Astrologinės įžvalgos

Labai tikėtina, jog po emociškai sunkesnės pirmos savaitgalio pusės šiandien jausite itin didelę motyvaciją. Tarsi galite užkariauti visą pasaulį, prasiplėsti ne tik savo veiksmais, darbais, bet ir idėjomis, mąstysena, įvaizdžiu. Bus poreikis rodyti save kaip labai išmintingą, protingą autoritetą. Mėnulis Šaulyje suteiks didelių poreikių. Noras patirti, gauti, naudoti, išnaudoti, plėstis ir prasiplėsti. Gali atsirasti padidėjęs smalsumas viskam. Galimai mintyse filosofuosite, bandysite rasti kažkokią dvasinę prasmę, išmintį. Tikėjimo atsiradimas, noras pasiekti kažko daugiau, galvoti apie didelius asmeninius projektus. Ir tai seksis tikrai gerai. Gal šiek tiek protas pradės per daug kritikuoti jūsų avantiūras ir per dideles svajones, bet vidinio užsidegimo nenumalšins. Palanku užsiimti aktyviomis veiklomis, keliauti, žaisti, mėgautis, leisti sau prabangą.

Numerologinės įžvalgos

Informacijos ir žinių diena. Dalinkitės su kitais savo išmintimi, informacija, bendraukite ir būkite lyderiu. Neuždarykite savo turimų žinių tik sau. Palanku mokytis, judėti, būti aktyviam ir siekti mokslo. Domėtis viskuo ir visaip.

Psichologinės įžvalgos

Pamėginkite identifikuoti, kur tam tikros jūsų norimos situacijos, noro riba? Prieikite prie tos ribos ir pamėginkite tai praplėsti. Galite įsivaizduoti, kaip jūsų norima situacija didėja, prasiplečia iki pasaulio, kosmoso, visatos... Jinai visur! Jūsų norima situacija begalinė! Pajauskite tai.

Samantha Zachh
Šaltinis
Temos
www.zachh.lt