aA
Šeštadienį įvyks dalinis Saulės užtemimas. Pradžia jo – 11:02:08, maksimumas – 12:46:24, pabaiga – 14:30:40, Lietuvos laiku. Šešėlis matomas bus Grenlandijoje, Šiaurės Atlante, Islandijoje, Šiaurės Skandinavijos kraštuose, Azijoje, Kinijoje, Mongolijoje, Šiaurės bei Pietų Korėjoje, Šiaurės Rusijoje. „Lietuvoje matomas nebus, tačiau prisimenant E. Hemingvėjų, kad nesame atskira sala vandenyne, o visi to pačio žemyno arba visumos dalis, tad ir Lietuvoje jautresni žmonės gali jausti jo poveikį“, – sako astrologė Lolita Žukienė.
Lolita Žukienė
© DELFI montažas / Scanpix

– Kuo ypatingas šis užtemimas, ko galime tikėtis?

– Užtemimas vyks 19-tame Liūto ženklo laipsnyje, aktyvuota bus Liūto – Vandenio ašis. Mėnulis ir Saulė užtemimo metu tam tikrą laiką keliaus tuo pačiu 19-tu Liūto laipsniu. Mėnulis ir Saulė – tai vandens ir ugnies stichijos – priešpriešiniai elementai. Tokia pozicija gali daryti įtaką sumaištį jausmuose, o požiūriuose ir nuomonėse galimas prieštaringumas.

– Ką patartumėte?

– Labai svarbu užtemimo metu nepradėti jokio negatyvaus ciklo, Saulės užtemimo negatyvūs ciklai būtų ilgalaikiai.

Liūto ženklas asocijuojasi su meile, giliais mūsų jausmais, tad pasaugokite savo gražius tarpusavio santykius ir gilius jausmus. Vaikais – nepalikite jų be priežiūros. Kūrybingumu, o taip pat ir su noru lyderiauti, egoizmu – šie klausimai ypač gali išryškėti tiek užtemimo laikotarpyje, tiek ir po jo.

Užtemimas vyks Liūto ženklo 19-tame laipsnyje, tad stipresnis jo poveikis tiems, kurie ryškūs, matomi ir žinomi – tai gali būti nemenku išbandymu, patikrinančiu žinomų žmonių žodžių ir veiksmų vienovę, garbingumą ir sąžiningumą. Tai, kas netikra, greičiau galės iškilti į viešumą, ar tai būtų slaptas meilės romanas, ar savanaudiškumo faktai. Po užtemimo tokių netikėtų, istorijų, kaip kažkas susikompromituoja arba nesąžiningai elgiasi, gali ženkliau padaugėti.

– Kokių ženklų atstovams reikėtų būti atidesniems?

– Pirmiausia – Liūtams. Taip pat turintiems ascendentą Liūte, ar kitų svarbių šiame ženkle astrologinių rodiklių. Tai metas, kai gali norėtis atsigręžti į save ne tik iš altruistinės, bet, kai kuriems, ir iš egoistinės pusės. Tokiu laiku lengviau galite tapti sau ypač svarbiais, o ir asmeninė nuomonė gali tapti ypač svarbi. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį pirmiausia tiems, kurių aktyvuotas Liūto ženklas. Jums padėtų išklausymas, kitų pažvelgimas į gyvenimo situacijas ir iš jų pozicijos, o linkusiems susireikšminti vertėtų prisiminti Aleksandro Makedoniečio prašymą jį laidoti iškeltomis rankomis, kad visi matytų, jog nieko iš čia išsinešti negalima...

Kadangi aktyvuota Liūto – Vandenio ašis. Vandeniams taip pat patikrinimų metas. Nes Vandenyje šiai dienai turime retrogradinį Marsą, Lilit ir Karminį Mazgą. Ir kai ši ašis aktyvuota, norėsis greitų, žūtbūtinių permainų: „Nusibodo mums kentėti!“ – kam darbe, kam partnerystėje, kam kažkokias pretenzijas. Gali stiprėti nepakantumas ir asmeninės laisvės troškimas ypač turintiems asmeniniame horoskope stiprius Vandenio ženklo rodiklius.

Vandenio ženklas taip pat asocijuojasi su informacijos paieška, informacinėmis technologijomis, internetu, spauda ir technika, naujomis idėjomis, polinkiu permainoms, kelionėmis. Tad pavyzdžiui, technika gali būti linkusi greičiau gesti – prieš, per ir po užtemimo. Todėl patartina būtų atsargiau važinėti, nes galite norėti greičiau aplenkti, neužleisti – „Aš“ – svarbus, o jeigu „Aš“ automobilyje – rizika padidėja. Padėtų džentelmeniškumas, pagarba kitiems.

O pabaigai norėčiau palinkėti matyti ir užtemimo dieną kuo daugiau savo gyvenime šviesių dalykų, suprantant, kad užtemimo šešėlis nuslinks kaip ir Saulę uždengiantys debesys. Gyvenime būna ir asmeninių užtemimų, tad svarbu ar mes nuleidžiame rankas ir pasiduodame, ar drąsiai įveikiame kliūtis ir ryžtingai einame į priekį. Tos drąsos gyventi bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir norėčiau visiems palinkėti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Santaros klinikose mirė režisierius Eimuntas Nekrošius atnaujinta 09.22 val. (141)

Seimo narys Arvydas Nekrošius paskelbė, kad jo artimas giminaitis, garsus teatro režisierius,...

Širinskienė apie savo „raudonas linijas“: politika – dialogo menas, bet tokių dalykų aš Karbauskiui neatleisčiau (274)

„Valstietė“ Agnė Širinskienė sakė nemėgstanti kalbėjimo apie „raudonas linijas“,...

Vilniečiai nesikuklindami vardijo, kokių pensijų tikisi: ekonomistai sako, kad realybė gali būti skaudesnė (14)

Sakoma, kad jaunystė pralekia nepastebėtai, bet ne visi džiaugdamiesi gera sveikata ir jaunu kūnu...

Praėjo metai po modelio Dovilės Didžiūnaitytės tragedijos: paaiškėjusios kraupios detalės ir vis dar kylantys įtartini klausimai (108)

Šį antradienį sueina lygiai metai po to kai Klaipėdoje mįslingomis aplinkybėmis žuvo modelis...

Prestižinėje mokykloje – „šiurpūs incidentai“ (12)

Vienoje prestižinėje Toronto katalikų berniukų mokykloje pirmadienį buvo suimti šeši...

Nuovargį jaučiate nuo pat ryto: gydytoja sako, kad padėti gali net ir kavos atsisakymas (29)

Antakalnio poliklinikos šeimos gydytoja Ieva Sterlingė sako, kad nuovargis – vienas dažniausių...

Dar vieną karjeros rekordą pagerinęs Sabonis buvo arti trigubo dublio (28)

Domantas Sabonis buvo per plauką nuo pirmo karjeroje trigubo dublio. Indianos „Pacers“...

Dizainerė parodė, kaip turi atrodyti šiuolaikiškas lofto interjeras (3)

Jauna pora pageidavo jaukių namų su polėkiu. Interjero dizainerė Indrė Dorofėjūtė 85 kv. m...

Žala papasakojo, ką vežasi į Dakarą: neėmė atsarginio variklio, bet įsidėjo lašinių (5)

Lapkričio 22-23 dienomis Prancūzijos uostamiestis Havras taps Dakaro ralio sostine. Čia 2019 m....

Šakalienė: jaučiuosi kaip košmariškame sapne (1787)

Seimo narė Dovilė Šakalienė viešai nekomentavo jai metamų kaltinimų, esą ji už Norvegijos...