Astrologinės įžvalgos

Mėnulis vis dar Liūto ženkle, tačiau šiandien nebus tiek noro skleistis, rodyti ir demonstruoti save. Galbūt per šias dienas kažkiek pavyko tvirčiau pajausti savo savivertę, o gal atvirkščiai visai nepavyko, tačiau jau nėra jėgų stengtis. Nebus itin pozityvi diena. Kažkiek norėsis viso liūtiško žaismingumo, aktyvumo ir būti dėmesio centre, tačiau iš aplinkos formuosis kliūtys. Galite jausti, jog jūsų lūkesčiai ne tiek pasiteisino, kiek turėjo. Galite jausti nesusiderinimą su savo veiksmais, tarsi jaučiate ir norite vienaip, o pasidaro kitaip. Jūsų daromas veiksmas gali būti energingas, tačiau linkęs į griovimą, bendro visa ko derėjimo pritrūks. Emocijos gali kilti greitai, staigus susierzinimas. Šiandien palankiau yra būti stebėtoju, ne aktyviu ir dinamišku veikėju. Stebėkite ne tik save ir savo poelgius, bet ir kitus žmones.

Numerologinės įžvalgos

Aktyvus darbas. Šiandien gali lengvai sektis dirbti, dėti pastangas į veiklas. Sunkiau gali sektis lengvai ir greitai gauti sėkmės, tarsi dar kažko neužtenka. Stenkitės būkite aktyvus, žingeidus ir smalsus.

Psichologinės įžvalgos

Kas jums ir jūsų laikas sau, mini meditacija, pasibuvimas dėl savęs su savimi? Kokia tai veikla? Kada paskutinį kartą tokią veikėte? Jei išeina tai padaryti šiandien – padarykite. Jei ne – susiplanuokite kitam kartui. Sau, dėl savęs. Tokia veikla, kuri pasako kažką apie jus, ne apie kitus, kitiems.

Astropsichologė Samantha Zachh
Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės