Šeštadienį įvyks dalinis Saulės užtemimas. Pradžia jo – 11:02:08, maksimumas – 12:46:24, pabaiga – 14:30:40, Lietuvos laiku. Šešėlis matomas bus Grenlandijoje, Šiaurės Atlante, Islandijoje, Šiaurės Skandinavijos kraštuose, Azijoje, Kinijoje, Mongolijoje, Šiaurės bei Pietų Korėjoje, Šiaurės Rusijoje. „Lietuvoje matomas nebus, tačiau prisimenant E. Hemingvėjų, kad nesame atskira sala vandenyne, o visi to pačio žemyno arba visumos dalis, tad ir Lietuvoje jautresni žmonės gali jausti jo poveikį“, – sako astrologė Lolita Žukienė.
Lolita Žukienė
© DELFI montažas / Scanpix

– Kuo ypatingas šis užtemimas, ko galime tikėtis?

– Užtemimas vyks 19-tame Liūto ženklo laipsnyje, aktyvuota bus Liūto – Vandenio ašis. Mėnulis ir Saulė užtemimo metu tam tikrą laiką keliaus tuo pačiu 19-tu Liūto laipsniu. Mėnulis ir Saulė – tai vandens ir ugnies stichijos – priešpriešiniai elementai. Tokia pozicija gali daryti įtaką sumaištį jausmuose, o požiūriuose ir nuomonėse galimas prieštaringumas.

– Ką patartumėte?

– Labai svarbu užtemimo metu nepradėti jokio negatyvaus ciklo, Saulės užtemimo negatyvūs ciklai būtų ilgalaikiai.

Liūto ženklas asocijuojasi su meile, giliais mūsų jausmais, tad pasaugokite savo gražius tarpusavio santykius ir gilius jausmus. Vaikais – nepalikite jų be priežiūros. Kūrybingumu, o taip pat ir su noru lyderiauti, egoizmu – šie klausimai ypač gali išryškėti tiek užtemimo laikotarpyje, tiek ir po jo.

Užtemimas vyks Liūto ženklo 19-tame laipsnyje, tad stipresnis jo poveikis tiems, kurie ryškūs, matomi ir žinomi – tai gali būti nemenku išbandymu, patikrinančiu žinomų žmonių žodžių ir veiksmų vienovę, garbingumą ir sąžiningumą. Tai, kas netikra, greičiau galės iškilti į viešumą, ar tai būtų slaptas meilės romanas, ar savanaudiškumo faktai. Po užtemimo tokių netikėtų, istorijų, kaip kažkas susikompromituoja arba nesąžiningai elgiasi, gali ženkliau padaugėti.

– Kokių ženklų atstovams reikėtų būti atidesniems?

– Pirmiausia – Liūtams. Taip pat turintiems ascendentą Liūte, ar kitų svarbių šiame ženkle astrologinių rodiklių. Tai metas, kai gali norėtis atsigręžti į save ne tik iš altruistinės, bet, kai kuriems, ir iš egoistinės pusės. Tokiu laiku lengviau galite tapti sau ypač svarbiais, o ir asmeninė nuomonė gali tapti ypač svarbi. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį pirmiausia tiems, kurių aktyvuotas Liūto ženklas. Jums padėtų išklausymas, kitų pažvelgimas į gyvenimo situacijas ir iš jų pozicijos, o linkusiems susireikšminti vertėtų prisiminti Aleksandro Makedoniečio prašymą jį laidoti iškeltomis rankomis, kad visi matytų, jog nieko iš čia išsinešti negalima...

Kadangi aktyvuota Liūto – Vandenio ašis. Vandeniams taip pat patikrinimų metas. Nes Vandenyje šiai dienai turime retrogradinį Marsą, Lilit ir Karminį Mazgą. Ir kai ši ašis aktyvuota, norėsis greitų, žūtbūtinių permainų: „Nusibodo mums kentėti!“ – kam darbe, kam partnerystėje, kam kažkokias pretenzijas. Gali stiprėti nepakantumas ir asmeninės laisvės troškimas ypač turintiems asmeniniame horoskope stiprius Vandenio ženklo rodiklius.

