aA
Ateinanti savaitė bus gana sudėtinga. Suaktyvės tie priešai, apie kuriuos jūs net neįtariate. Paaštrės kova tarp konkurentų, atsiras netikėtų kliūčių, pagausės klaidų.
© Shutterstock nuotr.

Jei norite pradėti ką nors nauja, veikite labai atsargiai, išanalizuokite situaciją, numatykite pasekmes. Pasikliaukite tik savimi ir tais žmonėmis, kurie tikrai verti jūsų pasitikėjimo.

Šiuo laikotarpiu dėl aplinkinių įtakos sutiksite su nepalankiomis jums sąlygomis. Tai palankus metas asmenims, pratusiems manipuliuoti kitais žmonėmis ir jų sąskaita spręsti savas problemas. Būkite atidūs ir apdairūs. Netikėkite saldžiomis kalbomis ir pažadais. Visus pasiūlymus įvertinkite viską šaltai apskaičiavę.

Šią savaitę padidės sukčiavimo, piniginių nusiklatimų grėsmė. Nepalikite be priežiūros raktų, nedalyvaukite neaiškiose loterijose. Svarbiausia, neįsileiskite į namus žmonių, kurių nepažįstate. Nerekomenduojama kur nors investuoti ar skolinti pinigų.

Teigiama tai, kad nauji projektai žada neblogą pelną, kilimą karjeros laiptais, lengviau bus rasti bendraminčių.

Avinas

Šią savaitę jūsų gebėjimas analizuoti situaciją ir veikti pagal aplinkybes leis pasiekti jums svarbių rezultatų. Be to, šis laikotarpis jums bus pelningas, įgysite pagarbą svarbaus žmogaus, su kuriuo nuomonės anksčiau kiek išsiskyrė. Įtvirtinsite savo padėtį ir sugebėsite tinkamai pasinaudoti gautais pinigais.

Jautis

Šią savaitę jums pavyks pabaigti kažkokį darbą. Tiesa, gautas rezultatas bus ne toks reikšmingas, kaip tikėjotės. Galimas daiktas, kad pasiekti žymesnių rezultatų jums sutrukdys pernelyg didelis malonumų troškimas. Be to, šiuo laikotarpiu jums patariama atkreipti dėmesį į savo sveikatą ir atsikratyti to, kas nereikalinga (įvairiomis šių žodžių prasmėmis).

Dvyniai

Šią savaitę jus sėkmingai išspręsite problemą, kuri seniai jums neduoda ramybės. Gali būti, kad tam įtakos turės pasikeitęs jūsų požiūris – jūs sugebėsite rasti nestandartinę išeitį iš susidariusios situacijos. Šią savaitę jūsų laukia nemažas pelnas. Galite gauti dovaną, įgyti svarbios patirties, įsigyti daiktą, apie kurį jau seniai svajojote.

Vėžys

Šią savaitę jums gali kilti sunkumų išreiškiant save. Gali būti, kad kas nors iš aplinkinių nepalaikys jūsų ir sutrukdys jums įgyvendinti kokį nors projektą. Šiuo laikotarpiu galimas jums svarbių ryšių nutrūkimas – arba asmeniniame gyvenime, arba tarnybinėje veikloje. Jei tie ryšiai jums svarbūs, po kiek laiko rasite būdų jiems atkurti.

Liūtas

Šią savaitę nepulkite griebtis daug darbų vienu metu, tai sutrukdys jums susikaupti ties pagrindine veikla ir pasiekti teigiamų rezultatų. Jūs lengvai susižavėsite naujomis idėjomis, tačiau tai sutrukdys jums atlikti jūsų tiesiogines pareigas. Taigi pagalvokite, kas jums svarbiau – naujovės ar stabilumas. Be to, stenkitės neįsileisti į savo gyvenimą naujų žmonių.

Mergelė

Šią savaitę jums teks atsisakyti kokio nors įprasto dalyko. Gali būti, kad jūs suprasite, kas trukdo jums žengti pirmyn, ir sėkmingai tą problemą išspręsite. Be to, šiuo laikotarpiu jums gali tekti sudalyvauti kokiame nors viešame renginyje. Gali būti, kad jo metu jums pateiks įdomų pasiūlymą. Didelė tikimybė, kad jūs jo nepriimsite, nes būsite užsiėmę kažkuo kitu.

Svarstyklės

Šią savaitę gresia susidūrimas su konkurentais ar žmonėmis, kurie dėl kažkokių priežasčių stengiasi jums pakenkti. Būkite atidūs ir neleiskite, kad piktavaliai kištųsi į jūsų reikalus. Be to, šiuo laikotarpiu jums teks priimti likimo iššūkį ar susidurti su tais, kurie bandys primesti jums neįprasto elgesio modelį ar jums nenaudingą veiklą.

