aA
Su šventine nuojauta, gražiu Kalėdų laukimu, į mūsų duris pasibeldžia gruodis - gerumo ir šventinio šurmulio laikotarpis. Būsime linkę labiau paišlaidauti, pradžiuginti žmones maloniomis staigmenomis.
© Shutterstock nuotr.

Iki gruodžio 9 d. ypač palankus laikas pabaigti spręsti darbinius klausimus, paieškoti naujų veiklos perspektyvų. Gruodžio 9-10-11 dienomis Mėnulio užtemimo įtakoje galimi nuotaikų svyravimai, tad būkite pakantūs ir kitokiai nuomonei, parinkite savo artimiesiems švelnesnius žodžius ir stenkitės mąstyti pozityviai.

Juodojo Mėnulio tranzito Mergelės ženklu įtakoje galite būti priekabesni, jautriau reaguoti į nemalonias smulkmenas. Svarbu matyti ateities gerą perspektyvą ir išsikelti sau didesnius uždavinius. Juos realizuoti padės Marso tranzitas Vandenio ženklu, kurdamas naujas progas ir galimybes. Veneros kelionė iki 10 gruodžio Šaulio ženklu stiprins troškimą keliauti, o po 11 d. perėjus jai į Ožiaragio ženklą, atsiras puikios investicijų bei naujų darbų radimo galimybės.

Viena įspūdingiausių, labiausiai laukiamų metų švenčių – Kalėdos. Jų išvakarėse švenčiamos Kūčios pasižymi ypatinga magija. Tai paskutinė ilgiausia metuose naktis, po kurios grįžta Saulė ir ima ilgėti diena. Tai – didžiulis virsmas gamtoje. Žmogus, būdamas visumos dalimi, jautriai reaguoja į visus gamtoje vykstančius virsmus: Saulės, Mėnulio, planetų padėtį. Senovėje, prieš svarbiausius gamtoje vykstančius pokyčius, šalių galingieji kreipdavosi į astrologą, žynį, norėdami sužinoti, kas jų laukia ateityje.

Kūčių naktis žymi takoskyrą tarp tamsos ir šviesos. Po jos mes galime dvasiškai atgimti, pradėti naują gyvenimo ciklą. Šių metų Kūčių naktis pasižymi ypatinga magija. Tai lemia ir atitinkamos dangaus kūnų konfigūracijos bei aspektai. Todėl Kūčių vakarą, žiūrėdami į degančią ugnį, garsiai ištarkite savo karščiausią troškimą ir pabandykite įsivaizduoti jo išsipildymą.

Taip pat labai svarbu turintiems skolų jas grąžinti iki Kūčių, tada sekančiais metais jų nebeturėtumėte. Atleiskite jus nuskriaudusiems. Tada neperkeltumėte skriaudų ir nuoskaudų į ateinančius metus.

Astrologė L. Žukienė: kas mūsų laukia gruodį
© Asmeninio archyvo nuotr.

Šventas Kalėdas pasitikime kurdami šiltą nuoširdžią nuotaiką namuose, skirdami pagrindinį dėmesį jums brangiems žmonėms, mažiesiems. Raskime laiko kartu pažaisti smagius stalo žaidimus, aplankyti brangius jums žmones, visiems kartu pasidžiaugti šia puikia metų švente.

Tarpušvenčio laikotarpis tinkamas apmąstymams, ateities planų kūrimui ir šiltam nuoširdžiam bendravimui. Tai bendros astrologinės tendencijos, kurias būtinai reikėtų derinti su asmeniniais jūsų horoskopo rodikliais.

Pasitinkant Žaliosios Medinės Ožkos (Avies ar pagal Avestą Jaučio) metus, po audringų Arklio metų, prieš šventę galima būtų jums pasiūlyti atlikti tokį ritualą: kiekviename patalpos kampe uždegti žalios spalvos žvakę ir paskambinti turimais varpeliais ar paleisti varpų skambėjimo įrašą. Tai pakviestų į jūsų namus ramybę, sėkmę ir laimę.

