Užtemimo metu aktyvuota bus Jaučio – Skorpiono ašis. Užtemimas užvers tarp Saulės ir Mėnulio užtemimų susidariusį veidrodinio atspindžio stiprių energijų koridorių. Užtemimo dieną galima emocijų ir nuotaikų kaita, jo energija gali išjudinti praeityje buvusius skaudžius išgyvenimus, rūpesčius dėl materialaus pagrindo, išryškinti tarpusavio santykių, sveikatos svarbą.

Kaip tinkamai jam pasiruošti ?

Šis užtemimas – savotiška takoskyra, galinti padėti jums už slenksčio palikti tai, kas jus stabdo, kas trukdo jums judėti į priekį.

Norintiems atsisveikinti su praeitimi, ši takoskyra gali padėti save atskirti nuo jus sužeidusios praeities.

1. Užtemimo dieną atsisakykite skaudžius išgyvenimus jums primenančių daiktų.

2. Tvarka aplinkoje, tvarka ir viduje. Tvarkydami namus, peržiūrėkite ir nuvalykite veidrodinius paviršius, išmeskite atspindinčius įskilusius veidrodžius, indus ir kita, kas įskilę. Tuo metu pagalvokite kad ir iš savos širdies išrenkate, išmetate jus sužeidusias, sudužusių vilčių šukes, – taip padėsite širdžiai sugyti.

3. Atsisveikinti su jus skaudinusia patirtimi jums padės ir atleidimas sau ir kitiems. Kad kaip filmo juostelės vis nesuktumėte atmintyje jus skaudinusių įvykių, atleiskite sau ir kitiems, su tuo įvykiu susijusiems. Tuo paliksite erdvės ir galimybę ir kitiems patobulėti, tapti geresne savo versija.

Ši takoskyra svarbi ir norint atsisakyti jums trukdančių įpročių, charakterio bruožų, neišsipildžiusių lūkesčių.

* Užrašykite ant lapelio tuos įpročius, charakterio bruožus, kuriuos nusprendėte keisti ir tą lapelį prieš prasidedant užtemimui, sudeginkite.

* Atsisakykite kai kurių kitiems adresuotų per didelių lūkesčių. Tokie per dideli neišsipildę lūkesčiai sukelia skaudžius nusivylimus.

* Nuspręskite po užtemimo pradėti kurti nuo balto popieriaus lapo – pasiruoškite tuščią užrašų knygelę, į kurią po užtemimo įrašysite naujus savo tikslus.

Šis metas svarbus ir norintiems po užtemimo jaustis laimingesniems.

1. Įvertinkite jums suteiktas gyvenimo dovanas: artimųjų meilę, sveikatą, stogą virš galvos ir maisto, galimybę save realizuoti veikloje ir už tai padėkokite.

2. Dieną iki užtemimo padarykite bent vieną gerą darbą – pasidalinkite maistu, padėkite vargstantiems drabužiais ar būtinais daiktais, pajauskite dovanojimo džiaugsmą.

3. Pradžiuginkite geru žodžiu, giedra nuotaika, jumoru tiek jauną, tiek ir seną.

Ir, svarbiausia, nutarkite, kad po užtemimo kaip vandenynas dugne, nepaisant išorinio bangavimo, išlaikysite vidinę ramybę ir harmoniją.

Sėkmės jums!