aA


Šalto vėjo šuorais atskubėjęs lapkritis pažadins mūsų vidines galias, siūlys netikėtus sprendimus, audringus jausmus ir drąsias galimybes.
Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia lapkritį
© Shutterstock nuotr.

Lapkričio pirmąją plevenančios žvakių liepsnelės primins mums apie mūsų čia laikinumą. Pamąstykite, kam norite skirti brangiausia, ką turite, savo laiką: įdomiai veiklai, gerbūvio susikūrimui ar tam vieninteliam Jūsų gyvenimo žmogui.

Kokia Jūsų gyvenimo čia prasmė ir ką po savęs norite palikti: namus, vaikus, sukauptą turtą, nutapytą paveikslą, sukurtą dainą ar šiltą atsiliepimą kitų širdyse. Suvokite kiekvienos dienos dovaną ir stenkitės kiekvieną minutę savo gyvenime pamatyti kažką nuostabaus ir nepaprasto. Pabudę raskite už ką padėkoti Kūrėjui ir šalia esantiems.

Mes visi spindime Visatos šviesa, bet kiekvienas esame ypatingas ir nepaprastas. Kiekvienas mūsų kažkurioje srityje esame unikalūs ir nepakartojami. Tad pasinaudokite palankia planetų padėtimi ir šį mėnesį atskleiskite savąjį išskirtinumą. Galbūt tai ir bus jūsų sėkmės raktas.

Pirmąją mėnesio dekadą nepramiegokite savo naujų galimybių. Marso tranzitas Ožiaragio ženklu skatins priimti karjerai svarbius sprendimus, į viską žvelgti globaliau, planuoti ilgalaikius tikslus. Jis ypač palankus kuriantiems naują veiklos strategiją, išsikeliantiems aukštus siektinus tikslus ir ieškantiems bei patiems susikuriantiems naujas galimybes.

Santykiuose galite patirti visą jausmų paletę. Pirmosiomis lapkričio dienomis būsite emociškai jautresni, norėsis esminių permainų ir, svarbiausia, jų norėsis iškart. Svarbu susilaikyti nuo partnerio kritikos ir vis iškylančio noro jį "patobulinti".

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia lapkritį
© Asmeninio archyvo nuotr.

Stenkitės nebūti kategoriškais ir neįsivaizduoti, kad mes už kitą geriau žinome, ko jam reikia. Bandymas pabūti kito vietoje leistų į pasaulį pažvelgti objektyvesnėmis akimis. Patartina vietoj kritikos rasti už ką Jūsų artimam padėkoti, pastebėti, kas jame jus žavi.

Merkurijaus tranzitas iki lapkričio 9 d. Svarstyklių ženklu siūlys ieškoti kompromisų, derinti požiūrius ir nuomones. Šiuo laikotarpiu palanku kuo daugiau bendrauti, kalbėtis ir derybų būdu spręsti sudėtingesnius klausimus.

Saulės kelionė Skorpiono ženklu į pirmą vietą iškels jausmus, gilius tarpusavio santykių išgyvenimus. Veneros kelionė Skorpiono ženklu moterims teiks aistringumo, neatremiamo moteriško žavesio, bet kartu ir stiprins norą būti kandžiomis, atsiminti buvusias nuoskaudas.

Šie tranzitai moterims kurs "lemtingos moters" įvaizdį, o vyrus ragins būti ryžtingais ir aistringais, labiau linkusiais rizikuoti. Svarbu, kad tai būtų pamatuota rizika.

Antroji savaitė, Merkurijui pradėjus kelionę Skorpijono ženklu, leis į situacijas žvelgti matant reiškinių priežastis ir ieškant originalių sprendimų, sprendžiant problemas iš esmės. Šis laikotarpis palankus pradžiai draugystės bei norintiems išreikšti savo gilius jausmus.

Nuo lapkričio 17 d., Venerai pradėjus kelionę Šaulio ženklu, į pirmą planą iškils ne tik partnerystės, bet ir darbo bei verslo klausimai. Pasinaudokite atsiradusiomis galimybėmis.

Iki lapkričio 19 dienos stenkitės atlikti svarbiausius reikalus ir tinkamai spręsti įvairias problemas. Tai palankus laikas ryžtingiems ir drąsiems, kai turime nustoti gręžiotis atgal, skaičiuoti savo ir kitų padarytas klaidas, o ryžtingai ir drąsiai žengti į priekį.

