aA
Šeštadienį įvyks dalinis Saulės užtemimas. Pradžia jo – 11:02:08, maksimumas – 12:46:24, pabaiga – 14:30:40, Lietuvos laiku. Šešėlis matomas bus Grenlandijoje, Šiaurės Atlante, Islandijoje, Šiaurės Skandinavijos kraštuose, Azijoje, Kinijoje, Mongolijoje, Šiaurės bei Pietų Korėjoje, Šiaurės Rusijoje. „Lietuvoje matomas nebus, tačiau prisimenant E. Hemingvėjų, kad nesame atskira sala vandenyne, o visi to pačio žemyno arba visumos dalis, tad ir Lietuvoje jautresni žmonės gali jausti jo poveikį“, – sako astrologė Lolita Žukienė.
Lolita Žukienė
Lolita Žukienė
© DELFI montažas / Scanpix

– Kuo ypatingas šis užtemimas, ko galime tikėtis?

– Užtemimas vyks 19-tame Liūto ženklo laipsnyje, aktyvuota bus Liūto – Vandenio ašis. Mėnulis ir Saulė užtemimo metu tam tikrą laiką keliaus tuo pačiu 19-tu Liūto laipsniu. Mėnulis ir Saulė – tai vandens ir ugnies stichijos – priešpriešiniai elementai. Tokia pozicija gali daryti įtaką sumaištį jausmuose, o požiūriuose ir nuomonėse galimas prieštaringumas.

– Ką patartumėte?

– Labai svarbu užtemimo metu nepradėti jokio negatyvaus ciklo, Saulės užtemimo negatyvūs ciklai būtų ilgalaikiai.

Liūto ženklas asocijuojasi su meile, giliais mūsų jausmais, tad pasaugokite savo gražius tarpusavio santykius ir gilius jausmus. Vaikais – nepalikite jų be priežiūros. Kūrybingumu, o taip pat ir su noru lyderiauti, egoizmu – šie klausimai ypač gali išryškėti tiek užtemimo laikotarpyje, tiek ir po jo.

Užtemimas vyks Liūto ženklo 19-tame laipsnyje, tad stipresnis jo poveikis tiems, kurie ryškūs, matomi ir žinomi – tai gali būti nemenku išbandymu, patikrinančiu žinomų žmonių žodžių ir veiksmų vienovę, garbingumą ir sąžiningumą. Tai, kas netikra, greičiau galės iškilti į viešumą, ar tai būtų slaptas meilės romanas, ar savanaudiškumo faktai. Po užtemimo tokių netikėtų, istorijų, kaip kažkas susikompromituoja arba nesąžiningai elgiasi, gali ženkliau padaugėti.

– Kokių ženklų atstovams reikėtų būti atidesniems?

– Pirmiausia – Liūtams. Taip pat turintiems ascendentą Liūte, ar kitų svarbių šiame ženkle astrologinių rodiklių. Tai metas, kai gali norėtis atsigręžti į save ne tik iš altruistinės, bet, kai kuriems, ir iš egoistinės pusės. Tokiu laiku lengviau galite tapti sau ypač svarbiais, o ir asmeninė nuomonė gali tapti ypač svarbi. Į tai vertėtų atkreipti dėmesį pirmiausia tiems, kurių aktyvuotas Liūto ženklas. Jums padėtų išklausymas, kitų pažvelgimas į gyvenimo situacijas ir iš jų pozicijos, o linkusiems susireikšminti vertėtų prisiminti Aleksandro Makedoniečio prašymą jį laidoti iškeltomis rankomis, kad visi matytų, jog nieko iš čia išsinešti negalima...

Kadangi aktyvuota Liūto – Vandenio ašis. Vandeniams taip pat patikrinimų metas. Nes Vandenyje šiai dienai turime retrogradinį Marsą, Lilit ir Karminį Mazgą. Ir kai ši ašis aktyvuota, norėsis greitų, žūtbūtinių permainų: „Nusibodo mums kentėti!“ – kam darbe, kam partnerystėje, kam kažkokias pretenzijas. Gali stiprėti nepakantumas ir asmeninės laisvės troškimas ypač turintiems asmeniniame horoskope stiprius Vandenio ženklo rodiklius.

