aA
2008 m. gruodžio mėnesio horoskopas

Avinas

Mėnesiui prasidėjus jus vis labiau apniks rimtos mintys. Apie ką galvosite? Apie viską: karjerą ir tikslus, viltis ir svajones, net apie savo artimiausius ir brangiausius žmones, apie tai, kiek jie jums svarbūs. Apskritai galvosite apie pasaulį ir savo vietą jame. Atrodo, nebus lengva, tiesa? Taip ir bus – bet jei pradėsite save suprasti, ateityje jums tai tik pravers.

Jei užstrigote, kreipkitės į patikimą draugą pagalbos. Mėnesio ketvirtą ir penktą dienomis susidursite su problema. Gal nepaskambinote geriausiam draugui visą mėnesį ir dabar jis ant jūsų įniršęs, gal kokie nors nesutvarkyti dokumentai galiausiai pažiro į didžiulę krūvą ant grindų, - tai jums bus geras priminimas pasirūpinti tuo, ką atidėliojote.

Dešimtąją dieną toliau atkakliai dirbkite. Penkioliktąją praleiskite dieną gamindami – tiesiogine ar perkeltine prasme. Dvidešimtąją būsite pasirengę imtis naujo projekto ar idėjos. Dvidešimt penktąją į seną idėją pažvelgsite naujai. Trisdešimt pirmąją apsiaukite vakarėlio batelius – tik atsargiai žingsniuokite į tą vakarėlį!

Jautis

Paskutinį metų mėnesį pasveikinkite puikiais jausmais širdyje. Kas galų gale yra tas „vienovės su visata“ pojūtis? Tai visas tas sunkus jausmų darbas, ties kuriuo triūsėte ir kuris jums galų gale ima atsipirkti. Kova su senais įsitikinimais, dabartinių koregavimas – stengsitės susidoroti su nesaugumo jausmu, kuris taip dažnai žmonėms neleidžia eiti į priekį. Atsiversite ir leisite sau būti pažeidžiamas.

Penktąją dieną būsite tinkamos nuotaikos prisijungti prie grupės veiklos; visa, ką jums reikės padaryti – tai susiorganizuoti; jūsų kompanija tik laukia jūsų žodžio! Devintąją ir dešimtąją dienomis jūsų lauks maža miela meilės žinutė. Būkite atidus – ji gali būti ten, kur mažiausiai tikitės. Net jei tai tik visata siunčia jums nuostabią snaigę, ši žinia reiškia labai daug.

Penkioliktąją konfliktas su šeimos nariu tik nuliūdins jus, tad verčiau jo venkite. Devynioliktąją gerai praleiskite laiką ir pasportuokite. Dvidešimt trečiąją apims savininkiškos nuotaikos; verčiau jų atsikratykite. Dvidešimt aštuntąją sugalvokite, kuo rengsitės per šventes, ir tuomet trisdešimt pirmąją švęskite! Būsite apsupti draugų.

Dvyniai

Ar jūsų gyvenime yra kažkokia maišatis, kurios, regis, negalite sutvarkyti? Ar jaučiatės taip, lyg nesvarbu, ką darytumėte, kažko tiesiog negaunate? Pirmąją dieną laikas skirti visą savo energiją tam dalykui išsiaiškinti. Kas gi jums yra tas nepasiekiamas dalykas? Kai jau paklausite šio klausimo, galite suprasti, kad iš tikro nesate tikri. Ir būtent dėl šio neaiškumo vis dar klaidžiojate tamsoje.

Kai jau nustatysite maišaties šaltinį, būsite nuėję daugiau nei pusę kelio ir klausimą beveik išsprendę. Galiausiai dabar bent jau žinote, kokius klausimus užduoti. Jums atsivers naujas požiūrio taškas. Septintąją dieną jūsų draugai ir šeima turės jums puikų patarimą. Vienuoliktąją jausitės puikiai – išnaudokite tai. Septynioliktąją kažkas gali jus neteisingai suprasti, taigi venkite bereikalingai sudėtingų diskusijų.

