Žmogaus gimimo data kur kas svarbesnė, nei daugelis linkę manyti. Nuo šio skaičiaus tiesiogiai priklauso energetika ir jos ypatumai, charakteris ir temperamentas.
© Fotolia

Pagal gimimo datą galima nuspėti žmogaus likimą, tačiau tai jau kur kas glaudžiau susiję su skaičių mokslu – numerologija. Gimimo horoskopas skirtas konkrečios dienos, kai žmogus išvydo pasaulį, analizei, rašo esotericblog.ru.

1, 10, 19 arba 28 d.

Jūsų energetika stipri ir stabili, bet vis tik esate pernelyg nepajudinami. Tai reiškia, kad galite turėti sunkumų mokydamiesi, įsisavindami informaciją. Jums nėra lengva prisitaikyti prie didesnių pokyčių bet kurioje gyvenimo srityje. Esate patikimas sutuoktinis, geras draugas, partneris. Nors jūsų mąstymo ypatumai verčia žmones jus gerbti, vis tik kai kurie jūsų linkę vengti, tačiau tai nereiškia, kad vienų esate mylimi, o kitų – ne. Būsite savarankiški tol, kol rasite draugystei ar meilei tinkamą asmenį.

2, 11, 20 arba 29 d.

Jei jūsų gimimo data viena iš šių, vertėtų susimąstyti apie svarbiausius dalykus jūsų gyvenime. Tinkamo prioritetų išdėstymo problema jus persekioja nuo vaikystės, todėl tiesiog būtina į tai atkreipti dėmesį. Dažnai nenustygstate vietoje ir elgiatės vėjavaikiškai, tačiau pasižymite itin naudinga savybe – galite kelis dalykus daryti tuo pačiu metu. Silpnoji vieta – neapdairumas. Stipriosios jūsų savybės – lankstumas ir diplomatiškumas.

3, 12, 21 ir 30 d.

Šiomis dienomis gimusieji gali tapti didžiais muzikantais, rašytojais, aktoriais. Svarbu sau pasakyti, kad galite tai padaryti, gauti palaikymą iš žmonių, kurie jumis tiki. Už kiekvieno vieną iš šių dienų gimusio asmens nugaros stovi kitas žmogus. Be kito asmens pagalbos tikimybė pasiekti sėkmę pastebimai sumažėja. Esate pažeidžiami ir tuo pačiu galite būti panašūs į milžinišką laviną ar uraganą.

4, 13, 22 ir 31 d.

Jūsų likimas – tai šeima. Būkite greta tų, su kuriais jus sieja kraujo ryšys. Jums artimos analitikos, matematikos ir užsienio kalbų mokymosi sritys. Esate neaplenkiamas lyderis, psichologijos meistras ir tiesiog stipri asmenybė. Jūsų energetika ne visada stabili, bet ji turi tiek stipriųjų pusių, kad jokia silpnumo akimirka jos nenustelbs. Esminė jūsų paslaptis – pozityvus mąstymas.

5, 14 ir 23 d.

Jei gimėte vieną iš šių dienų, esate iš tiesų universalūs. Žinoma, turite dar šį tą, ko kiti neturi, - tai mokėjimas užjausti. Esate puikūs psichologai iš prigimties, todėl jums visai nebūtina krimsti specialių mokslų tam, kad pajėgtumėte suprasti pašnekovą. Galite tapti puikiu dėstytoju, tačiau specializuositės tikrai ne tiksliųjų mokslų srityse, nes su skaičiais jums gali kilti problemų.

6, 15 ir 24 d.

Esate lyderis, bet vis tik nerekomenduojama manyti, kad viskas seksis sklandžiai. Neapdairūs poelgiai jums būdingi labiau nei kitiems. Be to, kartais taip pasielgiate nė nesuvokdami, kodėl taip darote. Esate pedantiški ir atsakingai imatės svarbių užduočių sprendimo, bet jums trūksta vos šiek tiek jausmingumo, būtino normaliam bendravimui su didžiąja žmonių dauguma užtikrinti. Esate pernelyg uždari, nors kartais tiesiog būtinos visiškai priešingos savybės. Dar esate geras analitikas.

