aA
Kinai nuo seno garsėja įvairias išradimais. Kinija – tai viena seniausių civilizacijų, kuri savo raštą, kultūrą ir įvairius išradimus naudoja iki šiol, tad šios tautos išradimai ir loginis mąstymas bei susitelkimas mums kelia daug klausimų ir šiandien.
Talismanai
© Shutterstock nuotr.

Jie dar senovėje vieni pirmųjų yra išradę kompasą, paraką, vėduoklę, karšto oro balioną, buvo toli pažengę laivyboje. Dar vieni išradimai, galbūt ne tokie reikšmingi: degtukai ar kompasas šiandien yra itin svarbūs – tai talismanai.

Kiekvienam iš mūsų skirtingu metu trūksta skirtingų dalykų: vienam automobilio, kitam sveikatos, o trečiam tik meilės reikia iki visiškos pilnatvės, taigi pamąstykite, ko šiuo metu labiausiai trokštate Jūs? Deja, kadangi tai yra realus gyvenimas, o ne pasakų ar sapnų pasaulis, visko iš karto norėti negalima. Reikėtų pasirinkti vieną esmingiausių dalykų, kuris Jus labiausiai jaudina šiuo metu.

Taigi vertėtų aptarti keletą pačių vertingiausių ir geriausių Feng – Shui talismanų, kurie Jums atneš sėkmę.

Pirmasis, vienas iš pačių stipriausių simbolių – Drakonas. Tai efektyviausias jėgos ir valdžios simbolis, pritraukiantis sėkmę, turtus bei laimę. Jis gina ir apsaugo. Tai vyriškos jėgos ir vaisingumo simbolis. Feng-Shui drakonas — stipriausias sėkmės simbolis. Kadangi jis tradiciškai siejamas su Rytais, todėl drakono atvaizdas rytinėje namų dalyje arba darbo patalpoje neš didelę sėkmę. Taigi drakono statulėlę vertėtų laikyti ant darbo stalo, tačiau reikia žinoti, jog ji neturi būti labai didelė.

Vienas iš pačių seniausių šios kultūros simbolių, tarpininkas tarp Žemės ir Dangaus – Gaidys. Jis yra saulės energijos palydovas, o tai jį daro Saulės Paukščiu. Japonijoje gaidys simbolizuoja pirmą šviesos spindulį ir viltį geresniam ir sėkmingesniam gyvenimui. Tai silpnųjų gynėjas. Šio paukščio figūrėlę galima statyti prie įėjimo durų arba turto zonoje.

Trečiasis talismanas, labai įdomus ir žavingas - Mandarininė antis. Šis talismanas vien savo spalvų įvairove daro įspūdį ir kelia susižavėjimą. Šis talismanas aktyvina partnerystės ryšių energiją. Jeigu Jūs ieškote žmogaus, su kuriuo norėtumėte patirti pačius laimingiausius gyvenimo momentus, jei norite su juo dalintis džiaugsmais ir meile, tai Jums būtina aktyvinti meilės zoną bet kokiais poriniais simboliais.

Mandarininės antytės - tai vienas iš plačiausiai žinomų ,,poros‘‘ atributų. Jeigu Jūsų lova yra partnerystės zonoje, lai ant jos būna dvi pagalvėlės. Partnerystės aktyvinimui puikiai tinka balandžių arba gulbių porelės, taip pat krištoliniai lotosai bei širdelės.

Vienas iš pačių populiariausių ir gražiausių talismanų – Dramblys. Šis gyvūnas su pakeltu straubliu pritraukia gera lemiančias žvaigždes. Pagal Feng-Shui tekstus, dramblys neša taiką, stabilumą, gerovę ir gausų "derlių" namuose bei biure. Verta drambliuko statulėlę statyti ant palangės, pakeltu straubliuku į žvaigždes, kad jis pritrauktų sėkmę iš gatvės pro langą.