Dvidešimt trečiąją dieną sulėtinkite žingsnį ir atsakymas į gilesnius klausimus ateis pats. (užuomina: tai susiję su taika, meile ir supratimu). Dvidešimt aštuntąją išsiaiškinkite visa, kas neaišku, dėl Naujųjų planų. Trisdešimt pirmąją pasitelkite savo kūrybingumą: juk ne kasdien švenčiate Naujuosius!

Vėžys

Jums reikės papildomai pastangų užtikrinti, kad visi mėnesio pirmą dieną omenyje turi tą patį, ką ir jūs. Tai tinka kalbant tiek apie asmeninį gyvenimą, tiek apie profesinį. Išmušti iš vėžių gali esminis nesusikalbėjimas ar nesupratimas, o dabar jums to reikia mažiausiai. Išsiaiškinkite viską ir trečiąją dieną aplinkiniai žmonės tikrai pagirs jus už jūsų lankstumą – ypač keblių situacijų akivaizdoje.

Septintąją dieną nesusipratimas su vadovybe gali būti motyvacija jums užbaigti projektą. Būsite atviras pasiūlymams devintąją ir dešimtąją dienomis. Ar tai gerai, ar blogai, priklausys nuo pasiūlymo kokybės, taigi prieš įsipareigodami kruopščiai patikrinkite.

Penkioliktąją suspindėsite – ir tikrai nušviesite visą kambarį. Dvidešimtąją būkite atsargūs su naujais projektais; jie gali būti puikūs, bet jei leisite jiems dar kiek „prisirpti“, bus dar šaunesni. Dvidešimt trečiąją užplūs intensyvios emocijos. Dvidešimt aštuntąją suraskite pusiausvyrą. Trisdešimt pirmąją puikiai praleiskite su draugais!

Liūtas

Mėnesio pirmąją dieną jūsų ego gali atsidurti „pamaitink mane“ būsenoje, bet dabar būtent tas laikas, kai alkanam ego neturėtumėte pasiduoti. Kuo daugiau jį maitinsite, tuo alkanesnis jis bus, taigi išmėginkite naują požiūrį: „pasodinkite“ jį ant sveikos, subalansuotos dietos.

Šiek tiek komplimentų sumaišykite su realistiniu požiūriu ir pridėkite sveiką rūpesčio visais žmonėmis dozę. Vartokite reguliariai ir palikite daug laiko virškinimui. Ir, žinoma, nepamirškite sportuoti. Jūs ir jūsų ego jausitės geriau, jei jūsų kūnas bus puikios formos.

Penktąją dieną ne viskas bus auksas, kas žibės auksu, ir ne kiekvienas pasiūlymas bus toks naudingas, koks gali pasirodyti iš pradžių. Prieš įsipareigodami bet kam atlikite nuodugnų tyrimą. Devintąją ir dešimtąją dienomis pirmyn, palepinkite save – mažos nuodėmės gali būti labai malonios. Kada paskutinį sykį buvote SPA? Arba ragavote šokolado? Penkioliktąją pasieksite kažko svarbaus, o dvidešimtąją meilė suteiks gyvenimui naujo prieskonio. Dvidešimt penktąją puikiai leisite laiką. Trisdešimtąją neleiskite mažam nepasitenkinimui didėti. Trisdešimt pirmąją likite šaltakraujiški ir jūsų lauks tikrai nuostabus vakaras.

Mergelė

Jei esate vieniši, pirmąją mėnesio dieną bus gera proga sutikti mielą žmogų darbe. Net jei turite porą, vis tiek galite jį sutikti. Laimei, su tuo žmogumi turėsite tiek daug bendro, kad platoniška draugystė bus išties reali galimybė. Trečiąją dieną kodinis žodis bus konstruktyvumas. Ar jūs kuriate naują prekybos centrą, ar naujus santykius, jums reikės pažvelgti į savo nusiskundimus pozityviu žvilgsniu.

