aA
Jie visomis išgalėmis siekia apsaugoti savo širdį. Emocinis prisirišimas yra balansavimas jausmais. Juk negalime tiksliai žinoti, ką jaučia mūsų jausmų objektas, taip pat negalime būti apsaugoti nuo to, kad mums sudaužys širdį. Atvėrę savo širdies vartus kitam žmogui, visada rizikuojame būti įskaudinti.
6 Zodiako ženklai, kurie niekada neprisiriša emociškai
© Shutterstock

Vargu ar žmogus, kuris daug kartų buvo įskaudintas, lengvai ir atvirai žengs į santykius, rašoma tinklalapyje yourtango.com. Paprastai po nelaimingos meilės mes linkę apsistatyti širdį sienomis, ir kai pajuntame, kad pernelyg artėjame prie kito ar esame pernelyg pažeidžiami, mes linkę atsitraukti ir sustiprinti įtvirtinimus.

Astrologai išskiria kelis Zodiako ženklus, kurie linkę vengti emocinio prisirišimo siekdami apsaugoti save nuo skausmo.

Niekam nepatinka skausmas, tad kam nerti stačia galva į jausmų bedugnę, jei yra rizika būti įskaudintam? Kai kurie žmonės itin įgudę neįsileisti nieko į savo širdį.

Užplūdus jausmams, aptemsta protas ir mes linkę pamiršti praeities patirtis ir kančias, o kai galiausiai atsipeikėjame, pamatome, kad ir vėl atsidūrėme pavojingoje situacijoje. Daug saugiau išlaikyti atstumą ir neįsileisti jausmų.

1. Vandenis (sausio 20 - vasario 18)

Vandeniai itin įgudę išlaikyti emocinį atstumą. Jų moto – kuo labiau neprisirišęs esi, tuo mažesnė tikimybė, kad tave įskaudins. Iš šono gali pasirodyti, kad jie emociškai neprisiriša be jokios priežasties, bet paprastai jų regimas abejingumas turi priežastį, ir dažniausiai tai būna baimė būti įskaudintam. Jiems patinka bendrauti su žmonėmis, bet jie visada stengiasi emociškai nuo jų atsiriboti. Dėl to jie gali atrodyti abejingi, bet tai tik dūmų uždanga.

6 Zodiako ženklai, kurie niekada neprisiriša emociškai
© Adobe Stock

2. Šaulys (lapkričio 22 - gruodžio 21)

Šauliams norisi, kad viskas visada būtų paprasta ir lengva. Jie daug kartų buvo įskaudinti, todėl nenori dar kartą patirti sudaužytos širdies skausmo. Tam, kad išvengtų emocinio prisirišimo, Šaulys netgi linkęs keisti gyvenamą vietą. Juk jeigu žinai, kad greitai išvyksi, daug lengviau prie nieko neprisirišti.

Tik problema ta, kad Šauliai iš tiesų nėra abejingi – jų jausmai dažniausiai būna labai gilūs, tačiau jiems lengviau ignoruoti emocijas ir tiesiog eiti į priekį.

3. Mergelė (rugpjūčio 23 - rugsėjo 22)

Mergelės taip pat vengia emocinio prisirišimo – toks jų gynybos mechanizmas. Kai tau kitas žmogus nelabai rūpi, sumažėja tikimybė, kad jis gali tave įskaudinti. Vis dėlto Mergelės sąžiningos – visada pasako, kad šiuo metu jaučia negalinčios sau leisti emociškai prisirišti, gal nebent ateityje. Šio ženklo atstovai niekada nemėgina maskuoti tiesos ar suteikti kitam žmogui klaidingų vilčių.

4. Svarstyklės (rugsėjo 23 - spalio 22)

Emocijų vengimas yra dažna Svarstyklių taktika. Šio ženklo atstovai ilgai atsigauna po emocinio skausmo, tad nebenori būti įskaudinti ir vėl, tad paprastai palaiko tik paviršutiniškus santykius – jokių emocinių gelmių.

Svarstyklėms nereikia dramų, jos nenori jokių širdgėlų – nei savo, nei kitų. Šio ženklo atstovai labiau linkę gyventi emociškai saugiai, nei panirę į jausmus (nes baiminasi, kad ir vėl gali dužti širdis). Jei visi meilės santykiai turėtų laimingą pabaigą, Svarstyklėms ko gero nereikėtų slėptis už abejingumo sienos.