7, 16 ir 25 d.

Jus traukia nematomos pasaulio dalies – energetinės dedamosios – pažinimas. Daugelis patyrusių psichologų gimę vieną iš šių dienų. Pagal gimimo datos horoskopą tokie asmenys apibūdinami kaip itin dvasingi, turintys labai išlavintą vidinį pasaulį. Šie asmenys gali suprasti bet kurį žmogų ir pajėgūs išnarstyti bet kurią situaciją. Jūsų energetika stabili ir pakankamai stipri.

8, 17 ir 26 d.

Gimusieji vieną iš šių dienų pasižymi neįprasta ir netgi dvilype asmenybe. Viena vertus, dažnai sau keliate filosofinio pobūdžio klausimus, kita vertus, neretai esate linkę į save žvelgti kaip į vien tik materialiais dalykais besidominčią asmenybę.

9, 18 ir 27 d.

Turite stiprią intuiciją ir dėmesio vertą potencialą ją lavinti. Visą gyvenimą galimai keisite interesų, įsitikinimų bei gyvenimiškų taisyklių spektrą ir tai darysite kardinaliai. Esate vėjavaikiški ir dinamiški, todėl vienoje vietoje ilgam neliekate. Galite tapti puikiu keliautoju ar mokslininku. Esate eruditas ir galite pasigirti labai gera atmintimi.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Edmundo Jakilaičio interviu su buvusiu Ukrainos prezidentu Viktoru Juščenka

Nuo Maidano prabėgo beveik penkeri metai. Didžiausios Ukrainos sėkmės ir nusivylimai – Edmundo...

Gedintis tėvas po kraupios avarijos: nusipirkęs naują „Toyota“ tokios baigties nesitikėjau (14)

„Lekiam namo“, – tokia žinute savo socialiniame tinkle „Facebook“ pasidalijo Virginijus...

Mistinis Kelių direkcijos pirkinys už daugiau nei 100 tūkst. eurų, apie kurį ji nedaugžodžiauja (42)

Itin išmani vairuotojų įspėjimo apie laukinius gyvūnus sistema kelyje Rokiškis–Panevėžys...

Net 5,6 tūkst. gyventojų iš „Sodros“ sulaukė nemalonių žinių: pasitikrinkite savo paskyras (27)

„Sodra“ 5,6 tūkst. gyventojų išsiuntė priminimus, jog jiems gali tekti sumokėti privalomojo...

Visuomenės apklausa: juodajame politikų sąraše nauji lyderiai vis dar neaplenkia senojo (35)

Visuomenės veikėjų favoritai nesikeičia: liepos mėnesį šalies gyventojai palankiausiai...

Netikėtai mirusį dėdę palaidojo kaimynas: sukrėsti giminaičiai siekia išsikasti jį atgal (121)

Apie dėdės mirtį sužinojome tik tada, kai jis buvo palaidotas, pasakoja ukmergiškė Milda...

Mokytojams skirta informacija šokiravo žmogaus teisių gynėjus: užkliuvo ir masturbacijos, ir homoseksualumo temos (81)

Žmogaus teisių organizacijų koalicija, vienijanti aštuonias Lietuvoje veikiančias nevyriausybines...

Kas iš tiesų įvyko Lenkijoje: procesas buvo toks slaptas, kad tarpininkauti teko žvalgybos tarnyboms (10)

Neseniai priėmusi prieštaringą įstatymą, pagal kurį draudžiamos bet kokios užuominos į tai,...

Stumbrai pradėjo lipti į „Lifosos“ gipso kalnus (5)

Kėdainių rajone laisvai besiganantys stumbrai kuo toliau, tuo labiau žengia į jiems dar...

Lietuviai ėmė ir pranoko estus: suklusti turi ne tik valdininkai, bet ir šeštokai (59)

„Yandex.Taxi“ atėjimas į Lietuvą ne tik iššaukė audringas reakcijas, bet ir atskleidė...