Devintąją iškeliaukite su artimu žmogumi. Net jei tai tebus kelionė per miestą, jums ji puikiai praplės horizontus. Keturioliktąją organizuosite renginį šeimai ar draugams ir kaip visada suspindėsite. Jums tai puikiai sekasi. Tačiau nepamirškite: jei kažkas nori ką nors suorganizuoti jums, turėtumėte jiems leisti. Kodėl gi nepasidarius mažytės pertraukos, tiesiog įvairovės dėlei? Aštuonioliktąją jausitės fantastiškai. Išties mėgausitės šiuo metu laiku – su slidinėjimu, čiuožinėjimu ar klajojimu naktį.

Dvidešimt antrąją pasitelkite savo klausymosi sugebėjimus ir išspręsite situaciją. Dvidešimt penktąją svarbiausia bus šeima, bet tai nereiškia, kad jūsų jausmai nesvarbūs. Trisdešimtąją išbandykite naują įvaizdį. Planai trisdešimt pirmąją gali greitai keistis – pasveikinkite pokyčius.

Svarstyklės

Kaip jaučiatės pirmąją mėnesio dieną? Jei atsakymas „truputį keistai“, jums tikrai svarbu pažvelgti į šių jausmų priežastį. Kaip keistai? Pavargę? Prislėgti? Sumišę? Dvejojantys? Nepasirengę? Per daug pasirengę? Pasirengę, bet nėra kur eiti? Kai jau išsiaiškinsite, ką iš tiesų jaučiate, pamąstykite apie tai, kodėl jums kilo tokie jausmai. Antrąją jau pajusite palengvėjimą. Taip pat galite įsitraukti į malonų meilės romaną! Kas gali būti geriau?

Penktąją išspręsite mažytę problemą, kuri sutrikdys jūsų dieną, taip grakščiai ir elegantiškai, kad sužavėsite visus. Šį mėnesį jums sekasi puikiai! Dešimtąją tikrai neparodysite kažkam meilės ir pagarbos, jei būsite per daug savininkiški. Penkioliktąją susitelkite ties bendru vaizdu. Dvidešimtąją galite gauti labai mielą dovaną. Ar taip jumis rūpinasi mylimas žmogus?

Dvidešimt penktąją išsiveržkite iš senų savo emocinių apribojimų. Kažkas trisdešimtąją jus pabučiuos – trisdešimt pirmąją pabučiuokite jūs. Laimingų Naujųjų metų!

Skorpionas

Kai pirmąją dieną šypsositės, pasaulis šypsosis jums – ir, regis, šypsositės visą dieną! Taigi nenustebkite, jei jums nutiks virtinė pačių maloniausių dalykų. Trečiąją tikrai laikas susidoroti su namų reikalais. Gal jūsų partneriui trūksta dėmesio? Pasikalbėkite apie tai (tiesą sakant, tai jau pusė darbo). Gal jūsų teta ar draugė įsižeidusi, nes jos sangrijos vakarėlį iškeitėte į darbo konferenciją? Užsukite pas ją ir ji jums būtinai dovanos.

Septintąją būtinai pasirūpinkite visais skausmais ir žaizdelėmis, ypač kalbant apie dantis. Tryliktąją paprašykite to, ko norite. Septynioliktąją būkite dėmesingi nepažįstamam žmogui. Dvidešimt trečiąją orą nuskaidrins geros valios pojūtis. Sugerkite jį lyg kempinė. Dvidešimt šeštąją galite padaryti svarbų sprendimą. Ar tai laikas jausmų rizikai?

Dvidešimt devintąją išsiaiškinkite bet kokius nesusipratimus, kad pasirengtumėte puikiems Naujiesiems metams. Trisdešimt pirmąją pasinerkite į svajone – o paskui paversite jas realybe!