Vandenio ženklas taip pat asocijuojasi su informacijos paieška, informacinėmis technologijomis, internetu, spauda ir technika, naujomis idėjomis, polinkiu permainoms, kelionėmis. Tad pavyzdžiui, technika gali būti linkusi greičiau gesti – prieš, per ir po užtemimo. Todėl patartina būtų atsargiau važinėti, nes galite norėti greičiau aplenkti, neužleisti – „Aš“ – svarbus, o jeigu „Aš“ automobilyje – rizika padidėja. Padėtų džentelmeniškumas, pagarba kitiems.

O pabaigai norėčiau palinkėti matyti ir užtemimo dieną kuo daugiau savo gyvenime šviesių dalykų, suprantant, kad užtemimo šešėlis nuslinks kaip ir Saulę uždengiantys debesys. Gyvenime būna ir asmeninių užtemimų, tad svarbu ar mes nuleidžiame rankas ir pasiduodame, ar drąsiai įveikiame kliūtis ir ryžtingai einame į priekį. Tos drąsos gyventi bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir norėčiau visiems palinkėti.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

„Žalgiris“ – tikras fenomenas: kodėl žaliai baltas kraujas taip masina Eurolygos turčius? lyderis – pagal du rodiklius (30)

Jau tapo įprasta, kad kasmet į kovą prieš galingiausias Europos krepšinio armijas stojantis Kauno...

Kelyje po Europą: džiaugsmas piniginei, laisvėje gyvenančios beždžionės ir laimingi žmonės (7)

Įspūdžius apie mūsų kelionę reikia skaityti vienu įkvėpimu. Tai – kaip greitas veiksmo...

Užkalnis: kaip jums paaiškinti, kad jūsų restoranas blogas? (212)

Žinau, kad daug kas galvoja, kad man patinka kritikuoti restoranus ir visaip prie jų kabinėtis....

Septyneri metai namo statyboms: pora atskleidė, kas atėmė daugiausia laiko ir pinigų (128)

Namo statybos – ilgai trunkantis ir nelengvas procesas, kuris gali trukti keletą metų ar net...

Peskovas: Merkel ir Putinas planuoja naują formatą dėl Sirijos (49)

Rusija ir Vokietija sieks naujo formato su Prancūzija ir Turkija, kad būtų stabilizuota padėtis...

Gailina pusę metų jautėsi pavargusi kol pagaliau rado ligą: buvo priversta gerti 15 tablečių per dieną (1)

Dusulys , drebulys, augantis svoris ir nuolatinis nuovargis – sutrikusios skydliaukės simptomai,...

Draugas papasakojo apie Grafininos parodytas kaukes: jei ji gyva ir stebi šią situaciją – jai tai brangiai kainuos (64)

Paskelbus be žinios dingusios Sandros Grafininos paiešką, suimtas jos vyras Nigelas Westas. Šią...

Netikėčiausios vestuvių tendencijos: sodybos primirštos – ieškoma kur kas egzotiškesnių vietų (11)

Beveik netenka organizuoti vestuvių tikroje kaimiškoje sodyboje – šiuolaikinės poros renkasi...

Ne tik liūtys skandina Remigijų Šimašių, arba kodėl vilniečiai dabar pavydi Kaunui (627)

Pagal paskutinę „Vilmorus“ apklausą, Vilniaus mero Remigijaus Šimašiaus reitingas yra...

Benediktas Vanagas leidosi į avantiūrą vaikams paaiškinti žodį iš „F“ raidės ir sekso prašymą (22)

„Lietuva yra geriausia vieta auginti vaikams. Tiesą pasakius, tai galėtų būti ir nemaža...