyvenanti žinoma lietuvių kilmės fotografė Giedrė Gomes neseniai pristatė visiškai...

Nausėda apie „valstiečių“ rinkimų retoriką: niekada nežinai, kas yra dugnas (145)

Prezidento posto siekiantis Gitanas Nausėda sako, kad iš susitikimų su Lietuvos žmonėmis...

Po rekordinių karščių – staigios permainos: Lietuvoje siautės vėjas, trankysis perkūnija (4)

Vieni džiaugiasi rekordiškai šiltomis dienomis, kiti pergyvena dėl ilgai besitęsiančių sausų...

Užkalnis. Nebesvarbu, kas bus prezidentas (176)

Jau daugiau nei savaitę Lietuva gyvena nuostabiai kaip niekada. Gal kažką gerai darė išeinanti...

Adomaitis ragino pamiršti rezultatą, Maksvytis apgailestavo dėl „sudegusios komandos“ (7)

Vilniaus „Ryto“ komandos vyriausiasis treners Dainius Adomaitis po pirmųjų „Betsafe-LKL“...

Amerikiečių analitikai įvertino Kremliaus ginkluotę gegužės 9-osios parade (411)

Nepaisant to, jog technika smarkiai pasenusi, o ir gamybos bazė kaip reikiant šlubuoja, Rusijos...

Karbauskis: jeigu mes siūlysime nebalsuoti, laimės Šimonytė (281)

Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos lyderis Ramūnas Karbauskis sako siūlysiantis...

Parduoda seniausią pasaulyje „Porsche“ – prašys svaiginančios sumos (8)

Yra nemažai žymių aukcionų organizatorių, į kurių rankas kartas nuo karto patenka patys...

„Neptūną“ užsmaugęs ir sutriuškinęs „Rytas“ priartėjo prie finalo (92)

Vilniaus „Ryto“ komanda žengė didžiulį žingsnį „Betsafe-LKL“ finalo link. Pirmose...