113
Kitas

Avinas

Giluminiai pokyčiai pasireikš ne tik išoriniame pasaulyje taikos ir pergalės prieš agresiją troškimu, bet ir mūsų pačių viduje. Tad šių metų simboliu galėtų būti vandens stichiją simbolizuojantis pats vandenynas. Jo vandenyse kiekvienas ieškosime to, kas mums brangu: kas jo jėgoje – vidinės laisvės kūrybai, kas – gelmėje glūdinčių perlų – meilės ir naujai atrandamų tikrųjų vertybių, o kas, prisitaikę prie jo kvėpavimo, potvynių – atoslūgių ritmo, – tinkamo laiko ir galimybių verslui, finansinės padėties gerinimui, karjeros siekiams.

Ypač stipri gali būti jau metų pradžia. Naujai pradžiai, kūrybai, darbų bei naujų finansinių galimybių paieškoms palankus laikas nuo sausio 22-os, prasidėjus naujajam Juodojo Vandens Triušio metų ciklui.

Liepos 18-tą – galingo virsmo metas. Kylantis Mazgas pereis iš Jaučio į Avino, o Nusileidęs – iš Skorpiono į Svarstyklių ženklą. Tad ruduo pasižymės įvykių permainingumu, darbų gausa, o lapkričio ir gruodžio mėnesiai – galingos energijos bei stiprių jausmų proveržiais.

Tegu šie 2023 metai bus jums kuo švelnesni, kaip tas triušio kailiukas, ir te atneš jums sveikatą, sėkmę, jūsų namams – santarvę ir taiką, širdžiai – vidinę ramybę, gilius meilės ir laimės patyrimus!

113
Kitas

Avinas