6 Zodiako ženklai, kurie niekada neprisiriša emociškai
© Shutterstock

5. Dvyniai (gegužės 21 - birželio 20)

Kai įsileidi kitą žmogų į savo širdį, jis tau pradeda rūpėti, ir net kai santykiai nesiklosto, sunku emociškai atsitraukti. Tai sukelia skausmą, o Dvyniai skausmo vengia. Būtent todėl jie vengia prisirišti, yra linkę ignoruoti savo jausmus ir laukti, kol jie praeis savaime.

Kai Dvynių ženklo atstovui dėmesį ima rodyti žmogus, kurio paskatų Dvyniai iki galo nesupranta, jie yra linkę nutraukti santykius dar jiems net neprasidėjus. Jie gali sudaryti visą priežasčių sąrašą, tačiau pagrindinė priežastis ta, kad Dvyniai tiesiog nenori būti įskaudinti.

6. Avinas (kovo 21 – balandžio 19)

Avino ženklo atstovai stengiasi išvengti emocinio prisirišimo labai daug dirbdami ir bandydami nukreipti savo dėmesį į kitas veiklas. Juk kai nėra laiko bendravimui, daug mažesnė tikimybė, kad būsi įskaudintas. Vis dėlto nors šio ženklo atstovai ir susigalvoja sau daug veiklų, kad tik nebūtų įskaudinti, širdgėlos išvengti jiems pavyksta toli gražu ne visada.

Tomis retomis akimirkomis, kai Avinas lieka vienas su savo mintimis, jis ilgisi meilės ir svarsto, kaip galėjo susiklostyti santykiai su vienu ar kitu gyvenimo kelyje sutiktu žmogumi. Tačiau tada jis prisimena, kad viskas juk galėjo baigtis ir liūdnai, ir pasidžiaugia, kad išvengė sudaužytos širdies skausmo.

www.DELFI.lt
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(31 žmogus įvertino)
4.6774

Top naujienos

Gydytojas infektologas įvertino vakcinų efektyvumą: vienu aspektu „Astra Zeneca“ tikrai išsiskiria (62)

Lietuvoje netyla diskusijos, ar nereikėtų ilginti intervalo tarp dviejų vakcinos nuo koronaviruso...

Aistė Žebrauskienė | D+

Neramina vis labiau vėluojantys įmonių tarpusavio atsiskaitymai: ekonomistai įspėja apie didesnes problemas

2021-ųjų pradžia Lietuvos ekonomikai buvo geresnė, nei tikėtasi, – šalies BVP augo 1 proc....

Lietingas pavasaris artėja prie pabaigos: šeštadienį sulauksime paskutinės nedidelio lietaus porcijos (2)

Šeštadienio rytą beveik visoje Lietuvoje bus sausa, drėgnesni debesys sukiosis ties vakariniais...

Buvęs imtynininkas gailisi dėl savo poelgio „Metelicoje“: jis mane „kabino“, manė, kad aš – gėjus (200)

Po incidento prie populiaraus Vilniaus naktinio klubo „ Metelica “ buvęs imtynininkas ne tik buvo...

Sukrečianti istorija apie motiną, kuri tapo žudike maniake ir kankino savo pačios šeimos narius (37)

Be to, kad smurtaudavo prieš savo podukras ir jas žemindavo, Shelly Knotek kviesdavosi į namus...

Žiniasklaida: po galimų mainų – antrasis Westermanno sugrįžimas į Kauną (67)

„Barcelona“ ir Kauno „Žalgiris“ veda derybas dėl galimo gynėjų apsikeitimo: ispanų „El...

Gabrielė Grinkaitė | D+

Apipjaustymas – populiarėjanti mada ar naudinga procedūra? Urologo nuomonė nustebins

JAV, Kanada, Pietų Afrikos Respublika, Naujoji Zelandija, Jungtinėje Karalystė, Pietų Korėja –...

Kol lietuviai stovi eilėse prie vakcinų, rusai savo „Sputniku“ skiepytis nenori net už pinigus (1014)

„Milijonas prizų“ – tokią programą nusprendė įgyvendinti Maskva, norėdama prisivilioti...

Lietuvių noras dirbti Anglijoje blėsta: nebetraukia sezoninis darbas, keičiasi kryptys (180)

Darbą užsienyje siūlančios Lietuvos kompanijos pastebi, kad nuo šių metų Europos rinkoje vyksta...