Šaulys

Pirmąją dieną pasiimkite piniginę. Ištraukite monetą. Dabar paimkite smiliumi ir nykščiu – ir suspauskite! Suspauskite taip stipriai, kiek galite – kol pirštus paskaus. Dabar kiekvieną kartą, kai tik pajusite nenumaldomą norą pirkti kažką brangaus, ko jums visai nereikia, pasiimkite tą monetą ir suspauskite. Tegu tai jums būna kaip priminimas, kad taupytumėte.

Jei penktąją dieną jausitės kiek apsnūdę, tiesiog pamiegokite (skamba pernelyg paprastai? Bet taip yra!). Dešimtąją jūs tikrai, tikrai norėsite nueiti paplaukioti. Jei jau tikrai, tikrai norėsite nueiti paplaukioti – ką gi, keliaukite! Tas pats tinka kalbant apie bėgiojimą, ėjimą, slidinėjimą – ir bet kokius pratimus, kurie sužadins jūsų fantaziją. Kuo aktyvesni būsite, tuo geriau jausitės.

Penkioliktąją ir šešioliktąją iškeliaukite. Nesvarbu, arti ar toli – tai padės jums pajusti švenčių dvasią. Dvidešimt antrąją atkreipkite dėmesį į sapnus. Mėgaukitės dvidešimt penktąja – tai puiki diena! Trisdešimtąją būsite pasirengę kalbėti su visais apie viską. Trisdešimt pirmąją skirkite šiek tiek laiko praeitiems metams apmąstyti, o tuomet švęskite Naujuosius!

Ožiaragis

Mėnuo prasidės nuostabia nata. Sunkiai dirbote, bet tikslai jau pasiekiami ranka. Taigi nusipelnėte malonumų. Jausitės mylimi: jus sups brangūs draugai, palaikantys šeimos nariai, taigi tarp jų galėsite atsipalaiduoti ir mėgautis jų teikiama šiluma. Trečiąją atkreipkite dėmesį į finansus. Jau laikas pirkti dovanas – norėsite būti tikri, kad pinigų pakaks visiems.

Septintąją per daug nesijaudinkite, jei jaučiatės taip, lyg šeimos įsipareigojimai ir karjera plėšytų jus į dvi skirtingas kryptis. Niekad nėra lengva suderinti šiuos du dalykus, ypač tokiu laiku kaip dabar, kai svarbu tiek darbas, tiek šeima. Dvyliktąją prie jūsų prikibs pora žmonių, kurių žūt būt norėsite atsikratyti. Taip ir padarykite. Septynioliktąją pabaigsite svarbius darbus. Patapšnokite save per petį ir pasilepinkite.

Dvidešimt antrąją mažos baigiamosios detalės – šrifto pakeitimas šen, citrinos žievelių papuošimas ten – gali reikšti daug. Dvidešimt septintoji – stebuklinga diena. Trisdešimt pirmąją intuicija nuves jus į geriausią vakarėlį!

Vandenis

Kad ir kaip pirmąją dieną norėtumėte praleisti savo treniruotę ir suklastoti tabelį, nedarykite to. Viena griežtos savidisciplinos diena jums tikrai atsipirks. Atsispirkite visiems tiems „aš tiesiog nenoriu“ ir „man dabar reikia ne to“ – pradėkite mėnesį energingai. Antrąją ir trečiąją dienomis jau matysite savo ryžto privalumus – puikią energiją, fantastiškas idėjas ir bendrą ramybės būseną. Ak, ir atrodysite puikiai!

Aštuntąją turėsite pribloškiančią idėją. Ar norite persikelti į tropikus? Ar pristatyti visiškai naują aplinkai draugiškų kūdikių produktų liniją? Kad ir kas tai būtų, tai bus gera mintis. Dvyliktąją nesidėkite ausinių – jūsų laukia nuostabūs meilės reikalai, jei tik būsite atidūs. Švenčių planus atsargiai kritikuoti reikėtų aštuonioliktąją. Jausmai bus pažeidžiami.

Jei dvidešimt trečiąją imsite mąstyti apie savo karjerą, verčiau atidėkite svarstymus vėlesniam laikui. Dabar laikas susitelkti ties asmeniniais dalykais. Dvidešimt aštuntąją užmegsite svarbų ryšį. Sugalvokite, kaip stilingai atšvęsti Naujuosius neapiplėšiant banko.

