aA
Astrologė Lolita Žukienė atskleidžia, kokia meilės kalba ir išraiška būdinga kiekvienam Zodiako ženklui.
Astrologė: žinodami tai, lengviau rasite raktą į mylimo žmogaus širdį
© Shutterstock

Meilė suteikia mūsų gyvenimui laimę, prasmę ir pilnatvę. Laukdami romantiškos šv. Valentino – Meilės – dienos, suprantame, kad svarbi ne vien dovana, o kad mylimam žmogui būtų gera kartu. Mylėdami trokštame kuo geriau suprasti vienas kitą, pajausti, ko iš mūsų tikisi mylimas žmogus. Todėl turėtume suprasti ir mokėti tą meilės kalbą, kuria kalba būtent jis. Kokių ji spalvų ir atspalvių? Beje, kai kada, priklausomai nuo mūsų gimimo laiko, mes turime net ne vieno, o kelių ženklų savybių.

Pasitikrinkite, kokia meilės kalba, jausmų išraiška būdinga mylimam jūsų žmogui. Gal tada lengviau rasite raktą į mylimo žmogaus širdį.

Tad kokia meilės kalba būdinga:

Avinui

„Atėjau. Pamačiau. Nugalėjau“. Aktyvumas, spontaniškumas jausmuose, greiti sprendimai bei veiksmai. Avinas nedelsia, jis – užkariautojas. Jis trokšta būti dėmesio centre, jūsų visatos saule. Jaustis pačiu stipriausiu, svarbiausiu ir be konkurencijos!

Jam svarbiausia žavėjimasis juo ir dėmesys. Avino ženklo žmonės – ypač aktyvūs ir judrūs, tad jų jausmų išraiška gali būti siūlymas kartu sportuoti, rengti išvykas, keliauti, patirti naujų įspūdžių.

Jaučiui

„Statau kaip tvirtovę ant patikimų pamatų“. Jo meilės kalba bus praktiška, santykius vertina rimtai, ieško juose stabilumo. Jam meilė – tai patikimumas, stabilumas ir emocinis saugumas. Džiaugsis dėmesiu ir jį rodančiomis dovanėlėmis. Jam rimti santykiai – svarbus ateities projektas, turintis turėti tvirtą finansinį pagrindą. Jis pagalvos, kokia santykių perspektyva, iš ko ir kur gyvensite, kokie bus pragyvenimo šaltiniai. Jei Jautis jus džiugina savo nuolatiniu dėmesiu ir dovanėlėmis, kalba apie ateitį kartu – jo ketinimai rimti, jis mato santykiuose ateities perspektyvą.

Dvyniams

„Myliu, ir noriu su tavimi kalbėtis“. Dvyniai „užvers“ jus žinutėmis, skambučiais ir laiškais, savo dėmesiu. O kartu norės pastoviai jausti domėjimąsi juo, gauti žinutes, ir girdėti kaip jūs jo pasiilgote. Jis myli ausimis, tad būtinai turi girdėti jausmų išraišką maloniais žodžiais: pasakokite, koks jis jums brangus ir svarbus, nepakeičiamas ir mylimas.

Nepaprastai mėgstantis keliones Dvynys tai būtinai siūlys ir mylimam žmogui. Jei kviečia ir jus kartu, pastoviai rašo, skambina, nori dažnai matyti, kartu planuoja išvykas ir keliones – jums jaučia nuoširdžius jausmus.

Vėžiui

„Laikau apsikabinęs“. Švelnumas ir, romantika jo meilės kalba. Jo jausmai labai gilūs, kartais net savininkiški. Būdamas labai intuityvus, jaus menkiausią jūsų sielos virpesį, tad nuo jo paslapčių būti negalės. Bus linkęs išklausyti, užjausti ir padėti, rūpestingas jums sergant. Jis pasižymės jautrumu, puikia intuicija, vertins norą būti su juo.

Vėžys žavėsis atsiųstomis eilėmis ar daina, mėgs kartu planuoti laisvalaikį: poilsį SPA, arba prie jūros. Jis būtų sužavėtas ištikimu dėmesiu, švelnumu, apsikabinimais, prisilietimais ir bučiniais. Jei jis tai dovanos ir jums – reiškia jaučia gilius jausmus.

Liūtui

„Dėl mylimo galiu kalnus nuversti“. Liūtas sugeba rodyti ypatingą dėmesį, jis leis jums pasijausti tikrai karališkai. O jūs turite būtinai sužibėti. jo nenuvilti. Pageidautina – visomis prasmėmis. Visai kaip žengiant ant podiumo – savo išvaizda, linksma nuotaika, dėmesiu ir nuoširdžiu juo žavėjimusi. Būdami karališkai dosnūs, jie to tikėsis ir iš jūsų, tad pasiruoškite būti dosniais pagyrimų, nuoširdaus įvertinimo, o švenčių proga ir paišlaidauti. Jei jis apipila jus karališku dėmesiu ir dovanomis, kviečia į koncertą, teatrą, ir kitus renginius, jums pasisekė – jis stengiasi jus užkariauti.

