aA
2011-ieji – Baltojo metalinio triušio (katino) metai – bus išskirtiniai ne tik kačių mylėtojams.
© Corbis/Scanpix

Tikime astrologais ar ne, baigiantis metams vis dėlto neretai pasmalsaujame, kas mūsų laukia ateinančiaisiais. Optimistai ieško visko, kas teigiama, pesimistai – atvirkščiai. O realistai šypsosi į ūsą.


Anot astrologės Saulės Petkevičienės, kitąmet ateičiai didelę įtaką darys politika ir bendrosios šalies raidos kryptys.

Nuo stipresnio tikėjimo – iki chaoso


Kaip bendrais bruožais galima būtų apibūdinti ateinančius 2011 metus?


Baltojo metalinio triušio (katino) metai pagal Rytų kalendorių prasidės vasario 3 d. 04.32 val. Po audringų Tigro metų lūžių, nuolatinio prisitaikymo ir didžiųjų stresų Katino metai bus lyg atokvėpis. Tačiau aktyvių konkrečių veiksmų ir iniciatyvų virtinė seks pirmą pusmetį, o nuo birželio prasidės sėslus šeimyninis, privatus gyvenimas. Pirmą pusmetį „ant bangos“ bus kūrybingi ambicingi novatoriai, antrą – apdairūs, ūkiški, darbštūs privatininkai.

Koks dangaus kūnų išsidėstymas lemia esminius kitų metų pokyčius?


Astrologiniu požiūriu 2011-ieji bus išskirtiniai. Mat iškart dvi „lėtosios“ planetos – Uranas ir Neptūnas – keičia ženklą. Uranas kovą aštuoneriems metams iš mistiškų Žuvų pereina į aktyvų Aviną. Pasaulio mastu tai suaktyvins kiekvieno žmogaus savarankiškumą, poreikį mokytis, dalyvauti informaciniuose mainuose ir revoliucines idėjas žiniasklaidoje, IT, transporto ir švietimo sistemose.


Neptūnas pereina į „savo valdas“ – paslaptingą ir nostalgišką Žuvų ženklą. Iki 2026 m. bus daug painiavos, iliuzijų, ieškojimų. Neptūnas Žuvyse sustiprins lietuvių religingumą, tikėjimus, poreikį ką nors giliau studijuoti, keliauti. Teismų ir aukštųjų mokslų sistemoje bus dar daugiau chaoso ir dviveidiškumo, vieša informacija mažai ką turės bendro su realia padėtimi.


Vieniems – meilė, kitiems – karjera


Kuriems Zodiako ženklams, jūsų nuomone, metai bus sėkmingi, o kurie turėtų būti atsargesni?
Profesinėje veikloje pirmą pusmetį iškils Vėžiai, Mergelės, Skorpionai, Žuvys, Taurai.
Antrą pusmetį pakils Liūtų reitingai, jiems seksis versle, reformose. Avinai, Šauliai sulauks pripažinimo užsienyje, laimės teismus ir pasižymės studijose, sporte. Dvyniai nuo birželio įsitvirtins interneto lyderių gretose ir puikiai jausis.


Svarstyklės su kolegomis įsijungs į visuomeninius projektus, politiką. Skorpionų ambicijas užgesins meilės reikalai. Vandenių pasiekimus stabdys šeimos, tėvų planai.


Šauliai pavasarį gali įsimylėti pirmą sutiktą. Seksis širdies reikaluose Svarstyklėms, Avinams, Liūtams, Vandeniams. Nuo birželio romantiškų ryšių herojais Nr.1 taps Ožiaragiai ir Mergelės. Darbai tuomet neleis Vėžiams mėgautis meile, skirti pakankamai dėmesio vaikams. Skorpionai susižadės ar susituoks, Žuvys užmegs tarnybinį romaną, Taurai sulauks pasisekimo pakeitę įvaizdį.


Avinai, jei pavasarį nemiegos, nuo birželio daugiau uždirbs, jų gyvenimas gerės, šeimos padėtis taps stabilesnė, seksis kūryba, veikla plėtosis toli nuo namų.


Taurai pirmą pusmetį dažniau sirgs, jausis vieniši, nuo kovo pakeis profesinius orientyrus, nuo birželio plėtos verslus, provokuos aplinkinius keistis.


Dvyniams sėkmingesnė bus pirma metų pusė: jiems kils naujų sumanymų, jie susiras naujų draugų. Antroje metų pusėje susvyruos Dvynių santuokos pamatai, sutuoktiniai bus nepasiekiami, paskęs darbuose ar ligose.


Vėžiai pavasarį ambicingai veršis į viršūnes, tačiau juos stabdys ankstesni įsipareigojimai ar sutuoktiniai. Nuo vasaros prasideda jų vedybinis sezonas, kai atostogų ar laisvalaikio metu gali sutikti ilgo gyvenimo palydovą.


Liūtai pavasarį keliaus, jų vaikams seksis, nuo vasaros reitingai smarkiai kils, o kūrybinės pastangos sulauks geriausių įvertinimų.


Mergelės pavasarį turės daugiau problemų, susijusių su šeima ir tėvais, patalpų remontu. Nuo vasaros prasidės didieji šeimos kraustymaisi, kelionės.


Svarstyklės pavasarį bus įsuktos į sutuoktinių, aplinkinių reikalus, dalyvaus karštuose viešuose debatuose, pritrauks visuotinį dėmesį iššaukiančiais pasisakymais. Antrą pusmetį jas nualins materialūs, ūkiniai reikalai.