Šiuo laikotarpiu stenkitės susilaikyti nuo noro kritikuoti ar kritiškai vertinti aplinkinius. Tai laikas, kai galime patobulėti, keisdami savo įpročius ir atrasdami savyje glūdinčią Meilę ir gerumą. Atsigręžkite į tuos, kuriems šiuo metu yra sunku ir paieškokite būdų jiems padėti.

Jūsų atjauta ir pagalba gali sušildyti širdis gerumu. Poroms puikus laikotarpis įnešti gerų pokyčių į tarpusavių santykius, o taipogi pamatyti jų perspektyvą. Svarbu įžvelgti vienas kitame tas gerąsias savybes, kuriomis jūs ir susižavėjote.

Dėmesys vienas kitam, rūpinimasis vienas kitu leis išgyventi puikias Meilės akimirkas. Lapkričio 20-21 dienomis nesiimkite labai svarbių reikalų. 20- tą dieną, kai Marsas bus Ožiaragio griaunančiame laipsnyje ir 21-ą dieną - kuri bus 29-ta Mėnulio diena - ne pats tinkamiausias laikas demonstruoti aktyvumą, būkite atidesni kelyje ir draugiškesni aplinkiniams.

Nuo 22 d. lapkričio, Saulei pradėjus kelionę Šaulio ženklu, labai palankus laikas prekybai, verslui, finansinių klausimų sprendimui. Atsiras naujų finansinių galimybių.

Sekančios dienos labai palankios kontaktams, naujai veiklai, svarbiems susitikimams.

Tad lapkritį atraskite savo išskirtinumą, išsikelkite didžius tikslus ir atkakliai jų siekite. Aistringai mylėkite gyvenimą, būkite ryžtingi, drąsūs ir atkaklūs. Ištiesę pagalbos ranką šalia esančiam, patirsite nepakartojamą gerumo jausmą. Tada pasijusite, kad esate ypatinga visumos dalelė, tokia būtina ir nepamainoma mūsų visų kuriamame paveiksle. Sėkmės Jums lapkritį.

Palankios dienos: 2, 3, 4 ,5, 6, 8, 9, 14, 16, 17, 18, 24, 25, 26, 28, 29.

Būkit atidesni: 7, 10, 11, 19, 20, 21, 27

www.lolitazukiene.eu
|Populiariausi straipsniai ir video
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Stumbrės skandalas išdavė garsųjį Brazausko medžiotojų klubą: viešinamas pilnas žinomų pavardžių sąrašas (324)

Naujametinėje medžioklėje „valstiečiui” Jonui Slapšinskui sumedžiojus stumbrę galiausiai...

Zuokas pateikė savo įvykių versiją: Agnė policijos pareigūnus vakar kvietė kelis kartus (202)

Buvęs sostinės meras Artūras Zuokas Delfi atskleidė daugiau policijos pareigūnų apsilankymo...

Vilniaus savivaldybė perspėjo dėl NT pardavėjų: siūlo neegzistuojančius butus

Vilniaus miesto savivaldybė kreipėsi į Valstybinę vartotojų teisių apsaugos tarnybą ( VVTAT )...

Laukiama lemtingo sprendimo: Lenkija gali būti atkirsta nuo ES milijardų (6)

Didėja Lenkijai daromas spaudimas: arba ši sutiksianti su Europos Sąjungos (ES) planais ir per...

STT akiratyje – kyšio ėmimu įtariamas Druskininkų aplinkosaugininkas (13)

Specialiųjų tyrimų tarnyba ( STT ) skelbia pradėjusi ikiteisminį tyrimą dėl kyšininkavimo...

Mažvydas Jastramskis. Laisvė mylėti Putiną (114)

Lietuvoje iš naujo atrasta, kad dalis mūsų šalies gyventojų teigiamai vertina Vladimirą...

Po slapto posėdžio dėl Bako informacijos – dvejopi vertinimai papildyta  (368)

Buvęs Lietuvos valstiečių ir žaliųjų frakcijos narys Vytautas Bakas raštu kreipėsi į Seimo...

Laura Yin

Ar pienas – sveika? Pramonė iš paskutiniųjų stengiasi paskatinti vėl jį gerti

Jei duosite žmonėms sausainių, ar jie ims vėl gerti pieną? Pieno pramonės atstovai tikisi, kad...

Šeimos gydytoja – apie papildų vartojimą: yra vienintelis vitaminas, kurio žiemą trūksta daugumai (20)

Bendras silpnumas , padidėjęs nuovargis ir sumažėjęs organizmo atsparumas – tai vieni...

|Maža didelių žinių kaina