aA
Sausis. Laikotarpis, kai galite jaustis, tarsi žuvys po ledu. Tai ramus buvimas, kai kam – su trumpalaikėmis komandiruotėmis, naujų idėjų generavimas ir naujų veiklos krypčių paieška. Finansus norėsis kaupti rimtiems ateities planams.
© Shutterstock nuotr.

Vasaris. Įdomus laikas, kai sektųsi pasiryžusiems imtis svarbių karjeros pokyčių. Tiesa, būtina sąlyga, kad naujas darbas, kurį renkatės, būtų tas, nuo kurio jūsų širdis dainuotų, o ne vien tik dėl didesnių pinigų. Šiuo metu kai kuriems labiau seksis darbai, susiję su užsieniu, tad ieškokite gerų pasiūlymų bendro kapitalo įmonėse, o taip pat tose, kurios tik pradeda savo veiklą Lietuvoje.

Kovas. Šiuo metu jums gali į galvą ateiti netikėtos labai geros idėjos, kurių nereikėtų atidėti į gilesnį stalčių, o ramiai apmąstyti, įsiklausant į tai, ką jums pakuždės intuicija. Imkitės tų idėjų realizacijos, tai kurtų naujas finansinio augimo galimybes.

Balandis. Įprastinių darbų mėnuo. Šį mėnesį reikėtų susilaikyti nuo neapgalvotų žingsnių, nors ir labai norėtųsi permainų. Ieškokite originalių idėjų ir galimybių, naujos informacijos. Laikas palankus planuojantiems vykti į komandiruotes. Šiuo metu planuokite pirkinius, susilaikykite nuo didesnių neapgalvotų išlaidų.

Gegužė. Mėnuo palankus šeimyninio verslo kūrimui ir plėtojimui. Tinkamas remonto, statybų, žemės ūkio darbams, palankus, ieškantiems darbo nekilnojamo turto srityje. Šis mėnuo tinkamas ir stambesniems buitiniams pirkiniams, nekilnojamo turto įsigijimui, didesnėms investicijoms.

Birželis. Ypatingai aktyvus mėnuo. Marsui keliaujant jūsų ženklu, jis palankus darbų paieškai, karjeros augimui. Ieškantiems darbų ypač sektųsi norintiems dirbti maisto, aptarnavimo ir turizmo srityse. Tai puikus laikas finansiniam augimui, norintiems pradėti nuosavą verslą, ieškantiems investicinių galimybių.

Liepa. Ypatingo žvaigždžių palankumo laikas, kai sektųsi įsitvirtinti naujuose darbuose, sparčiau kilti karjeros laiptais, vystyti nuosavą verslą, realizuoti kūrybines idėjas. Saulės ir Marso tranzitų jūsų ženklu įtakoje seksis ryžtingiems, mokantiems imtis svarbių žingsnių, tam apgalvotai pasiruošus. Tinkamas laikas, ieškantiems darbų paslaugų, visuomeninio maitinimo, nekilnojamo turto bei turizmo srityse. Šiuo metu lengviau galite rasti ir papildomų finansinių šaltinių, investuotojų.

Rugpjūtis. Ramesnis laikotarpis, tačiau reikėtų vengti didesnių finansinių išlaidų, kuriantiems verslą tinkamai planuoti finansinę grąžą. Šiuo laikotarpiu jūsų projektai gali sutikti tam tikras kliūtis, tad gerai apmąstykite strategiją, kad nepatirtumėte nenumatytų finansinių nuostolių. Šiuo metu galimos didesnės išlaidos ir atostogaujantiems.

Rugsėjis. Emociškai jautresnis laikas, kai jūsų planai gali būti linkę keistis, todėl šį mėnesį neskubėkite priiminėti sprendimų, o susidomėję nauju pasiūlymu – gerai išanalizuokite sąlygas ir galimybes. Šiuo metu, auginantiems mokinukus, nemažai smulkių išlaidų, finansus vertėtų pagal galimybes pataupyti.

