112
Kitas

Jautis

Tokiomis paieškomis, Saulei ir Marsui keliaujant Svarstyklių ženklu, gali pasižymėti jau šios savaitės pradžia. Antradienis ir trečiadienis palankių Merkurijaus ritmų įtakoje tiktų dalykiniams susitikimams, darbo pokalbiams bei deryboms.

Ketvirtadienį Mėnulio pilnaties ritmai gali įsiūbuoti jūsų emocijas ir jausmus. Ši ir penktadienio diena ypač palankios saviraiškai bei kūrybai.

O savaitgalį atraskite vidinę ramybę, kurkite namuose jaukumą ir harmoniją, skirkite daugiau laiko smagioms išvykoms, gražių tarpusavio kūrimui, draugystei ir meilei.

Daug meilės ir sėkmės jums šią savaitę!

Avinas

Savaitė, kai reikėtų į gyvenimą žvelgti, kaip nuo aukšto kalno, kad neskubėdami įžvelgtumėte esminius dalykus.

Jau savaitės pradžioje Saulės ir Marso ritmai, jiems judant opoziciniu Svarstyklių ženklu, gali kiek lėtinti jūsų žingsnius. Chirono, viešinčio jūsų ženkle astrologiniai ritmai stiprins pasirinkimų galimybes, ragins žengti į priekį tik įsitikinus sprendimų tikslingumu.

Savaitės viduryje jūsų ženkle Selenai susijungus su Kylančiu Mazgu, tinkamas laikas norintiems pradėti sportuoti, atrasti aktyvią laisvalaikio veiklą.

Ketvirtadienis ir penktadienis Mėnulio pilnaties ritmų įtakoje, jam viešint Žuvų ženkle, ragins nepaskubėti, tolygiai paskirstyti jėgas, savo tolesnius žingsnius apgalvoti, tinkamai jiems paruošti, o taip pat būti atsargesniems kelyje ir buityje. Beje, pilnaties ritmai ragins ir kuo daugiau savo dėmesio skirti gražių tarpusavio santykių kūrimui bei stiprinimui.

Savaitgalis šaunus smagiems draugų susitikimams, bei šeimos išvykoms į gamtą.

112
Kitas

Jautis

Šaltinis
Temos
www.lolitazukiene.eu