Skorpionai pavasarį ieškos geriau apmokamos veiklos, daug dirbs. Po birželio keisis jų aplinka, jie taps labiau priklausomi nuo kitų vertinimų, mokumo.


Šauliai įsitrauks į azartinius žaidimus, daug dėmesio skirs vaikų auklėjimui, savireklamai, o nuo birželio ars kaip juodi jaučiai.


Ožiaragiai pirmą pusmetį ieškos papildomų išteklių būstui įsigyti ar atnaujinti, gydys kažką iš giminių, vėliau užvaldys stiprūs jausmai, įtrauks malonūs vaikų ar laisvalaikio organizavimo reikalai.


Vandeniai dažniau tarsis su draugais, mokysis kažko naujo, o nuo birželio jų namai taps didelių sambūrių, vaišingų subuvimų vieta. Sėkmė juos lydės ieškant patogesnio būsto, emigruojant.


Žuvys-moterys pavasarį gali netikėtai pastoti ar atrasti savyje naujų talentų. Nuo birželio Žuvys įsitrauks į mokslus, daug rašys, kalbės ir bendraus su išskirtiniais žmonėmis, o interesų ratas smarkiai plėsis.


Aktyvios politikos metai


Koks bus pavasaris?


Ankstyvas. Jau pirmomis balandžio dienomis smarkiai įšils oras, tikėtinas stiprus polaidis. Tačiau gilus Žemės įšalas laikysis ilgiau nei visada. Augalijai tai bus ekstremalus išbandymas. Įsivaizduokite save iki kelių sukaustytą ledo ir it suomiškoje pirtyje kaitinama galva.

Kokie 2011 m. politikai?


Ateinantieji bus didžiosios politikos ir įkyraus masinio politikavimo metai. Tai ypač pasijus nuo birželio. Steigsis daug gerai finansuojamų naujų partijų, masiškai įtrauksiančių jaunimą, menininkus, pramogų verslo ir viešųjų ryšių ryklius. Partinės jėgos jungsis. Politikos lyderiai aktyviai skverbsis į internetą, bet ten tyko pavojai, susiję su negailestingomis juodųjų ryšių technologijomis. 


Daugiau ugnies ir šviesos


Kaip turėtume pasitiki 2011 metus?


Katino metai sutinkami itin šventiškai, originaliai, pagal autorinį scenarijų, kūrybingoje draugijoje, renginyje ar muzikiniame klube. Pageidautina, kad vakarą vestų vedėjas. Tai gali būti pokylis sename dvare ar restorane su koncertine programa. Patalpos turėtų būti šiltos. Gerai, jei degs židinys, švies girliandos, šviestuvai, fejerverkai. Stalo puošyboje turėtų vyrauti gamtos, gėlių tema, rausvos ir žalios spalvos deriniai, gyvas augalas ar žydinti gėlė. Stalą derėtų serviruoti tradiciniu servizu. Patiekti reikėtų daug nuo vaikystės įprastų patiekalų, gėrimų.

Gal Katės metais geriau negu kitiems seksis šių gyvūnų šeimininkams?


Lietuvoje Katino metais seksis visiems gyvūnų augintojams. Pavasarį dauguma spręs dilemą – norėsis naujo gyvūno, o šeimos aplinkybės ir tėvai neleis jo įsigyti. Naujų šunų ir kačių įsigijimą patarčiau atidėti vasarai.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Užkalnis. Nebesvarbu, kas bus prezidentas (10)

Jau daugiau nei savaitę Lietuva gyvena nuostabiai kaip niekada. Gal kažką gerai darė išeinanti...

Nausėdos susitikimo su Pačėsu paslaptis: pokalbio versijos skiriasi (83)

Ne tik Lietuvos verslo konfederacijos prezidento Valdo Sutkaus tarpininkavimo ir paramos prašė...

Audronė Dautartienė – netipinė šeimos gydytoja: taiko specifinius gydymo būdus ir sutaiko šeimas

„Daktarė iš didžiosios raidės. Daktarė, kuri išmano savo darbą. Daktarė, pas kurią norisi...

Dešros nori brangti, bet negali įvardino, kada bus kainų šuolis (67)

Lietuvos mėsos perdirbėjai šoke – kiaulienos kainoms sparčiai kopiant į viršų prekybos...

Beprecedentis įvykis: „Marijos radijuje“ Vytauto Landsbergio interviu buvo cenzūruotas ir užblokuotas (590)

Profesoriaus Vytauto Landsbergio teigimu, jo interviu „Marijos radijui“ buvo cenzūruotas ir...

Gyvai / LKL pusfinalis Klaipėdoje: „Neptūnas“ – „Rytas“ (16)

Trečiadienį 18.50 į pirmąjį „Betsafe-LKL“ pusfinalio serijos mūšį Klaipėdoje kyla vietos...

Amerikiečių analitikai įvertino Kremliaus ginkluotę gegužės 9-osios parade (66)

Nepaisant to, jog technika smarkiai pasenusi, o ir gamybos bazė kaip reikiant šlubuoja, Rusijos...

Visoje Europoje daugybę metų ieškotas žmogžudyste įtariamas lietuvis pagaliau sučiuptas (37)

Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas trečiadienio pavakarę pranešė, kad...

Jei norite gauti darbą, niekada nesakykite šių dalykų (12)

Dauguma žmonių žino, kaip svarbu prieš darbo pokalbį pasiruošti tai, ką reikia kalbėti,...