Šalto vėjo šuorais atskubėjęs lapkritis pažadins mūsų vidines galias, siūlys netikėtus sprendimus, audringus jausmus ir drąsias galimybes.
© Shutterstock nuotr.

Lapkričio pirmąją plevenančios žvakių liepsnelės primins mums apie mūsų čia laikinumą. Pamąstykite, kam norite skirti brangiausia, ką turite, savo laiką: įdomiai veiklai, gerbūvio susikūrimui ar tam vieninteliam Jūsų gyvenimo žmogui.

Kokia Jūsų gyvenimo čia prasmė ir ką po savęs norite palikti: namus, vaikus, sukauptą turtą, nutapytą paveikslą, sukurtą dainą ar šiltą atsiliepimą kitų širdyse. Suvokite kiekvienos dienos dovaną ir stenkitės kiekvieną minutę savo gyvenime pamatyti kažką nuostabaus ir nepaprasto. Pabudę raskite už ką padėkoti Kūrėjui ir šalia esantiems.

Mes visi spindime Visatos šviesa, bet kiekvienas esame ypatingas ir nepaprastas. Kiekvienas mūsų kažkurioje srityje esame unikalūs ir nepakartojami. Tad pasinaudokite palankia planetų padėtimi ir šį mėnesį atskleiskite savąjį išskirtinumą. Galbūt tai ir bus jūsų sėkmės raktas.

Pirmąją mėnesio dekadą nepramiegokite savo naujų galimybių. Marso tranzitas Ožiaragio ženklu skatins priimti karjerai svarbius sprendimus, į viską žvelgti globaliau, planuoti ilgalaikius tikslus. Jis ypač palankus kuriantiems naują veiklos strategiją, išsikeliantiems aukštus siektinus tikslus ir ieškantiems bei patiems susikuriantiems naujas galimybes.

Santykiuose galite patirti visą jausmų paletę. Pirmosiomis lapkričio dienomis būsite emociškai jautresni, norėsis esminių permainų ir, svarbiausia, jų norėsis iškart. Svarbu susilaikyti nuo partnerio kritikos ir vis iškylančio noro jį "patobulinti".

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia lapkritį
© Asmeninio archyvo nuotr.

Stenkitės nebūti kategoriškais ir neįsivaizduoti, kad mes už kitą geriau žinome, ko jam reikia. Bandymas pabūti kito vietoje leistų į pasaulį pažvelgti objektyvesnėmis akimis. Patartina vietoj kritikos rasti už ką Jūsų artimam padėkoti, pastebėti, kas jame jus žavi.

Merkurijaus tranzitas iki lapkričio 9 d. Svarstyklių ženklu siūlys ieškoti kompromisų, derinti požiūrius ir nuomones. Šiuo laikotarpiu palanku kuo daugiau bendrauti, kalbėtis ir derybų būdu spręsti sudėtingesnius klausimus.

Saulės kelionė Skorpiono ženklu į pirmą vietą iškels jausmus, gilius tarpusavio santykių išgyvenimus. Veneros kelionė Skorpiono ženklu moterims teiks aistringumo, neatremiamo moteriško žavesio, bet kartu ir stiprins norą būti kandžiomis, atsiminti buvusias nuoskaudas.

Šie tranzitai moterims kurs "lemtingos moters" įvaizdį, o vyrus ragins būti ryžtingais ir aistringais, labiau linkusiais rizikuoti. Svarbu, kad tai būtų pamatuota rizika.

Antroji savaitė, Merkurijui pradėjus kelionę Skorpijono ženklu, leis į situacijas žvelgti matant reiškinių priežastis ir ieškant originalių sprendimų, sprendžiant problemas iš esmės. Šis laikotarpis palankus pradžiai draugystės bei norintiems išreikšti savo gilius jausmus.

Nuo lapkričio 17 d., Venerai pradėjus kelionę Šaulio ženklu, į pirmą planą iškils ne tik partnerystės, bet ir darbo bei verslo klausimai. Pasinaudokite atsiradusiomis galimybėmis.

Iki lapkričio 19 dienos stenkitės atlikti svarbiausius reikalus ir tinkamai spręsti įvairias problemas. Tai palankus laikas ryžtingiems ir drąsiems, kai turime nustoti gręžiotis atgal, skaičiuoti savo ir kitų padarytas klaidas, o ryžtingai ir drąsiai žengti į priekį.

