aA
Metai gali būti spalvingi nuotaikomis ir patyrimais, įdomūs susitikimais ir naujais projektais, kupini širdies šilumos ir gerumo. Kuo jūs juos ir pripildysite, kurdami harmoningus tarpusavio santykius, stiprindami draugystę ir meilę.

Sausio mėnesį galite dar savęs neskubinti, apmąstyti tolesnius kelius, pasirinkimus ir siekius. Tai mėnuo, kai Saulė viešės jums opoziciniame ženkle, ir todėl darbus būtina derinti su poilsiu, stengtis situacijas pamatyti iš įvairių pusių, išgirsti ir priimti ir kitokį požiūrį.

Sausio 6 d. – dalinio Saulės užtemimo dieną – būtinas didesnis atsargumas keliuose.

8 ir 9 d. – Saulei viešint griaunamajame laipsnyje, svarbiausių darbų nesiimkite, labiau tiktų įprastinė veikla.

O sausio 21 d. emociškai jautri – pilno Mėnulio užtemimo diena, kai reikėtų branginti tarpusavio ryšius, įveikti liūdnesnes mintis.

Sausio paskutinę dekadą kurkite savo ateities materialų pagrindą.

Vasaris tiktų gerai paruoštiems žingsniams. Pirmosiomis vasario savaitėmis, iki vasario 14 d. Marsui viešint Avino ženkle, labai norėsis greitų rezultatų. Tačiau labiau seksis, jei informaciją tikrinsite ir į priekį judėsite įsitikinę sprendimų teisingumu.

Kovo mėnuo jums – gilesnių apmąstymo metas. Kartu gali aplankyti suvokimas, kad už savo laimę atsakingi esame mes patys. Ir kad kitas žmogus, darbas ar kitų mūsų vertinimas negali jos mums suteikti. Tai galime padaryti tik mes patys. Šį mėnesį galite lengviau atskleisti kūrybinius sugebėjimus, atverti širdį gerumui, būsite linkę padėti artimiesiems ir draugams.

Balandis jums labai darbingas. Tai mėnuo, kai gali atrodyti, kad kalnus galite nuversti, kai sektųsi keisti situaciją į jums palankesnę, priimant naujus sprendimus. Tiesa, šį mėnesį bendraudami būkite jautrūs ir dėmesingi, Saulei viešint ugnies ženkle galite būti linkę greičiau sureaguoti ne tik į žodį, bet ir į intonaciją.

Gegužę darbštiesiems jūsų ženklo atstovams svarbu ir nepersistengti. Raskite laiko pasidžiaugti žydinčiais sodais, pavasarine saule ir buvimu su jums brangiais žmonėmis kartu.

Birželis – emociškai jautresnis. Tai mėnuo prieš jūsų gimtadienį, kai galite būti jautresni ir labiau pažeidžiami, tad šis mėnuo – ypač jo antroji pusė – tiktų jūsų atostogoms. Tam palanki ir pirmoji liepos savaitė, nes šio mėnesio pradžioje, liepos 2 d. įvyks pilnas Saulės užtemimas. Šiame laikotarpyje būtinas didesnis atsargumas prie vandens. Tai pravers ir liepos 16 – dalinio Mėnulio užtemimo dieną, kai šaunu būtų labiau pasirūpinti artimaisiais, mažaisiais šeimos nariais.

Vėlesnės mėnesio dienos, ypač atšventusiems savo gimtadienius, šaunios naujų darbų pradžiai, tinkamos persikraustymui į naują gyvenamą vietą, puikios draugystei ir meilei.

Rugpjūtis, ypač jo antroji pusė, palanki norintiems keisti darbą, informacijos paieškai, pasiūlymų apsvarstymui. Kartu tai dienos kurias norėsis auginantiems mažuosius kuo daugiau laiko praleisti kartu, pasirūpinti jų laisvalaikiu, o auginantiems mokinukus – ir artėjančiais mokslo metais. Svarbu į rūpestėlius per daug neįkristi, o pasidžiaugti paskutiniu vasaros mėnesiu, dalintis giedra nuotaika ir patirti kuo daugiau šaunių įspūdžių.