Mergelei

„Myliu ir rūpinuosi, atspėju tavo norus“. Jos meilės išraiška: paslaugumas, noras sukurti mylimam žmogui geriausias sąlygas. Būtent Mergelė net neprašyta atneš kavą į lovą, pagamins pusryčius ir pasisiūlys pavėžėti. Svarbu suprasti, kad ji visa tai daro iš meilės jums ir rasti jai daug švelnių dėkingumo ir susižavėjimo žodžių. Mergelė labai jautri jūsų dėmesiui. Tad jai tegu jo netrūksta. Ji įvertins jūsų pastangas, padėkos už pagalbą. Jei Mergelė pastoviai jumis rūpinasi, siūlosi padėti, nuolat kviečia kavos ar į kiną, pagamina mėgstamą patiekalą ir planuoja viską iki smulkmenų – Mergelė jums jaučia gilius jausmus.

Svarstyklėms

„Meilę išreiškiu žodžiais.“ Nuolatinis bendravimas būtinas kaip kvėpavimas. Svarstyklės gali susižavėti nuoširdžiu dėmesiu. Jos mėgs kalbėtis. Joms svarbūs harmoningi tarpusavio santykiai, taikumas ir sutarimas, nemėgs dramų – nori jaustis saugiomis. Jūsų iniciatyva, nuolatinis dėmesys ir pasitikėjimas bus labai svarbūs. Jos vertins dovanojamą jūsų laiką, mėgs išvykas ir keliones, vakarėlius ir draugų kompaniją. Jeigu jus pastoviai kviečia kartu, dažnai nori susitikti ir vis randa naujų temų apie ką kalbėtis – jos nori kurti ilgalaikius santykius.

Skorpionui

„Meilė tai aistra“. Tai ženklas, gebantis išgyventi labai gilius jausmus. Vertins jausmų gilumą ir patvarumą. Tikėsis ir jūsų gilių jausmų proveržio, o jūs galite tikėtis audringų santykių net kartais su dramų elementais, nes jo meilė stipri, aistringa, gali būti ir pavydi. Pasižymėdamas ypatinga intuicija, nepakęs net menkiausio melo, nenorės jūsų dėmesiu su niekuo dalintis. Jam labai svarbi bus tiek fizinė tiek ir emocinė jūsų ištikimybė, o jei nuvilsite, stipri meilė gali virsti stipria neapykanta. Jei jus myli Skorpionas, jis pasistengs užpildyti aistringais išgyvenimais visą jūsų laiką.

Šauliui

„Meilė – džiaugsmą ir nuotykius teikianti šventė“. Ir šventė turi būti įspūdinga. Švęskite tik ne namie, nes Šaulys – nekenčia rutinos, mėgsta nuotykius, keliones, naujus įspūdžius.. Jis optimistiškas, suprantantis jumorą. Jo jausmai impulsyvūs, jis pasiryžęs dėl jūsų pakovoti. Jam svarbu ir kaip jus vertins jo draugai, jis renkasi, kas jo nuomone labiausiai verta dėmesio, yra geriausia, tad tikėsis, kad gerą įspūdį paliksite ir jiems. Su Šauliu būkite pasiruošę smagiems netikėtumams, tad geriau iš anksto daug neplanuokite, o stverkite kuprinę ar lagaminą ir leiskitės patirti naujų įspūdžių, bei nuotykių. Jei tai jis jums siūlo – jis jus įsimylėjęs.

Ožiaragiui

„Su manimi būsi saugi kaip už uolos“. O juk tai – daugelio moterų svajonė! Tiesa, būtina leisti jam „groti pirmu smuiku“.

Jo jausmai logiški, aiškūs, konkretūs ir praktiški, susieti su išmintingu ateities planavimu, tad nutrūktgalviškų veiksmų tikėtis nereikėtų .Užtat tai gali būti tai, kad būsite saugi „kaip už sienos“, apsaugota nuo gyvenimo netikėtumų, likimo skersvėjų. Parodykite, kaip jūs branginate ir vertinate jo nuomonę. Ožiaragiui svarbu santykiuose stabilumas ir pastovumas. Jei Ožiaragis su jumis kuria konkrečius ateities planus, nori jumis pasirūpinti, reiškia jis augina jausmus kaip gilę, iš kurios galėtų išaugti meilės ąžuolas.