Spalis. Laikas palankus naujų galimybių ir papildomų darbų paieškai. Šiuo metu į sėkmę judėsite smulkesniais žingsniais, tačiau lengviau sektųsi rasti naujų klientų ir užsakovų. Finansai turės tendenciją gausėti po truputį, kai kurie gali atrasti ir naujas smulkaus verslo kryptis.

Lapkritis. Laikotarpis, kai kai kurie planai gali keistis. Šiuo metu atsargiau vertinkite naujus pasiūlymus, jie gali būti pateikti ne vien jums. Galimos ir netikėtos žinios. Šiuo metu darbe svarbu ieškoti kompromiso, neskubėti spręsti neišsiaiškinus visų aplinkybių. Laikas tinkamas mėgstantiems išlaidas planuoti, linkusiems pataupyti.

Gruodis. Laikas, kai vieniems labai didės darbų krūvis, kiti planuos atostogas. Šiuo metu svarbu darbe išlaikyti pusiausvyrą, išdrįsti atsisakyti menkai apmokamų darbų, pasiieškant į jų vietą naujų. Tai laikas, kai sprendimus reikėtų priimdinėti greitai, atkreipti dėmesį į bendras įmonės tendencijas, įvertinti galimą augimą. Nemažai finansų norėsis skirti artimųjų pradžiuginimui.

Gerų metų jums linki astrologė Lolita Žukienė.

2017 metų karjeros ir finansų horoskopas gimusiems po Vėžio ženklu
© DELFI / Karolina Pansevič
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Per Vyriausybės valandą – Skvernelio ir Landsbergio konfliktas: kas turėtų atsiprašyti? (477)

Į konservatorių lyderio Gabrieliaus Landsbergio raginimą premjerui atsiprašyti protestuojančių...

Pasiskolino pinigų, bet bankas neleido jais naudotis (55)

Pinigų pasiskolinęs lietuvis vieną dieną smarkiai nustebo negalėdamas prisijungti prie savo banko...

Lapkričio pabaigą gali papuošti sniegas: o kaip Kalėdos? (5)

Antroje kitos savaitės pusėje yra tikimybė sulaukti sniego, o vairuotojai ir pėstieji turės būti...

Apkartusi „svajonių Australija“: tolimą šalį pasiekia jau gerokai papurtę piniginę, bet tai būna dar tikrai ne pabaiga (32)

„Svajonių Australija “ – taip vadinasi tinklapis, kurį atsiverčia dažnas, svajojantis apie...

Žiniasklaida: Putinui – nemalonūs incidentai Singapūre (49)

Rusijos prezidento Vladimiro Putino apsilankymas Singapūre, kur vyko Pietryčių Azijos valstybių...

Egzotiškieji persimonai: lietuviai itin pamėgo, tačiau iki šiol neišmoko, kaip valgyti (51)

Atėjus šaltajam sezonui, dažnas gyventojas ieško natūralių vitaminų, stiprinančių imunitetą,...

Astronomai atrado aplink Saulės kaimynę skriejančią „superžemę“ (1)

Superžemės kategorijos egzoplaneta buvo atrasta besisukanti aplink vieną iš arčiausiai Saulės...

Profesorius: yra paprastas sveikatos stiprinimo būdas, padedantis sumažinti net 26 ligų riziką (2)

Tai, kad vyresnio amžiaus sulaukusiam žmogui reikėtų vengti intensyvesnio fizinio aktyvumo, vis...

Galvoja, kad padeda odai, tačiau iš tiesų kenkia: kokią klaidą žiemą daro daugybė moterų (4)

Orams vėstant girdime daugybę raginimų pakeisti ir savo kosmetikos krepšelį. Patariama tepti...

Baisi nelaimė Mažeikių rajone: aštuonmetis mirė įvykio vietoje papildyta (72)

Ketvirtadienį, 14.15 val., Mažeikių r., kelyje Telšiai-Tirkšliai, apie 1 km iki Balėnų kaimo,...