Astrologinės įžvalgos

Mėnulis Skorpione šiandien nebus nusiteikęs suteikti asmeninės stiprybės, ypač vakare. Dirglumas, nepasitenkinimas, emocijų nestabilumas. Bus sunku nurimti viduje, nes tarsi sėdėsite ant spygliuotos kėdės, o reikės sėdėti tyliai. Nebijokite negatyvių minčių – pamėginkite iš jų suprasti, kokią pamoką jos nori jums parodyti? Tuomet gebėsite įgauti daugiau galios ir stiprybės. Siūlyčiau vakarą praleisti ramiai, nes diena turi polinkį griauti, naikinti, sudaryti maksimalią įtampą su nepageidaujamais rezultatais. Tarsi staigiai viskas sugriūna ir reikia išradingumo pradėti viską nuo nulio. Šiandien būtina neskubėti, stengtis daug veiklų ir situacijų išlaikyti harmonijoje, nes jei sugriūna viena dalis, tarsi kaip kortų namelis griūna visa kita. Būkite viduje tvirtas, galingas, galintis išspręsti pačią sunkiausią gyvenimo užduotį. Nepriimkite rimtų sprendimų, kurie susiję su jūsų gerove.

Numerologinės įžvalgo

Dvasingumo ir vyrų diena. Šiandien gali kilti noras labiau elgtis laisviau, pagal savo pasaulėžiūrą. Gerai gali sektis bendrauti su vyrais, tėvu, skleisti savo vertybes. Pasistengti reiktų labiau bendraujant su vaikais, ypač berniukais, daugiau jiems aiškinti vertingus, dvasinius dalykus.

Psichologinės įžvalgos

Atlikite emocijų transformaciją. Įsivaizduokite jog visos jos susikaupia vienoje vietoje ir jas tiesiog ištraukiate iš savęs. Kaip jos atrodo? Įdedate į stebuklingą dėžę, kurioje jos transformuojasi, šviesėja, gerėja. Palaukite to. Kaip jos atrodo dabar? Galite įsidėti apdirbtą emocijų vizualizaciją į save atgal.

Astropsichologė Samantha Zachh
Šaltinis
www.zachh.lt