aA
Mėnuo žada būti labai įvairus: skirtingos nuotaikos, norai, galimybės. Daugiausiai gali jaustis įvairūs lūkesčiai su nusivylimais, ypač dabartimi.
Samantha Zachh
Samantha Zachh
© DELFI montažas / Shutterstock

Galite vis atrasti mažų smulkmenų, kurios jums yra netinkamos ir tai suteiks norą idealizuoti ateitį ar kitas galimybes. Tik ne šios dienos. Tik ne dabar. Kažkur ten kitur, kažkada ateityje, tarsi tik ten bus geriau. Kai bus ištaisytos klaidos, kai bet kokio pobūdžio sistema vėl veiks gerai, sistemingai. Reiktų stengtis priimti pasaulį ir savo gyvenimo situacijas tokias, kokios jos yra šiandien. Stenkitės daugiau kurti, užsiimti ir dvasinėmis veiklomis – tai padės ne taip koncentruotis į klaidas, atlaisvins protą. Gali būti sunku priimti sprendimus, todėl vargu ar reiktų priimti kažkokius svarbius. Daugiau ieškokite balanso tarp turimos informacijos, bandykite suderinti savo žinias, patirtį. O daugiausiai – veikite. Darydamas geriausiai priimsite sprendimą, o tiksliau daugiau darykite, mažiau svarstykite. Marsas visą mėnesį bus Dvynių ženkle – galėsite veikti apgalvotai, linksmai. Gebėsite padaryti sugalvotus dalykus, juo paskleisti plačiai. Jūsų veiksmai motyvuos ir įkvėps kitus. Antroje mėnesio pusėje įdėjus nedaug pastangų – jūsų veiksmų rezultatai gali būti labai produktyvūs.

I pusė

Pirmoje mėnesio pusėje jausime didelį poreikį kalbėti, motyvuoti. Tai gali sukelti per didelius lūkesčius ir neišsipildymus komunikacijos, pardavimų, mokymosi temose. Reiktų stengtis mąstyti daugiau filosofiškai, „gaudyti“ greitas mintis. Merkurijus bus Svarstyklių Zodiako ženkle, o tai suteiks neapsisprendimo, svarstymo, ypač tarp savo filosofinių idėjų, kurios gali ateiti greitai ir dinamiškai keistis. Venera pirmomis dienomis bus Liūte, tai dar bus galimybė jausti grožį, mėgautis prabangiu komfortu. Penktą dieną įžengs į Mergelės ženklą ir tuomet bus sunkiau pajausti malonumą, harmoniją, pasitenkinimą, o dar ir Marso veiksmai bus per daug lengvabūdiški. Galite per daug dėmesio kreipti detalėms, o tai vargins. Nors finansinėje temoje tai gali pasitarnauti. Bus sunkiau jausti jausmingą, romantišką meilę.

II pusė

Merkurijus vis dar bus Svarstyklėse, nes pradės judėti retro judėjimus. Tai gali padidinti nesusikalbėjimą, o labiausiai – su savimi pačiu. Dar sunkiau konkrečiai nuspręsti ir priimti sprendimą, kuriuo būsite užtikrintas. Pamėginkite daugiau mąstyti apie tai, kaip jūs mąstote, ko jūsų protas nori iš emocinių, vidinių dalykų. Palikite savo kalbas kitiems žmonėms ir informacijos dalijimąsi kitam kartui. Venera bus vis dar Mergelėje, todėl labai daug savo grožio suvokimo kreipsite į smulkmenas ir klaidų taisymą. Tik antroje pusėje, priderinus unikalų grožį, nestandartinius sprendimus, bandant užsiimti naujais hobiais – gebėsite produktyviai pagerinti savo aplinką. Sukursite malonias naujoves.

Darbas. Gali gerai sektis aktyvūs pardavimai, užsienio sandoriai, lengvo pobūdžio konsultacinės paslaugos. Sunkiau grožio industrijai, nebent tai labai kruopštus, technologinis darbas.

Meilė. Gali vyrauti šaltumas, sunkumas išjausti gilius pojūčius.

Įtemptesnės dienos: 6, 8, 22.

Laisvesnės dienos: 7, 21, 30.

www.zachh.lt
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(19 žmonių įvertino)
4.2105

Top naujienos

Naujausia apklausa nustebino ekspertus: lietuvių, kurie karą Ukrainoje mato kitaip, daugiau, nei atrodė (37)

13 iš 100 apklaustų lietuvių mano, kad Rusija nekalta dėl karo Ukrainoje, o parama šiai šaliai...

Karo ekspertai: rusai, praradę iniciatyvą, labai greitai tepa slides (3)

Pilietinio gynybos ir saugumo analizės centro „Locked N’ Loaded“ ekspertų teigimu,...

Karas Ukrainoje. Ukraina skelbia apie Luhansko srities deokupaciją, Rusijos planuose – „keršto smūgis“ Rusija pati išsidavė: parodė tikrąją situaciją fronte (4)

Ukrainos pajėgos dar labiau veržiasi link Rusijos okupuoto Chersono miesto, antradienį...

Europos viduje gimsta rimtas ginčas – Lenkijos reikalavimas yra svarbių pokyčių ženklas (5)

Europos viduje gimsta rimtas ginčas – Lenkija įteikė Vokietijai notą. Ja reikalaujama, kad...

Seimui – nedviprasmiškas signalas iš Šveicarijos, kurio parlamentarai nenorėjo girdėti (8)

Jeigu laikinasis įstatymas dėl Lietuvos futbolo federacijos ( LFF ) tiesioginio valdymo būtų...

M360 PremiumDovilė Jablonskaitė

„Manilla“ gerbėjus sukiršino „Pyst ir graži“ reklama: ekspertai sako, kad problema kita nei dviprasmiškas žodis (7)

„Iki -30% serumams. Pyst ir graži“, – taip skambančios SMS žinutės ar naujienlaiškio...

„Barcelonos“ atleistas Oriola: po dviejų mėnesių paskambinęs Jasikevičius paklausė, ar pykstu

„Barcelonos“ komandą treniruojančio Šarūno Jasikevičiaus adresu per keletą paskutinių...

Tiekėjai įvertino elektros kainų prognozes: pokyčiai gali laukti net turint fiksuotą planą (3)

Elektros didmeninė kaina rugsėjį leido lengviau atsikvėpti verslui ir gyventojams, ypač tiems,...

Gediminas Kirkilas. Feodalinės politikų pilys

Kuo aukštesnė tarptautinė įtampa dėl Rusijos veiksmų Ukrainoje, kuo daugiau spręstinų...