Astrologinės įžvalgos

Mėnulis Jautyje suteiks gana užtikrintas ir stabilias emocijas. Norėsis jaustis saugiai, komfortabiliai, tačiau tai tik viena medalio pusė. Kita pusė tarsi pradės mąstyti apie permainas, naujoves, todėl tas senas stabilumas turės susijudinti, kas nėra saugu. Vis labiau link vakaro gali kilti nervingumas, emocijų permainingumas. Tarsi tai gerai, tai blogai. Emocijų šokinėjimas šviesos greičiu. Būtinos naujovės, nes kitaip vyraus nuobodulys ir viskas nervins. Galite pradėti daugiau mąstyti apie savo unikalias idėjas, gal net pavyks kažką išrasti, originaliai patobulinti. Venkite rutinos. Išsikraukite prieš miegą, kad lengvai užmigtumėte ir ramiau miegotumėte, nes gali būti nerami naktis. Iš aplinkos sulauksite mažai pagalbos patenkinti savo poreikius – reikės stengtis pačiam. Atsargiai su finansais, gali staigiai dingti, bet ir ateiti.

Numerologinės įžvalgos

Pastangos dėl moterų. Šiandien gali gerai sektis bendrauti su moterimis, mama, silpnesniais. Sunkiau seksis stengtis, dėti pastangas ir būti sąžiningu, teisingu vadovu. Nereguliuokite gyvenimo kitoms moterims. Stenkitės įsijausti į kiekvieną savo daromą veiklą.

Psichologinės įžvalgos

Šiandien palanki diena technologijoms, todėl galite mintyse įsivaizduoti, jog papuolate į technologijų ateitį. Kas ten yra? Kaip pažengusi technologijos sritis? Galite pats tarsi išrasti naują išradimą ten. Matykite visą fantastinę ateities viziją ir pasikraukite tokia energija.

Astropsichologė Samantha Zachh
Šaltinis
www.zachh.lt
Pažymėti
Dalintis
Nuomonės