Rugsėjis kai kuriems palankus bus ne tik mokslo metams, bet ir kai kuriems sužadėtuvėms, o kai kam – ir vestuvėms. Tai dienos, kai norėsis dalintis ne tik derliaus gausa, bet ir širdžių šiluma.

Spalis permainingas, gali pateikti nemažai netikėtumų. Ne viskas, ką laikėte stabiliu, išlaikys laiko patikrinimą. Reaguokite lanksčiai, tie, kuriems užsidaro durys – ieškokite prasiveriančio lango.

Lapkritį didesnį dėmesį skirkite savo sveikatai. Lapkričio 11 d. Merkurijaus tranzitas Skorpiono ženkle gali atskleisti ir ankstesnes paslaptis, neviešintas žinias.

Antroje mėnesio pusėje nepervarkite. Projektus ir darbus skirstykite dalimis, pasitelkite į pagalbą kolegas, o namų buityje – artimuosius.

Gruodis džiugins švenčių laukimu. Dalinsitės su artimaisiais rūpesčiais ir džiaugsmais, ieškosite galimybių gerinti buitį, stiprinti finansinį pagrindą.

Jautresnis metas – gruodžio 26 d. – žiedinis Saulės užtemimas. Tad šiuo laikotarpiu svarbių susitikimų, sutarčių pasirašymo neplanuokite. Tam palankesnės vėlesnės gruodžio dienos.

Šaunių patyrimų, džiugių švenčių ir daug meilės jums 2019 metais linki astrologė Lolita Žukienė.

2019 metų astrologinė prognozė gimusiems po Vėžio ženklu: laukia kupini įvykių ir įstabių patyrimų metai
© DELFI / Andrius Ufartas
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Lukiškėse įkalinti pavojingi žudikai priešinasi kalėjimo iškėlimui: nenorime į „skruzdėlyną“ (3)

Iš Vilniaus centro iki metų pabaigos iškeldinti Lukiškių tardymo izoliatorių-kalėjimą (TIK)...

Kauno ligoninės atstovai atmeta kaltinimus abejingumu: mūsų pagalbos neprireikė (34)

Praeitą savaitę kauniečius sukrėtė įvykis, kai šalia Laisvės alėjos prie Įgulos...

Po Žiežmarių gimnazijoje kilusio skandalo mokytojai sušlubavo sveikata – tėvai sustoti nežada (631)

Savaitgalį socialiniuose tinkluose itin greitai išplito mamos paviešintas garso įrašas, kuriame...

Vanagas apie praėjusį Dakaro ralį: kokią taisyklę išmoko ir ko paprašė už varžtą (1)

Iš Dakaro ralio, Pietų Amerikos, savaitgalį sugrįžęs Benediktas Vanagas , „ General Financing...

Oficialu: Kurtinaitis stoja prie „Chimki“ komandos vairo

„Sveikas sugrįžęs, Rimai“ – tokia antrašte skaitytojus pasitinka oficiali Maskvos srities...

Rusija tvora padalijo miestelį: net kalbėtis neleidžia! (3)

Rusija atitvėrė savo teritoriją nuo Ukrainos, ir tvora padalijo miestelį Luhansko ir Rostovo...

Krizę neigiantis Adomaitis tikisi mobilizacijos Suttonas – suspenduotas (34)

Veikiausiai ne išvyka į Berlyną Vilniaus „Rytui“ bus lemtinga kovojant dėl kelialapio į...

Irano aviacijos pajėgų vadas: esame pasiruošę karui žada Izraelį nušluoti nuo žemės paviršiaus (378)

Irano aviacijos pajėgų vadas pirmadienį pareiškė, kad jo šalis pasirengusi karui su Izraeliu...

Iš pareigų pasitraukė 2 DELFI tyrimo centre atsidūrę įtakingi medžiotojai (54)

DELFI tyrimo centre atsidūrusio elitinio medžiotojų klubo „Girios” medžiotojai, regis,...

7 savivaldybėse greitai bus skelbiama gripo epidemija

Nacionalinis visuomenės sveikatos centras ( NVSC ) informuoja, kad 2019 m. sausio 21 d. NVSC...