Astrologinės įžvalgos

Pirma dienos pusė gali būti gana jautresnė, kai ieškosite ramybės, jaukumo ir šilumos. Minimaliai gali būti dirglumo pojūtis visos dienos bėgyje, tačiau viduje gebėsite jausti stiprybę savo geresnei nuotaikai. Nepasiduokite baimėms ir erzinimui. Antroje dienos pusėje nuotaika šiek tiek gali pasisukti kita linkme – noras pramogų, žaismingumo. Mėnulis įžengia į Liūto ženklą, kas suteiks poreikį tiesiog smagiai ir maloniai jaustis. Gali būti padidėjęs kūrybiškumas, o svarbiausia – būti pastebėtam. Norėsite būti dėmesio centre, norėsite, kad jūsų į jūsų emocijas būtų atsižvelgta. Galimai parodysite daugiau vidinio savęs, nei įprastai. Šiandien bus svarbu jausti, jog galite pasirodyti toks, koks esate. Būti savimi. Energijos tam turėsite gana daug. Didelių kliūčių tai padaryti nebus. Stenkitės emociškai įsitraukti į veiklas ir jausitės gerai.

Numerologinės įžvalgos

Turite būti tas, kuris stebi viską iš aukščiau. Pabūkite stebėtoju. Lavinkite savo intuiciją. Darykite išmintingas išvadas. Galite daugiau dėmesio skirti moterims, mamai, silpnesniems už jus, gyvūnams. Gali gerai veikti ekstrasensorika.

Psichologinės įžvalgos

Pagalvokite ir identifikuokite, kokiose veiklose jūs daugiausiai emociškai įsitraukiate? Kada ir kur jaučiatės lyg mažas vaikas, žaidžiantis žaidimą? Pamąstykite kiek procentaliai jūsų gyvenime tokių veiklų? Mažai? Nusistatykite sau tikslą tokių užsiėmimų įtraukti į kasdienybę daugiau.

Astropsichologė Samantha Zachh
Šaltinis
Temos
www.zachh.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės