aA
Sausis. Saulei keliaujant jums opoziciniu Vandenio ženklu, karjeros laiptais galite kilti lėčiau, laiptukas po laiptuko. Kai kuriems reikėtų permąstyti pasirinktas sritis ir veiklos kryptis.
Mergelė
© Shutterstock nuotr.

Šiuo metu jus gali aplankyti įžvalga, kad tolesnis darbas toje pat vietoje ar srityje neturi ilgalaikės perspektyvos. Todėl būkite jautrūs jus pasiekiančioje informacijoje, kad galimybės pasitaiko, bet nesikartoja.

Vasaris. Sėkmingesnis mėnuo pasiryžusiems pradėti kažką naujo. Tai puikus laikas jūsų kūrybiniams sumanymams. Šiuo metu gali gimti ir netikėtos idėjos. Darbo paieška lengviau sektųsi ieškantiems darbo transporto, IT ir dokumentų bei finansų tvarkymo srityse.

Kai kurie šiuo metu norės atnaujinti savo transporto priemonę, kaups pinigus vasaros kelionėms.

Kovas. Kylančio Mazgo tranzitas jūsų ženklu kurs palankias sąlygas, ieškantiems papildomų darbų. Tiesa, dėl Saulės kelionės opoziciniu jums ženklu, gali prireikti daugiau pastangų. Galimi ir papildomi trumpalaikiai uždarbiai ir užsakymai.

Balandis. Šiuo metu sektųsi ir norintiems iš esmės keisti situaciją: pervažiuoti į kitą gyvenamą vietą, pradėti naują veiklą. Šis mėnuo palankus ir kuriantiems šeimyninį verslą. Galimos šaunios idėjos ir netikėti sprendimai. Antroje mėnesio pusėje to pasekoje padaugėtų finansų.

Gegužė. Ramesnis ir stabilesnis įprastinių darbų laikotarpis. Išlieka palankus, norintiems permainų, ieškantiems kažko naujo. Atkreipkite dėmesį į bendradarbių ir draugų mintis, į galvą šovusias netikėtas idėjas. Tarp jų gali būti ta, kuri atneštų jums sėkmę ir pinigų pagausėjimą. Palanku ieškotis papildomos veiklos logistikos, remonto, statybų ir tarpininkavimo srityse.

Birželis. Daugybės smulkių darbų mėnuo, kai gerai sektųsi ieškantiems informacijos, siekiantiems pergalių moksle ir norintiems tobulėti profesinėje srityje. Šiuo metu galite sutikti seniai matytus pažįstamus, kurių idėjos rastų atgarsį jūsų širdyje. Galbūt vėliau iš to gimtų bendros įdomios veiklos projektas. Finansai, Venerai keliaujant Jaučio ženklu, bus uždirbami nemažomis pastangomis ir atkakliu darbu.

Liepa. Darbuose stabilesnis laikotarpis, kai reikėtų imtis anksčiau pradėtų projektų, įsitvirtinti savo darbo vietoje. Šiuo metu sėkminga būtų papildomų darbų paieška. Į gautus naujo darbo pasiūlymus reaguoti reiktų pakankamai kritiškai, išsiaiškinti visas sąlygas, kad nenusiviltumėte. Lengviau būtų rasti darbus pervežimo, viešojo maitinimo, dokumentų tvarkymo, draudimo ir tarpininkavimo srityse.

Rugpjūtis. Šis mėnuo jums tiktų deryboms ir darbo pokalbiams. Nuo šių pokalbių priklausys ir būsimi jūsų finansai. Šiuo laikotarpiu labai svarbu parodyti savo atliekamą darbą, pakalbėti apie tolesnius planus. Darbai smulkūs, tačiau iš jų dėliosis bendras jūsų veiklos paveikslas. Kokį jį sudėliosite priklausys tolesnis jūsų karjeros kilimas. Finansus norėsis skirti namams, jų jaukumui, pasirūpinimui artimaisiais.

Rugsėjis. Jūsų žvaigždžių palankumo laikas. Saulei ir Marsui keliaujant jūsų ženklu, lengviau realizuosite geras idėjas, galite sulaukti netikėto klientų ir partnerių susidomėjimo. Šiuo metu palankūs pristatymai, parodos, renginiai. Ieškantiems darbų – lengviau sektųsi ieškoti transporto, logistikos, prekybos ir buhalterijos ir farmacijos srityse. Kai kuriems norėsis įsigyti ir svarbių pirkinių.