Šiuo laikotarpiu stenkitės susilaikyti nuo noro kritikuoti ar kritiškai vertinti aplinkinius. Tai laikas, kai galime patobulėti, keisdami savo įpročius ir atrasdami savyje glūdinčią Meilę ir gerumą. Atsigręžkite į tuos, kuriems šiuo metu yra sunku ir paieškokite būdų jiems padėti.

Jūsų atjauta ir pagalba gali sušildyti širdis gerumu. Poroms puikus laikotarpis įnešti gerų pokyčių į tarpusavių santykius, o taipogi pamatyti jų perspektyvą. Svarbu įžvelgti vienas kitame tas gerąsias savybes, kuriomis jūs ir susižavėjote.

Dėmesys vienas kitam, rūpinimasis vienas kitu leis išgyventi puikias Meilės akimirkas. Lapkričio 20-21 dienomis nesiimkite labai svarbių reikalų. 20- tą dieną, kai Marsas bus Ožiaragio griaunančiame laipsnyje ir 21-ą dieną - kuri bus 29-ta Mėnulio diena - ne pats tinkamiausias laikas demonstruoti aktyvumą, būkite atidesni kelyje ir draugiškesni aplinkiniams.

Nuo 22 d. lapkričio, Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, labai palankus laikas prekybai, verslui, finansinių klausimų sprendimui. Atsiras naujų finansinių galimybių.

Sekančios dienos labai palankios kontaktams, naujai veiklai, svarbiems susitikimams.

Tad lapkritį atraskite savo išskirtinumą, išsikelkite didžius tikslus ir atkakliai jų siekite. Aistringai mylėkite gyvenimą, būkite ryžtingi, drąsūs ir atkaklūs. Ištiesę pagalbos ranką šalia esančiam, patirsite nepakartojamą gerumo jausmą. Tada pasijusite, kad esate ypatinga visumos dalelė, tokia būtina ir nepamainoma mūsų visų kuriamame paveiksle. Sėkmės Jums lapkritį.

Palankios dienos: 2, 3, 4 ,5, 6, 8, 9, 14, 16, 17, 18, 24, 25, 26, 28, 29.

Būkit atidesni: 7, 10, 11, 19, 20, 21, 27

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Emigrantas, kuris grįžo kurti automatizuotą daržovių ūkį (8)

Nors daržovių ūkiuose Lietuvoje daugeliui procesų atlikti vis dar naudojamas rankų darbas, jau...

Rusai pučiasi: mes laimime antrąjį Šaltąjį karą, o JAV laukia žlugimas (740)

Sovietų sąjunga pralaimėjo Šaltąjį karą prieš Vakarus, o sankcijų spaudžiama Rusija laimi...

Klaipėdietis nusivylė brangiausiu Lietuvos „Passatu“ pardavėjai problemą mato kitur (36)

„Man tai buvo pirmas naujo automobilio pirkimas“, – DELFI sako Mindaugas, prieš pusmetį...

„MG Baltic“ gynyboje – buvę aukšti prokurorai (52)

Valstybės saugumo departamento informacijoje Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komitetui...

Kitą savaitę – tropinė temperatūra: Lietuvoje bus karščiau nei Turkijos kurortuose (9)

Po labai karšto savaitgalio – dar karštesnė savaitė. Sinoptikai pastarąsias dienas nuo kaktos...

Drąsiems pokyčiams pasiryžusi 27 metų vilnietė pasikeitė kardinaliai (29)

DELFI Stilius kardinaliems stiliaus pokyčiams pasiryžo 27 metų vilnietė Miglė. Drąsi mergina...

Tautos priešas: kvapą užgniaužęs Egiptas prakeikia Salah sutraumavusį Ramosą (25)

Niekas labiau nesuvienija Egipto nei Mohamedas Salah , todėl šeštadienio vakarą dužo ne tik „...

Nausėda apie prezidento rinkimus: jeigu aš kandidatuočiau, tai kaip nepriklausomas kandidatas (122)

Ministrų kabinetas šią savaitę pritarė mokesčių ir pensijų reformoms. Sauliaus Skvernelio...

„Misija Sibiras‘18” bandomojo žygio metu į dienos šviesą sugrąžinta istorinė partizanų vieta

Visą savaitgalį 80 atrinktų dalyvių žygiavo „Misija Sibiras‘18” bandomajame žygyje...

Užkalnis rado Lietuvos blogo maisto sostinę (199)

Jau esu sakęs, kad blogiausias Lietuvos regionas pavalgyti yra Dzūkija . Jie turi girias ir...