Žuvys

Jei pirmąją dieną sulauksite gerų naujienų, skirkite laiko savianalizei ir klausimui: kas iš draugų jums pagelbėjo. Tuomet parašykite gražią padėkos žinutę. Visiems patinka daryti gerus darbus – ir sulaukti už tai padėkos. Penktoji jums bus puiki diena. Tikrai pajusite šventinę nuotaiką. Jums patiks toji pozityvi energija, kuri jus sups.

Dešimtąją mėnesio dieną nuskaidrins meilės laiškas. Kaip norite į jį atsakyti? Penkioliktoji gali būti toji diena, kai vieną minutę svajosite, o kitą užsnūsite prie savo stalo. Kodėl gi trumpam nenusnaudus? Tuomet šviežesne galva galėtumėte pagalvoti, kaip svajones paversti realybe.

Dvidešimtąją skirkite laiko biudžetui analizei. Kas jums skolingas? Kiek jūs skolingas kitiems? Tai išsiaiškinę, galite ieškoti dovanų visiems žmonėms savo sąraše. Dvidešimt penktoji bus jūsų sėkminga diena. Jei tik įmanoma, venkite konflikto. Trisdešimtąją pasportuokite, o trisdešimt pirmąją užbaikite metus fantastiška gaida!

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Sunkios ligos kamuojamas Jurgis atsidūrė beviltiškoje padėtyje: nežinau, ką man reiks pasakyti savo dukrai (32)

„Laivas skęsta, bet mane išmetė pirmąjį“, – laidoje „ DELFI diena “ sakė cukriniu...

Pavojingai kaista abu Vokietijos visuomenės pakraščiai: grasinti imasi net moterims ir vaikams (135)

Jau kuris laikas Vokietijoje dažnėja pranešimų, rodančių, jog pavojingai kaista abu visuomenės...

Pirko rusišką lėktuvnešį, o įsigijo nesibaigiantį galvos skausmą (492)

Kaip ir daug kitų šalių, Indija nori įsigyti geriausių ginklų, kokių tik išgali nusipirkti....

Rimvydas Valatka. Lietuvos lenko pasikalbėjimas su arabų šeichu (280)

Iki šiol abejojama, kas parašė „Lenko pasikalbėjimą su lietuviu“. Bet niekas neabejoja, kad...

Įspėja šiukštu nemaišyti šių dažniausiai vartojamų vaistų: galima ne tik apsinuodyti, bet ir pakenkti svarbiems organams (29)

Užklupus skausmui, peršalimui ar kitiems netikėtumams, pirmiausia puolame į savo vaistinėlę. Ten...

„Žalgiris“ išliejo įtūžį: Pasvalyje iškovota didžiausia sezono pergalė (69)

Penktadienį skaudžią nesėkmę Eurolygos rungtynėse prieš Pirėjo „Olympiakos“ patyręs Kauno...

Avarija Prienų rajone: du žmones vadavo ugniagesiai gelbėtojai (1)

Sekmadienio vakarą, apie 18.15 val., Prienų rajone, Kauno plente, Ignatavos kaimo ribose, maždaug 4...

Manto Kvedaravičiaus „Partenonas“ užvėrė „Scanoramą“ sostinėje

Sekmadienio vakarą Vilniuje kino mylėtojai rinkosi į šventinę Europos šalių kino forumo...

„Patrulis“ Algirdas Radzevičius išdrįso netikėtam interviu: iki sūnaus buvau visai kitoks žmogus (14)

Vienuolikmetį sūnų Roką auginantis grupės „Patruliai“ lyderis Algirdas Radzevičius...

Senovės Lietuvos miškų apsauga: urėdas brakonierių galėjo iš karto pakarti (2)

Visi trys Lietuvos statutai (1529, 1566, 1588) šalia svarbiausių tuometinės valstybės ir jos...