Skorpionas

Šią savaitę jūsų laukia susidūrimas su žmogumi, kuris savo elgesiu kenkia ne tik sau, bet ir aplinkiniams. Galimas daiktas, kad jis išprovokuos jus pakeisti savo planus. Be to, šiuo laikotarpiu jūsų padėtis gali tapti neapibrėžta. Darbe galima reorganizacija, kuri privers jus pasinervinti.

Šaulys

Šią savaitę galimas rimtas pelnas. Nemaža paaukštinimo darbe tikimybė. Gali būti, kad jums paves svarbią užduotį, kuri padės pagerinti karjeros reikalus. Be to, šiuo laikotarpiu jūsų laukia ir kūrybinė sėkmė. Jei jūsų darbas susijęs su kūryba, rezultatai bus gana ryškūs.

Ožiaragis

Šią savaitę jums teks siekti savo tikslo dovanojant dovanas ar kaip kitaip manipuliuojant aplinkiniais. Ir greičiausiai ši taktika pasiteisins. Be to, jūs parodysite visas gerąsias savo savybes, kad patrauktumėte įtakingo ir svarbaus asmens dėmesį. Tai jums padės, jei nuspręsite susirasti naują darbą.

Vandenis

Šią savaitę jūs imsite planuoti kažką nauja. Gali būti, kad tam turės įtakos jus įkvepiančio žmogaus pasirodymas. Be to, jūsų laukia nedidelė, bet reikšminga sėkmė svarbioje jums veikloje. Ir jūs sustosite ties tuo, kas pasiekta, nes manysite, kad kas per daug, tas nesveika.

Žyvys

Šią savaitę jums gali atsirasti kažkokių naujų įsipareigojimų. Ir greičiausiai džiaugsmo jie nesuteiks. Tačiau neverta nusiminti. Tai laikinas reiškinys ir, be to, jūs sugebėsite gauti šiokios tokios naudos. Galimas daiktas, kad susiginčysite su žmogumi, kuris jums kažkada daug reiškė.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Landsbergis perspėjo Karbauskį: mūsų laukia katastrofa (16)

Besibaigiant Seimo rudens sesijai ir prasidedant rinkimų maratonui laidoje „DELFI Diena“...

Teismas paskelbė verdiktą dėl 9-metės įvaikinimo į Naująją Zelandiją: visuomenė jo nesužinos (234)

Vilniaus apygardos teismas paskelbė sprendimą dėl tarptautinio įvaikinimo, kuriame devynmetės...

„Linkomanija“ bus užblokuota šią savaitę, „piratai“ atsakė instrukcijomis kaip apeiti draudimus (80)

Interneto tiekėjai, vykdydami teismo sprendimą, ruošiasi blokuoti failų dalijimosi svetainę...

Populiarioje JAV laidoje – skandalingas „Fox News“ žvaigždės pareiškimas dėl Rusijos ir Baltijos šalių (210)

Įtakingas JAV politikos komentatorius, „Fox News“ televizijos žvaigždė Tuckeris Carlsonas per...

Gyvai / Dakare išmušė lemiama diena – lietuvių laukia kova dėl pozicijų atnaujinta 14.45 val. (5)

Dakaro ralyje – 9-oji diena ir finišas, rodos, ranka pasiekiamas. Tačiau lenktynių organizatoriai...

Pietų pertrauka bufetuke: už nelabai ypatingų durų atrado labai jaukią vietą pavalgyti (3)

Kaip tau pavyksta atrasti visas šias maitinimo vietas? Tai yra antras man dažniausiai užduodamas...

Tomas Janonis. Elitinių medžiotojų tamsiosios paslaptys: valstybę pavertė nuolankia tarnaite (67)

Elitinio medžiotojų būrelio paslaptys saugomos po devyniais užraktais. Ir tas paslaptis saugo ne...

Po skandalų vėl kartu su Simu Jasaičiu gyvenanti Oksana Pikul: viskas pradėjo keistis nuo rugsėjo (37)

Sekmadienio vakarą TV3 laidoje „Raudonas kilimas“ Oksana Pikul -Jasaitienė pagaliau ryžosi...

Paskelbti 2019 metų šauktinių sąrašai galite pasitikrinti (83)

Krašto apsaugos ministerijoje informuojama, kad sudaryti šauktinių sąrašai .

Putinas svaidosi naujais kaltinimais Vakarams (35)

Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas prieš ketvirtadienio vizitą Serbijoje apkaltino Vakarų...