Stalą uždenkite žalios spalvos staltiese. Stalo viduryje turėtų būti pamerkta pušies šakelė ir vaza su apelsinais, obuoliais, mandarinais, citrinomis. Ant stalo turėtų būti riešutų, tai pritrauktų į jūsų namus meilę ir santarvę.

Visi išvardinti gyvūnai - žolėdžiai, tad sėkmė lydės, jei šia proga ruošime vegetariškas, daug žalumynų ir vaisių turinčias vaišes. Puikiai derės mediniai stalo akcentai, pvz. žvakidės. 
Jūsų drabužiai turėtų turėti bent vieną žalią akcentą. Puoškitės žalios spalvos papuošalais ir aksesuarais.

Kadangi Ožka įneša į mūsų gyvenimą ramybę, pasitikite ją šiltai ir nuoširdžiai bendraudami, ne per daug triukšmingai. Ožka žaisminga, tad tinka dainos, šokiai, smagūs stalo žaidimai. Svarbu gera nuotaika ir dėmesys vieni kitiems.

Gero ir nuotaikingo Jums gruodžio, šiltų ir džiaugsmingų švenčių.

Palankios dienos: 2, 4, 5, 6, 12, 17, 20, 22, 24, 26, 27, 28, 29
Būkite atidesni: 1, 7, 9, 10, 11, 15, 18, 21, 30

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Gydytojų gudrybė naciams įvarė panišką baimę: mirtinos ligos „protrūkis“ išgelbėjo tūkstančius (13)

Antrojo pasaulinio karo metais vienas žmogus kreipėsi į gydytoją Lenkijos Rozvadovo mieste dėl...

Šaulių sąjungos vadas: Rusijos agresija buvo žadintuvas mūsų visuomenei (250)

„Tai buvo lūžis mano gyvenime“, – šypsosi Lietuvos šaulių sąjungos ( LŠS ) vadas...

Kada santykiuose pereiti prie sekso ir kuri lytis turi dažniau jį inicijuoti? (118)

Kada santykiuose pereiti prie sekso ir kuri lytis turi dažniau jį inicijuoti? Į šį klausimą...

Netoli Gariūnų užsiliepsnojo atliekų rūšiavimo aikštelė ir miškas (22)

Šeštadienio vakarą Vilniaus pakraštyje, Kirtimų g., netoli Gariūnų, kilo gaisras. Ugniagesiams...

Trumpus lietus pakeis nauja šilumos banga (5)

Sekmadienio naktį Lietuvoje savo pozicijų dar stengsis neprarasti anticiklonas. Todėl didesnę...

Jėgų pusiausvyrą keičiantys NBA mainai: Davisas keliauja į „Lakers“ ir jungiasi prie LeBrono (3)

Šeštadienį vakare NBA rinką sudrebino Naujojo Orleano „Pelicans“ ir Los Andželo „Lakers“...

Mokslininkas Davidas Sweanoras: daugelis žmogaus gyvenimą prailginusių faktorių – labai paprasti ir nebrangūs (63)

Kanadietis David Sweanor tabako ir sveikatos politikos sferoje dirba nuo 1980–ųjų pradžios, o...

Kapinių sargo name užaugusio vyro prisiminimuose – mirusiųjų perlaidojimai: vaizdą atidarius karstą pamiršti nelengva (29)

Priešais Šideikių namo (dabar Tautinių kultūrų centras) langus buvo žvyruotas kelias (dabar...

Legendos akivaizdoje – Kalniečio ir ASVEL žingsnis Prancūzijos čempionų titulo link (1)

Pergalingai Prancūzijos čempionato finale startavo Liono- Vilerbano ASVEL komanda su Mantu...

Ieškomiausių nusikaltėlių sąraše – buvusį mylimąjį iš pavydo benzinu apipylusi ir padegusi palangiškė (110)

Europos ieškomiausių nusikaltėlių sąraše yra ir viena lietuvė moteris – Neringa...