aA
Šeštadienį įvyks dalinis Saulės užtemimas. Pradžia jo – 11:02:08, maksimumas – 12:46:24, pabaiga – 14:30:40, Lietuvos laiku. Šešėlis matomas bus Grenlandijoje, Šiaurės Atlante, Islandijoje, Šiaurės Skandinavijos kraštuose, Azijoje, Kinijoje, Mongolijoje, Šiaurės bei Pietų Korėjoje, Šiaurės Rusijoje. „Lietuvoje matomas nebus, tačiau prisimenant E. Hemingvėjų, kad nesame atskira sala vandenyne, o visi to pačio žemyno arba visumos dalis, tad ir Lietuvoje jautresni žmonės gali jausti jo poveikį“, – sako astrologė Lolita Žukienė.
Lolita Žukienė
© DELFI montažas / Scanpix

– Kuo ypatingas šis užtemimas, ko galime tikėtis?

– Užtemimas vyks 19-tame Liūto ženklo laipsnyje, aktyvuota bus Liūto – Vandenio ašis. Mėnulis ir Saulė užtemimo metu tam tikrą laiką keliaus tuo pačiu 19-tu Liūto laipsniu. Mėnulis ir Saulė – tai vandens ir ugnies stichijos – priešpriešiniai elementai. Tokia pozicija gali daryti įtaką sumaištį jausmuose, o požiūriuose ir nuomonėse galimas prieštaringumas.

– Ką patartumėte?

– Labai svarbu užtemimo metu nepradėti jokio negatyvaus ciklo, Saulės užtemimo negatyvūs ciklai būtų ilgalaikiai.

Liūto ženklas asocijuojasi su meile, giliais mūsų jausmais, tad pasaugokite savo gražius tarpusavio santykius ir gilius jausmus. Vaikais – nepalikite jų be priežiūros. Kūrybingumu, o taip pat ir su noru lyderiauti, egoizmu – šie klausimai ypač gali išryškėti tiek užtemimo laikotarpyje, tiek ir po jo.

Užtemimas vyks Liūto ženklo 19-tame laipsnyje, tad stipresnis jo poveikis tiems, kurie ryškūs, matomi ir žinomi – tai gali būti nemenku išbandymu, patikrinančiu žinomų žmonių žodžių ir veiksmų vienovę, garbingumą ir sąžiningumą. Tai, kas netikra, greičiau galės iškilti į viešumą, ar tai būtų slaptas meilės romanas, ar savanaudiškumo faktai. Po užtemimo tokių netikėtų, istorijų, kaip kažkas susikompromituoja arba nesąžiningai elgiasi, gali ženkliau padaugėti.

– Kokių ženklų atstovams reikėtų būti atidesniems?

– Pirmiausia – Liūtams. Taip pat turintiems ascendentą Liūte, ar kitų svarbių šiame ženkle astrologinių rodiklių. Tai metas, kai gali norėtis atsigręžti į save ne tik iš altruistinės, bet, kai kuriems, ir iš egoistinės pusės. Tokiu laiku lengviau galite tapti sau ypač svarbiais, o ir asmeninė nuomonė gali tapti ypač svarbi. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį pirmiausia tiems, kurių aktyvuotas Liūto ženklas. Jums padėtų išklausymas, kitų pažvelgimas į gyvenimo situacijas ir iš jų pozicijos, o linkusiems susireikšminti vertėtų prisiminti Aleksandro Makedoniečio prašymą jį laidoti iškeltomis rankomis, kad visi matytų, jog nieko iš čia išsinešti negalima...

Kadangi aktyvuota Liūto – Vandenio ašis. Vandeniams taip pat patikrinimų metas. Nes Vandenyje šiai dienai turime retrogradinį Marsą, Lilit ir Karminį Mazgą. Ir kai ši ašis aktyvuota, norėsis greitų, žūtbūtinių permainų: „Nusibodo mums kentėti!“ – kam darbe, kam partnerystėje, kam kažkokias pretenzijas. Gali stiprėti nepakantumas ir asmeninės laisvės troškimas ypač turintiems asmeniniame horoskope stiprius Vandenio ženklo rodiklius.

Vandenio ženklas taip pat asocijuojasi su informacijos paieška, informacinėmis technologijomis, internetu, spauda ir technika, naujomis idėjomis, polinkiu permainoms, kelionėmis. Tad pavyzdžiui, technika gali būti linkusi greičiau gesti – prieš, per ir po užtemimo. Todėl patartina būtų atsargiau važinėti, nes galite norėti greičiau aplenkti, neužleisti – „Aš“ – svarbus, o jeigu „Aš“ automobilyje – rizika padidėja. Padėtų džentelmeniškumas, pagarba kitiems.

O pabaigai norėčiau palinkėti matyti ir užtemimo dieną kuo daugiau savo gyvenime šviesių dalykų, suprantant, kad užtemimo šešėlis nuslinks kaip ir Saulę uždengiantys debesys. Gyvenime būna ir asmeninių užtemimų, tad svarbu ar mes nuleidžiame rankas ir pasiduodame, ar drąsiai įveikiame kliūtis ir ryžtingai einame į priekį. Tos drąsos gyventi bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir norėčiau visiems palinkėti.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Raimundas Lopata. Matau dar bent vieną prezidento klaidą

Daugelis prezidento Gitano Nausėdos šimtadienį įvertino teigiamai. Pažymėta, kad...

Lietuvos darbdaviai – šykščiausi Europoje: patys darbuotojai kalti, kad nėra gerų algų (20)

Lietuvos darbdavių nenorą ženkliau pasidalinti uždirbamu pelnu specialistai paaiškina derybų...

Pranckiečio ir Karbauskio mūšis – Konstitucinės teisės eksperto akimis (208)

Galimybę Viktorui Pranckiečiui likti Seimo pirmininko pareigose nagrinėjantis Seimas klimpsta...

Ekspertas: precedento neturintis Zelenskio pozicijos aiškumas net gąsdina Putinas raudonas linijas gali nutrinti (129)

Jausdama nuolatinį protestuotojų, kurie bijo „pasiduoti“ Rusijai , spaudimą, Ukrainos...

Svarbus pokytis vairuotojams: nuo lapkričio 1-osios sankryžose į dešinę suksime kitaip (46)

Iki šiol papildomų lentelių su žalia rodykle privilegija besidžiaugę vairuotojai turės pakeisti...

Atviras klausimas: galbūt laikas Lietuvos rinktinės stratego kėdę patikėti užsieniečiui? apklausa (18)

Lietuvos krepšinio federacijos vadovams – nauji rūpesčiai. Permės „Parma“ klubui uždraudus...

Pirmalaikių Seimo rinkimų klausimas grįš į Seimo salę (126)

Pirmalaikių Seimo rinkimų klausimas grįš į Seimo salę, tačiau net ir pačioje opozicijoje yra...

Butų savininkams, slepiantiems rūkančių balkonuose tapatybę, grės 150 eurų bauda? (468)

Seime svarstant siūlymą uždrausti rūkyti daugiabučių namų balkonuose, terasose ir lodžijose,...

Oficialiai paskelbta gaisro Alytuje lokalizacija, jis visiškai suvaldytas ir nebeplinta (12)

Alytuje trečiadienį kilusį padangų perdirbimo įmonės gaisrą penktadienį pavyko galutinai...

Lietuvos futbolo federacijai – 10 tūkst. eurų bauda už sirgaliaus išbėgimą į aikštę (9)

Lietuvos futbolo federacijai skirta 10 tūkst. eurų bauda už sirgaliaus išbėgimą į aikštę...