Vandeniui

„Meilė – tai šaunus nuotykis“. Su Vandeniu be netikėtų staigmenų neišsiversite. Jis išradingas, net avantiūristiškas, mėgstantis įdomias pramogas, bei nuotykius, tokius kaip, skrydis parasparniu ar šuolis parašiutu. Tad būkite tam pasiruošę. Gali paskambinti paskutinę minutę ir apversti aukštyn kojomis visus planus, pasiūlydamas vietoj ankstesnių planų netikėtą kelionę. Vertins jūsų pasiryžimą leistis į jo sugalvotas avantiūras ir nemėgs jokių apribojimų. Mylintis laisvę ir nepriklausomybę jis tai vertins ir jumyse. Kaip ir linksmumą, mokėjimą džiaugtis gyvenimu. Bus laimingas su jumis, jei tokia nenuspėjama būsite ir jūs. Tad jei jis kviečia jus patirti nuotykius ir avantiūras, reiškia jūs „kritote jam į širdį“.

Žuvims

„Meilė turi būti kaip pasakoje“. Žuvų meilės kalba emociškai jautri, kupina švelnumo, atjautos. Pasižymėdamos lakia vaizduote, fantazija ir giliais jausmais, jos norės kurti labai harmoningus santykius, kupinus kito supratimo. Stengsis, jei ištinka sunkumai ar liga, padėti, pasirūpinti. Nenorėdamos suteikti partneriui skaudesnių išgyvenimų, gali kai kurias žinias tiesiog nutylėti. Jų jausmai tampriai susiję su artimo meile ir gailesčiu, o kartu su viltimi, kad būnant kartu nereikės „vargti“. Žuvys vertins jūsų kūrybinius talentus. Jos atsilieps į švelnumą, šiltą žodį, jų supratimą ir atjautą. Jei jos taip ir pačios su jumis elgiasi – reiškia nori kurti gilių jausmų santykius.

Šaunios ir džiugios visiems Meilės šventės linki astrologė Lolita Žukienė.

Lolita Žukienė
Lolita Žukienė
© DELFI / Andrius Ufartas
www.lolitazukiene.eu
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(7 žmonės įvertino)
5.0000

Top naujienos

Istoriniame Latvijos mieste atrado kardinaliai pasikeitusį kvartalą: vakarais čia plūsta jaunimas, o būsto kainos jau kaip Rygoje (7)

Kuržemės centre, Latvijoje , yra vieta, kurią istorijos, gamtos ir gastronomijos mėgėjai vertina...

Vytautė Merkytė | D+

Apokalipsė, kuri neatėjo: įtikėję, kad ateities nėra, sektos nariai atsisakė dirbti ir naujas aukas verbavo per seksą

Michaelo Youngo vaikystė buvo neįprasta: berniukas uoliausiai iš savo brolių ir seserų apsiėmė...

Pažintis su keturiais nelegalais Dieveniškėse: niekur neskubėdami paprašė išvirti kavos (335)

Lietuvos pasienyje, Šalčininkų rajono Dieveniškių kaimelyje, kur būriai žmonių protestuoja...

Atostogos gali būti kitokios, nei tikitės: Kroatija ir Juodkalnija dėl koronaviruso ribos pramogas (16)

Lietuvių pamėgtos atostogų šalys Adrijos jūros pakrantėje – Kroatija ir Juodkalnija...

Gyventojai tūžta ant būsto administratoriaus: po brangaus remonto laiptai atrodo kaip po karo, bet pavojaus niekas netvarko (62)

Vilniuje, Karoliniškėse, esančio daugiabučio gyventojų kantrybė trūko – laiptų remontą...

Penktadienį Tokijuje – pirmojo lietuvių medalio laukimas, Gudžiaus metimai ir motyvuoti plaukikai kas, kur, kada (1)

Penktadienį, liepos 30-ąją, Tokijo olimpinėse žaidynėse varžysis 10 Lietuvos sportininkų –...

„Socialdarbiečiai“ keičia pavadinimą – tampa Lietuvos regionų partija (1)

Opozicinė Lietuvos socialdemokratų darbo partija ketvirtadienį Kernavėje vykusiame neeliniame...

Agnė Keizikienė | D+

Vis dažniau poros atostogauja atskirai: psichologė išdėstė, kam tai gali būti naudinga, o kam – pirmas žingsnis skyrybų link

Sutikite, jei vieni atostogaudami kartu su antrąja puse džiaugiasi nuolatiniu laiku kartu, kitus tai...

Pagalbos šauksmas internete neliko be atsako: telefonu kalbėjusi ir berniukų perėjoje vos nepartrenkusi moteris surasta (19)

„Noriu, kad žinotumėt, kad galbūt jūsų kaimynė, žmona, mama, dukra ar bendradarbė taip...

Ant prekystalio – gelžbetonio gigantas už beveik 2 mln. eurų (22)

Dauguma Aukštaitijos sostinės buvusių senųjų gamyklų jau seniai perėjo į naujas rankas ir...