Pats seniausias Feng – Shui gyvūnas, šiandien vertinamas, kaip talismanas – Vėžlys. Jis teikia paramą ir ištirpdo neigiamo poveikio įtaką. Tvirtas kiautas simbolizuoja dangaus skliautą. Japonijoje vėžliuką dovanoja jaunavedžiams kaip tvirtos, daugiavaikės santuokos garantą. Palieskite vėžlio figūrėlę kai pajusite, kad jums trūksta ištvermės arba savitvardos. Jis apsaugo nuo išorinio neigiamo poveikio.

Anksčiau ji buvo laikoma piktu padaru, o dabar daugelis ją nešiojasi kaip turto simbolį. Gal jau žinote, kas tai? Tai – Rupūžė. Ji neša turtą, piniginę sėkmę. Norint sustiprinti teigiamam šios figūrėlės veikimui, rupūžės burnoje turėtų būti įdėta kiniška moneta – kuo moneta didesnė, tuo geriau.Tokią rupūžę verta pasistatyti biure ant darbo stalo, o bute ją palikti ten, kad susidarytų įspūdis, jog ji pati įšoko pro duris.

Dar vieni geriausi žmonių draugai, taip pat ir talismanai tai – FU Šuniukai. Šių gyvūnų figūrėles reikėtų naudoti poroje - tik taip jie galės apginti jūsų namus ir materialines gėrybes. Namus šuniukai Fu saugo įkurdinti priešais lauko duris, o materialinę gerovę stiprina turto zonoje.

Ir vienas iš pačių populiariausių laimės simbolių yra Besijuokiantis Buda (Chotėjus). Tai pagrindinis turto ir laimės dievas. Chotėjaus figūrėlė puikiai tinka suaktyvinti turto zonai. Tikima, jog galvojant apie savo norą patrynus statulėlės pilvuką 300 kartų, tas noras išsipildys.

Kiekvienas iš mūsų turim skirtingus ir tik sau vienam žinomus talismanus, gal tai sidabrinės monetos ar brangaus draugo dovanotas pakabukas, o gal namų interjerą puošiantis drambliukas. Svarbiausia - tikėti savo talismanu ir nedovanoti ar neatiduoti jo kam nors kitam, o dar svarbiau yra pati tikėjimo talismanais galia: kuo labiau tuo tikime, tuo greičiau pasiekiame savų tikslų. Norėčiau palinkėti naujų ir dar gražesnių talismanų, kurie puoštų ne tik Jūsų namų interjerą, bet ir džiugintų Jūsų širdis.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Pernavas nebus siūlomas vadovauti policijai antrą kadenciją (44)

Policijos generalinis komisaras Linas Pernavas nebus skiriamas antrai kadencijai, BNS pranešė...

Skelbia apie gaisro Alytuje lokalizavimą, tačiau tuo nemalonumai nesibaigs (2)

Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento ( PAGD ) vadovas Saulius Greičius teigia, kad...

Aistros verda ir toliau: Karbauskis reikalauja nušalinti Etikos ir procedūrų komisijos pirmininką (18)

Seimo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos ( LVŽS ) frakcijos seniūnas Ramūnas Karbauskis...

Estija ketina į laisvę paleisti itin jautrias NATO paslaptis Rusijai atskleidusį šnipą (29)

Skelbiama, jog į laisvę neužilgo gali būti paleistas buvęs itin aukšto rango Estijos gynybos...

Gyvai / Pamatykite pirmieji: po šio filmuko apie Vilnių kalbės visi (5)

Prieš metus Jokūbas Laukaitis sukūrė filmuką apie Lietuvą, kuris surinko daugiau nei milijoną...

Psichozė, neįgalumas ar net mirtis: populiarėjančių naujų narkotikų poveikis gąsdina patyrusius Lietuvos medikus (126)

Kai kalbame apie naująsias psichoaktyviasias medžiagas, galime pasakyti, kad tai yra terra...

Kauno santakoje rastas tikras lobis: monetos mena Vytauto Didžiojo laikus (10)

Kauno santakoje atliekant archeologinius tyrimus rastas XV amžiaus pradžai priskiriamas lobis –...

Gaisro Alytuje padariniai: dėl pavojaus koreguojamas mokymo procesas, draudžiama prekyba lauke maistu (150)

Dėl užterštumo, kurį sukėlė gaisras padangų perdirbimo gamykloje, daugumoje Alytaus...