Spalis. Puikus mėnuo perspektyvų kūrimui. Šiuo metu palanku ieškoti darbų, finansų, dokumentų tvarkymo, vaikų ir suaugusių priežiūros, pervežimų srityse. Tai puikus laikas rinkti informaciją, ją analizuoti, rengti susitikimus ir pristatymus. Finansai bus linkę ištekėti ir smulkmenoms, tad planuojamam stambesniam pirkiniui vertėtų ir pataupyti. Šį mėnesį kai kuriems sektųsi realizuoti įdomią verslo idėją.

Lapkritis. Netikėtų sprendimų laikas. Būtent šį mėnesį kai kurių kantrybės taurė prisipildyti iki viršaus ir kilti noras keisti darbo vietą, o kai kam ir pobūdį. Tačiau šiam žingsniui jums reikėtų kruopščiai pasiruošti, nes šį mėnesį galite susidurti su lengvai dalijamais pažadais, kurie ne visada gali būti išpildyti. Tad eidami į naują darbo vietą įsitikinkite, kad visos darbo sąlygos ir pažadai detaliai įrašyti jūsų darbo sutartyje. Šį mėnesį nesiimkite abejotinų finansinių projektų, susilaikykite nuo kilusio noro paišlaidauti, geriau pasirūpinkite savo ir artimųjų sveikata, profesiniu tobulėjimu, ar atidėkite jų būsimai kelionei.

Gruodis. Mėnuo, kai reiktų pabaiginėti anksčiau pradėtus darbus ir projektus, pasidžiaugti anksčiau gautais rezultatais ir iki Šv. Kalėdų pasikalbėti apie jūsų tolesnes perspektyvas. Kartu tai ir netikėtumų laikas, kai gali paaiškėti naujos aplinkybės ir situacijos darbuose. Šį mėnesį lėšas skirkite ne tik šventinėms dovanėlėms, bet vertėtų pataupyti ir naujai, kitokiai pradžiai. Beje, šį mėnesį lengviau galite susirasti laikiną papildomą uždarbį.

Gerų metų jums linki astrologė Lolita Žukienė.

2017 metų karjeros ir finansų horoskopas gimusiems po Mergelės ženklu
© DELFI / Karolina Pansevič
Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Nuodų katilu virtusi Alytaus įmonė tikrinta ne kartą ir ne du: leidimą veikti gavo net po krūvos pažeidimų (39)

Alytaus padangų perdirbimo įmonėje UAB „ Ekologistika “ kilęs gaisras primena tikrą...

Astrave gyventojų padvigubės: nauji daugiabučiai laukia branduolinės energetikos specialistų iš Rusijos specialiai DELFI iš Astravo (28)

Astravas nuo panašaus dydžio miestelio Lietuvoje skiriasi tik tuo, kad jo viduryje stovi Lenino...

Norvegijos krona rekordiškai nukrito euro atžvilgiu (14)

Norvegijos krona pasiekė rekordiškai žemą lygį euro atžvilgiu ir viršijo ankstesnį rekordą,...

Politikai pavargo nuo Pranckiečio dramos Seime: yra paprastas scenarijus, kuris remiasi pragmatiškais skaičiavimais (93)

„Deja, ponas Pranckietis pasirinko kitą kelią – žaidimą procedūromis, kas veda į niekur arba...

Ant rekordinės vertės sutarties parašą raitęs Sabonis lieka „Pacers“ klube (52)

Nuo 2017-ųjų „Pacers“ ekipos garbę ginantis Domantas Sabonis pasirašė naują ketverių...

Socialiniai tinklai ūžia: ar tikrai mokslininkai neklydo paskelbdami Bellą Hadid gražiausia pasaulio moterimi? apklausa (10)

Spalio 17 dieną Bella Hadid ir Beyonce tiesiog ramiai gyveno savo gyvenimus, kol mokslininkai...

Katkus: Karbauskis ir „valstiečių“ partija dabar jau pasiekė dugną ir įgijo daugiau priešų (378)

„Kiekviena Lietuvos valdžia pralaimi kitus rinkimus. Tad ši valdžia pralaimės kitus rinkimus, ir...

Po rekordiškos rudens šilumos – pokyčiai savaitės viduryje (5)

Šiandien Lietuvą užkliudys virš Norvegijos besisukančio ciklono pakraštys. Per mūsų kraštą...

Lietuvoje daugėja nuo sekso priklausomų žmonių: kada malonumas jau virsta liga požymiai, išduodantys priklausomybę (64)

Priklausomybė nuo sekso – Lietuvoje vis dar apipinta mitais ir dažnai net nelaikoma rimta liga....

Kai pečiais gūžčioja net Šaras: klasiškai pataikantis „Žalgiris“ – nokautuojanti jėga laida „Krepšinio zona“ (8)

Nepaisant to, kad jo marškinėliai nebekaba sostinės arenų palubėse, Šarūnas Jasikevičius...