Savaitė nuo gegužės 13 iki 20 d. gali atrodyti viena iš sunkesnių šiais metais. Padaugės konfliktų, padaugės nesusipratimų ne tik asmeniniuose santykiuose, bet ir socialiniu lygiu.
© Shutterstock nuotr.

Užsispyrimas, priešiškumas kitokiam požiūriui provokuos neadekvačius, pavojingus poelgius. Todėl šią savaitę vertėtų vengti vietų, kuriose daug žmonių, nedalyvauti masiniuose renginiuose ir kruopščiai rinktis, su kuo bendrauti.

Be to, šiuo metu nepatartina pradėti naujų darbų. Kuo mažiau stengsitės keisti savo gyvenimą, tuo geriau – pernelyg didelė klaidų tikimybė, kiekvienas apsirikimas per brangiai kainuos. Atidėkite lemiamus sprendimus, pokalbius, neskubėkite keisti darbo, didelius pirkinius atidėkite vėlesniam laikui. Jūsų užduotis – išsaugoti tai, ką turite, o ne kažką įgyti.

Šią savaitę būkite atsargesni su aplinkui esančiais žmonėmis. Kad ir kaip norėtųsi iš karto kažkuo pasitikėti, užmegzti draugiškus ar dalykinius santykius, susilaikykite ir iš pradžių atidžiai pastebėkite tą žmogų. Gali būti, kad naujasis pažįstamas kur kas sudėtingesnė asmenybė nei atrodo arba turi slaptų tikslų, kuriuose jums tenka pėstininko vaidmuo. Išimtis šią savaitę – tik šeštadienis, šią dieną užmegsite mielų naujų ryšių.

Avinas

Šią savaitę teks savarankiškai, konfidencialiai spręsti sudėtingą, bet įdomią užduotį. Yra tikimybė, kad pasitaikys proga papildyti biudžetą, tik norint pasinaudoti palankiomis aplinkybėmis teks sukurti išmintingą strategiją. Šiuo laikotarpiu permąstysite savo santykius su kažkuo iš kolegų ar pavaldinių.

Jautis

Savaitė prasidės konfliktais su aplinkiniais. Teks išklausyti neteisingų kaltinimų, aršios kritikos, pagrindo neturinčių pretenzijų. Pasisemkite kantrybės. Situacija laikinai sugadins nuotaiką, tačiau duos praktinės naudos. Susivoksite, su kuo galima turėti reikalų, o nuo ko geriau laikytis atokiau. Na, ir būtinai skirkite dėmesio sveikatai.

Dvyniai

Konfliktas su draugu šią savaitę neišvengiamas. Galbūt suprasite, kad tiek laiko bendravote su žmogumi, kuris tegu ir smulkmenomis, bet nuolat jums kenkė. Jokiu būdu nenumokite ranka į nuojautas. Jei vidinis balsas sako, kad kažkur nereikėtų eiti, susilaikykite nuo kelionės ar apsilankymo, ten iš tiesų gali būti pavojinga.

Vėžys

Šią savaitę teks susidurti su žmogumi, kuriam nepatiks jūsų nauji sumanymai. Vargu ar jūs su juo pyksitės, ginčysitės, tiesiog apsvarstysite savo ir tos asmenybės santykius. Šią savaitę patartina įvertinti, kas vyksta iš tiesų, o kas tėra jūsų vaizduotės vaisius. Iliuzijos gali sutrukdyti įgyvendinti planus.

Liūtas

Šią savaitę susidursite su žmogumi, kurį labai sunku išjudinti. Gali būti, kad šis asmuo stabdo jus, trukdo įgyvendinti jums planus, prisiimtus įsipareigojimus. Šiuo periodu teks skirti daugiau dėmesio projektui, kurį jau senokai norite užbaigti. Nešvaistykite pinigų.

Mergelė

Šią savaitę reikės susikoncentruoti, sutelkti jėgas kažkokiam svarbiam reikalui. Greičiausiai nustumsite į antrą planą viską, kas nėra susiję su tuo reikalu. Gali būti, kad prireiks artimųjų pagalbos, tik pakreipti artimą žmogų reikiama linkme nebus lengva. Veikiausiai kažkurioje jūsų gyvenimo srityje įsivyraus visiškas neapibrėžtumas.

Svarstyklės

Šią savaitę galimi materialiniai nuostoliai. Per išsiblaškymą galite pamesti jums brangų daiktą. Šiuo laikotarpiu didelė nesklandumų darbe tikimybė. Teks taikyti du ambicingus žmones ar ieškoti kompromiso, kuris tenkins ir jus, ir vyresnybę. Svarbiausia – stenkitės neatsidurti pašalinio, nereikalingo asmens vietoje.

