Astrologinės įžvalgos

Pirmoje dienos pusėje Mėnulis vis dar bus Avine, todėl ryte norėsite daugiau aktyvumo, ryžto ir drąsos. Gali kilti noras padaryti kažką kitokio, gal kokią naujieną, niekada nedarytą veiksmą. Emocijos vyraus dinamiškos, kintančios, tačiau antroje dienos pusėje vis labiau stabilizuosis. Mėnulis įžengs į Jaučio ženklą, o tai suteiks poreikį komfortui, ramybei, praktiškumui. Diena gali atrodyti ilga, nes skirtingi pojūčiai, tačiau norėsis išnaudoti daug energijos ir pastangų, jog jaustis gerai. Šiek tiek gali vyrauti dirglumas, kuris neduos ramybės. Tarsi noriu tiesiog ramiai pasimėgauti kavos puodeliu sėdėdamas, o į galvą lenda visokios mintys, ar erzina šalia esantis žmogus. Tiesiog teks šiek tiek į situacijas pažvelgti giliau. Stenkitės pajausti ne tik materiją, bet ir savo asmeninę vidinę galią. Save parodyti gali gerai sektis, todėl galite būti nuoširdus ir atviras aplinkai.

Numerologinės įžvalgos

Mokykite dvasinių vertybių. Suteikite kitiems informacijos, kuri neštų išmintį ir naudą. Pabūkite su tėčiu, vyrais – parodykite jiems pagarbą. Nelaikykite savyje informacijos. Dalinkitės su jais ja. Tikslai, lyderystė, mokymas, dvasingumas, vyrai, laisvė – šios dienos esmė.

Psichologinės įžvalgos

Šiandien įvairiapusiška diena, kai galite pats pasirinkti, kokia tema aktualiausia. Pamėginkite užduoti norimai problemai spręsti, ar norimam tikslui pasiekti, tokius klausimus: „Kodėl tai yra tokia didelė problema?“ „Nuo ko bėgu, kai yra tokia situacija?“. Jauskite atsakymus ir analizuokite keliais atsakymų variantais.

Astropsichologė Samantha Zachh
Šaltinis
www.zachh.lt