aA
Sausis palankus ryžtingiems sprendimams: norintiems keisti darbą, pradėti nuosavą veiklą. Šiuo metu pasitaikiusias naujų darbų galimybes reikėtų ne atidėlioti, o ryžtingai įgyvendinti, nes tai gali būti tartum trumpam prasivėrusios durys, pro kurias reikėtų eiti iškart. Pinigų daugės, jei imsitės naujų projektų.
Avinas
© Shutterstock nuotr.

Vasaris. Tinkamas laikas komandiruotėms, o taip pat pokalbiams apie didesnį atlyginimą. Norintiems keisti darbą, darbo skelbimų paieškoms reikėtų skirti daug dėmesio ir pakankamai laiko, nes šį mėnesį galimi netikėti variantai.

Kovas – jėgų ir finansų kaupimo laikas, kai reiktų užbaiginėti tai, ką jau esate pradėję. Kai kuriems, auginančius mažuosius, į talką vertėtų pasitelkti giminaičius, kad darbams ar verslui galėtumėte skirti daugiau dėmesio ir laiko. Finansai gali būti linkę greičiau ištekėti, nei įplaukti, tad būkite taupesni.

Balandis – puikus naujoms idėjoms, saviraiškai ir kūrybai. Tai ypač sėkmingas laikas norintiems svarbių permainų darbuose. Ieškantys naujo darbo lengviau galės rasti gerą pasiūlymą, kitiems galimas greitesnis kilimas karjeros laiptais. Šiuo metu lengviau rasite ir papildomų finansinių galimybių, papildomų darbų ir veiklų.

Gegužė – labai intensyvus, darbingas mėnuo, kai reikėtų įgyvendinti kilusias įdėjas. Šiuo metu galite sutikti ir kliūčių, tektų derinti požiūrius ir nuomones. Šis laikas palankesnis užsiimantiems buitine technika, statybų, remonto darbais. Finansai stabilūs, priklausantys nuo įdėtų pastangų ir darbo.

Birželis – tai laikas, kai, netikėtai patys sau, galite sutikti žmones, besižavinčius panašiomis idėjomis, su kuriais galėtumėte lengviau įgyvendinti naują verslo projektą. Laikas palankus investuotojų paieškai. Kai kam galimi nedideli papildomi uždarbiai.

Liepa. Ramesnis, stabilesnis periodas, palankesnis įprastinei veiklai. Kai kurie naujus darbus lengviau rasite pasitelkę draugus ir giminaičius. Finansai gerės po truputį, galimos didesnės išlaidos atostogoms.

Rugpjūtis. Atostogų laikas, tačiau intensyvus dirbantiems aptarnavimo, maisto srityse. Šiose, o taip pat ir pervežimų srityje lengviau rasite pagrindinių ir papildomų darbų. Likusiems įprastiniame darbe svarbu bus teisingai paskirstyti jėgas ir susidėlioti prioritetus. Šį mėnesį finansai augs po truputį.

Rugsėjis. Geros kad lėtesnės kai kam karjeros ir finansų augimo galimybės. Kartu nemažai finansų ištekės auginantiems mokinukus. Lengvesnė darbų paieška norintiems dirbti paslaugų, finansų ir prekybos srityse.

Spalis. Saulei keliaujant jums opoziciniu ženklu, darbuose tempas gali palėtėti. Kad padaugėtų finansų, gali tekti vesti derybas, ieškoti papildomų galimybių. Kartu tai laikas, kai lengviau rasite galinčių jums padėti.

Lapkritis. Šį mėnesį venkite neapgalvotos finansinės rizikos, ir konfliktų darbe iškilus nuomonių skirtumams. Seksis diplomatiškiems ir ieškantiems nestandartinių sprendimų.

Gruodis. Jums palankus nekilnojamojo turto operacijoms, stambiems projektams ir darbų užbaigimui. Galimos netikėtos pajamos. Kartu apmąstykite tolesnius karjeros planus, išsakykite savo lūkesčius.

Tai – bendros tendencijos, kurias reiktų derinti su asmeninio horoskopo rodikliais.

Gerų 2017 metų jums linki astrologė Lolita Žukienė.

Lolita Žukienė
Lolita Žukienė
© DELFI / Šarūnas Mažeika
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Gyvai / DELFI Diena. Ką darys dotacijos netekę Palucko socdemai ir manifestą prieš valdančiuosius skelbiantys liberalai (11)

Kas išgelbės Gintauto Palucko socialdemokratus, kuriems už rinkimų pažeidimus atimta pusės...

Kaune - painios bylos finalas: sprendžiama, ar iš darželio paimtą vaiką grąžinti motinai (119)

Raudondvario seniūnijoje (Kauno r.) sprendžiamas klausimas, ar grąžinti paimtą penkerių metų...

Paliko traktorių judriausioje Vilniaus gatvėje, bet policija paaiškino – viskas pagal taisykles (41)

Ne vienas vairuotojas, pirmadienio vakarą važiavęs Vilniaus Tūkstantmečio gatve, galėjo tik...

Registrų centre beveik kas penktas darbuotojas susijęs giminystės ryšiais (19)

Registrų centro atliktas tyrimas parodė, kad beveik kas penktas įmonės darbuotojas (18 proc.),...

Kai kurių sričių darbuotojų Panevėžio regione trūksta kritiškai (14)

Panevėžio darbo rinkos mokymo centre, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų iniciatyva,...

Po Austrijos pastabų sukruto visa Europa: pasirašomos sutarties pasekmes jausime ilgai? papildyta (314)

Vokietija kunkuliuoja. Šįkart dėmesio centre atsidūrė Jungtinių Tautų parengta Pasaulinė...

Toto Cutugno gyvenimas kaip filmas: žmoną mylėjo, bet gimė nesantuokinis vaikas, užklupo vėžys ir vos nežuvo aviakatastrofoje (5)

Liepą legendinis italas, padovanojęs pasauliui gausybę hitų, atšventė 75-ąjį gimtadienį....

Žinomos mamos apie vaikų skiepus: pasakė, kas padėjo apsispręsti papildytas vaikų profilaktinis skiepų kalendorius (16)

Skiepai vaikams šiandien vis dar aktuali tema. Paskleista baimė, kad neva skiepai sukelia autizmą...

Lietuviai spraudžia plėtotojus į kampą: reikalavimai būstui darosi vis didesni (1)

Šalies būsto plėtotojai ir pardavėjai stebi tendenciją – klientai tampa ženkliai dėmesingesni...

Didingas paukštis, kurio neteksime: gaila, bet kažko imtis jau per vėlu (6)

Jau nuo neatmenamų laikų daugelyje tautų kilnusis erelis yra laikomas drąsos ir stiprybės...