Skorpionas

Šią savaitę jūsų interesai jums bus svarbesni už visa kita, nekreipsite dėmesio į aplinkinius ir netgi į artimuosius. Gali pasitaikyti proga pasinaudoti palankiai susiklosčiusia padėtimi, jūsų nesustabdytų net draugiški, giminiški santykiai. Šiuo laikotarpiu taip pat lauksite sprendimo ar palankiai susiklosčiusių aplinkybių, kad galėtume įgyvendinti savo sumanymą.

Šaulys

Na, o jums ši savaitė bus gana sėkminga: pagerės savijauta, pajudės visi reikalai. Yra palankaus, perspektyvaus pasiūlymo, netikėtų pajamų tikimybė. Gali būti, kad išsipildys slaptas jūsų noras. Pradžiugins žmonės, kurie vienaip ar kitaip yra nuo jūsų priklausomi. Žinokite, kad prie jų sėkmės prisidėjote ir jūs.

Ožiaragis

Laukia sėkmingas sandoris, po kurio galite sėkmingai pereiti į kitą socialinį ar karjeros lygį. Taip pat tikėtina, kad susitarsite su vadovybe ir sulauksite pritarimo imtis nežinomo, sudėtingo reikalo. Už tai tikėtinas įvertinimas. Šią savaitę vertėtų imtis ryžtingų sprendimų, siekiant įgyvendinti jau prieš kelis mėnesius užsibrėžtą tikslą.

Vandenis

Šią savaitę skirkite dėmesio sveikatai. Savijauta gali pablogėti dėl jūsų gyvenimo būdo ar kenksmingų darbo sąlygų. Šiuo metu laukia galimas aršus konfliktas su kažkuo iš aplinkinių – vargu ar sutiksite keisti planus dėl kažkurio giminaičio kaprizų. Visgi pagalvokite – gal šiam žmogui iš tiesų reikia jūsų pagalbos.

Žuvys

Šią savaitę atsiras puiki proga realizuoti savo kūrybinius sugebėjimus. Jūsų laukia naujos patirtys, įdomūs pasiūlymai ir naujas žvilgsnis į savo talentus. Net jei kūrybinės išraiškos aktas prasidės tik kaip prasiblaškymas ir neįpareigojantis eksperimentas, jis daug pakeis jūsų gyvenime. Šią savaitę galimi nesutarimai su giminaičiais.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Juščenka: taika pasiekiama tik dviem keliais – pergale arba pralaimėjimu (145)

Tuoj bus penkeri metai, kai tūkstančiai žmonių Maidane, Ukrainoje, nuvertė tuometinį šalies...

Po savanorio A. Sakalausko žūties Lietuvos spec. tarnybos padarė tai, kas atrodė neįsivaizduojama (314)

1991 m. rugpjūčio 21 d. Vilniuje gindamas šalies parlamentą nuo okupantų kulkos žuvo karys...

Savaitės orai: vasara trauktis atsisako

Po gaivaus trečiadienio į Lietuvą plūstelės gerokai šiltesni orai. Ketvirtadienį termometrai...

Telefonu sutiko išbandyti maisto papildus — netrukus liko skolinga (94)

Bandydami parduoti savo gaminius prekybininkai griebiasi įvairiausių triukų, vienas iš jų —...

Rugsėjis atnešė nemalonių naujienų: tėveliai supažindinti su nauju kainoraščiu (229)

Artėjantis rugsėjis patuštins ne tik tų tėvelių, kurių atžalos jau eina į mokyklą, kišenes....

Ryšių su Rusija turėjusį Trumpo rinkiminės kampanijos vadovą teismas pripažino kaltu (11)

Buvęs Trumpo rinkimų kampanijos vadovas Paulas Manafortas pripažintas kaltu 8-iuose iš 18...

VRK planuoja skelbti mažiau duomenų apie rinkimuose dalyvavusius kandidatus (9)

Vyriausiosios rinkimų komisijos planuose – užverti savo duomenų bazes apie kandidatus. Svarstoma...

Ameriką sukrėtė kraupi šeimos drama (28)

33 metų Kolorado gyventojui Chrisui Wattsui pateikti kaltinimai nužudžius besilaukiančią žmoną...

Broliai atsisveikina su Panevėžiu: įsimylėjome šį miestą (7)

Broliai Kšištofas ir Darjušas Lavrinovičiai netrukus turėtų papildyti „Prienų“ komandą, o...

Neįgaliųjų čempionate lietuvės triumfas džiugina medalių kraitį auksu papildžiusią Airiją (12)

Europos lengvosios atletikos neįgaliųjų čempionate švieslentė fiksavo lietuvės pergalę 1500 m...