Vandenio ženklas taip pat asocijuojasi su informacijos paieška, informacinėmis technologijomis, internetu, spauda ir technika, naujomis idėjomis, polinkiu permainoms, kelionėmis. Tad pavyzdžiui, technika gali būti linkusi greičiau gesti – prieš, per ir po užtemimo. Todėl patartina būtų atsargiau važinėti, nes galite norėti greičiau aplenkti, neužleisti – „Aš“ – svarbus, o jeigu „Aš“ automobilyje – rizika padidėja. Padėtų džentelmeniškumas, pagarba kitiems.

O pabaigai norėčiau palinkėti matyti ir užtemimo dieną kuo daugiau savo gyvenime šviesių dalykų, suprantant, kad užtemimo šešėlis nuslinks kaip ir Saulę uždengiantys debesys. Gyvenime būna ir asmeninių užtemimų, tad svarbu ar mes nuleidžiame rankas ir pasiduodame, ar drąsiai įveikiame kliūtis ir ryžtingai einame į priekį. Tos drąsos gyventi bei džiaugtis kiekviena gyvenimo akimirka ir norėčiau visiems palinkėti.

www.lolitazukiene.eu
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Pakeliui į pajūrį rastas šuo gyvenimą apvertė aukštyn kojomis: kartais jau neužtenka jėgų tą išgyventi (17)

Tautmilės prieglaudos gyventojai mus pasitinka vos atvykus į gyvūnų prieglobstį netoli...

Lietuviai darbų dairosi užsienyje: už tą patį darbą gauna dvigubai daugiau nei Lietuvoje (272)

Paprastai sezoninių darbuotojų Lietuvoje pradedama ieškoti prasidėjus pavasariui. Tačiau...

Vita Daukstė-Goba | D+

Ekspertai viską aiškiai sudėliojo: kaip teisingai pasirinkti šiltnamio vietą ir dydį?

Prižiūrėtas šiltnamis gali tapti tikru sodininko pasididžiavimu arba centriniu elementu žemės...

Romas Sadauskas-Kvietkevičius. Kremliaus tikslas – gegužės 9-osios paradas Kijeve? (33)

Pandemija ir didelis karas – jie visada būdavo greta. O šiomis dienomis pasiruošimas tokiam...

Pavasaris grįš savaitgalį ir džiugins malonia šiluma (15)

Šiandien šalis išliks po truputį nykstančio ciklono šiaurės vakariniame pakraštyje. Vyraus...

Daškevičiaus nužudymo tyrime – netikėti pokyčiai: įtariami užsakovai laisvėje, prokurorai tyli (233)

Prieš du dešimtmečius sostinėje nuo į širdį paleistos snaiperio kulkos krito Kauno šešėlinio...

Princo Philipo laidotuvėse – netikėtumas: broliai Williamas ir Harry bus išskirti (17)

Princo Philipo laidotuvių ceremonijos iškilmingoje eisenoje Kembridžo ir Sasekso...

„Siaubo namai“, kuriuose tėvai metų metus kankino ir kalino 13 savo vaikų (73)

Davidas ir Louise Turpinai savo 13 atžalų vertė kentėti tokias didžiules fizines ir dvasines...

Rekordinė Valančiūno dvigubų dublių serija nutrūko, bet „Grizliai“ šventė pergalę Čikagoje (1)

NBA čempionate Jonas Valančiūnas aikštę paliko nesurinkęs sau įprastos pelnytų taškų ir...

Keli patarimai, kaip laikyti pirkinių maišelius, kad jie neokupuotų visų namų stalčių

Kad ir kiek kartų prisižadu, jog šį kartą keliaudama į parduotuvę tikrai nepamiršiu...