Visata nėra kosmosas be gyvybės, tai gyvas, savarankiškas organizmas, tarsi asmenybė, kuri diktuoja mums savo sąlygas ir taisykles, bioenergetikoje vadinamas Visatos dėsniais.
Visata
© Shutterstock

Visatos dėsniai labai paprasti, nesudėtingi, rašo esotericblog.ru. Kosmosas nekuria mums labirintų, atvirkščiai – stengiasi mus iš jų išvesti. Žmonės patys susikuria sau sunkumų. Kai gyvenate pagal Visatos dėsnius, visada einate teisingu keliu. Gyvenimas paprastas ir aiškus, tiesa, tik tiems, kas nori jį suprasti.

Kodėl reikia gyventi pagal Visatos dėsnius

Visatos dėsniai neskatina išsižadėti religijos ir visko, kuo tikite. Jie tiesiog nukreipia tinkama linkme, parodo tiesą. Niekas nepasikeis, pasikeis tik jūsų požiūris į pasaulį. Viskas, ko siekėme nuo pat jaunystės, pasidarys aiškiau ir akivaizdžiau.

Mes – Visatos vaikai. Esame sukurti iš žvaigždžių dulkių, susidariusių prieš kelis milijardus metų. Bioenergetikoje egzistuoja gausybės centro samprata, tas gausybės centras neša sėkmę visose gyvenimo srityse. Palaikydami ryšį su šiuo centru, mes užsitikriname sėkmę. Užmegzti ir sustiprinti ryšį padės tikėjimas Visatos dėsniais. Įsigilinkite į šias paprastas tiesas, kad suvoktumėte, kokia tvarka egzistuoja šiame pasaulyje.

10 Visatos dėsnių

Pirmas dėsnis – mintys materialios.

Daugelis tikriausiai matė Holivudo filmų, kurių veikėjai geba kažką įsivaizduoti ir sukurti aplink save kokią nors realybę. Savaime suprantama, jūs tokiu greičiu laimės nesukursite, bet tai tikrai veiksminga. Norint rasti pomėgį, svajonių darbą, meilę ir sėmę, reikia visa tai įsivaizduoti. Atsiminkite, kad jūs – skulptorius, dailininkas, kuris savo minčių dažais piešia ant gyvenimo drovės. Likimas ir karma yra, tik jie ne tokie stiprūs, kaip tikėjimas savimi ir savo veiksmais. Gyvenimas nėra jau parašyta knyga, veikiau tai tuščių lapų krūvelė, kurią galite išmesti, suplėšyti, leisti užpildyti kažkam kitam arba susikaupti, atsisėsti ir patiems viską parašyti.

Antras dėsnis – visi geri dalykai prasideda nuo gerumo širdyje.

Jūsų vidinis gėris kuria šviesą aplink jus. Pikti žmonės nuolat susiduria su pykčiu, niūrūs – su lietumi giedrą dieną, džiaugsmingi – su džiaugsmu ir pozityvumu. Jei linkite gero, nereikia būti piktiems, godiems, pavydėti. Ne veltui dar senovėje žmonės sakydavo – jei nori, kad su tavimi gerai elgtųsi, pats taip elkis su kitais. Visatoje viskas dėsninga, logiška ir neatitaisoma. Atsiminkite tai.

Trečias dėsnis – didžiausi pokyčiai gyvenime vyksta tose srityse, kurioms skiriame daugiausia dėmesio.

Dauguma žino – po gulinčiu akmeniu vanduo nepratekės. Jei gulėsite ant sofos ir žiūrėsite į lubas, pinigai neateis į jūsų gyvenimą. Jei ieškosite meilės, 99 proc. atvejų jos nerasite. Jei norite išjudinti situaciją iš mirties taško, būtina bent kažką daryti. Nepalikite be priežiūros nė vieno savo sielos ir savo gyvenimo kampelio. Taip jums bus įdomiau ir tiesiog lengviau.

Ketvirtas dėsnis – kokia jūsų aplinka, tokie patys esate.

Šį Visatos dėsnį atitinka patarlė – su kuo sutapsi, toks ir pats tapsi. Jūsų artimiausia aplinka, t. y. antra pusė, artimi draugai, yra jūsų atspindys. Jei jums kažkas nepatinka, tai rodo, kad būtinos permainos. Dažnai tai rodo, kad jūs jau pasikeitėte. Daugelis klaidingai mano, kad mes nesirenkame draugų, mylimųjų, tačiau yra priešingai. Be to, gyvenimą galite pakeisti, ieškodami reikalingų žmonių. Jei norite sėkmės finansų srityje, daugiau bendraukite su sėkmingomis asmenybėmis. Tapti geresniems padės šviesūs žmonės. Abipusė meilė tikėtina tik tuo atveju, jei nesate užsidarę. Kita vertus, net uždari žmonės gali rasti savo antrą pusę – pakanka būti šiek tiek dėmesingesniems.

Penktas dėsnis – viskas, ką atiduodame aplinkiniam pasauliui, grįžta atgal su dviguba gausa.

Jei šauksite, kad nekenčiate žmonijos, jūsų gyvenimas prisipildys neapykantos. Atsakomoji žmonių reakcija bus analogiška, o kartais – netgi stipresnė. Tai pasakytina ne tik apie žodžius ir veiksmus. Net nuotaika perteikiama erdvėje. Vieni tai jaučia, kiti – ne, bet pats faktas nepaneigiamas – geri poelgiai padarys jus laimingais, o blogi – nelaimingais.

Šeštas dėsnis – abejonės yra visų problemų šaknis.

Jei rimtai užsibrėžėte ką nors padaryti, atsikratykite abejonių ir nepasitikėjimo savimi. Kai žmonės kūrė meno kūrinius, technikos šedevrus, genialius išradimus, jie neleisdavo abejonėms užkariauti proto. Štai ir jūs nepasiduokite abejonėms ir negalvokite, kad meilės nėra, kad neįmanoma uždirbti pinigų, kad sveikatos neatitaisysi.

Septintas dėsnis – visi esame lygūs.

Nėra žmonių, kurie kažkuo geresni už kitus ar aukštesnio rango. Šiuo požiūriu Visatoje nėra gradacijų. Reikia gyventi ir gauti malonumo iš kiekvienos akimirkos, neužstrigti tiek kažkuo. Visata neturi numylėtinių, kuriems dovanoja viską, o iš kitų viską atima. Visi be išimties esame lygūs.

Aštuntas dėsnis – kiekvienos minties realizavimui reikia laiko.

Kartais laiko reikia daugiau, kartais mažiau, bet akimirksniu niekas nevyksta. Tai suteikia mums progą suvokti, kas gerai, o kas blogai, kad laiku spėtume užblokuoti negatyvias mintis.

Devintas dėsnis – įveikdami sunkumus, tampame stipresni.

Bet kokios problemos kiekvienoje gyvenimo srityje suteikia mums neįkainojamos patirties. Jei norite tapti sėkmingais, teks mokytis iš klaidų. Dar niekam niekada nepavyko iš karto įgyvendinti svajonę, nepatyrus nesėkmių. Tik duobėtu, nelygiu keliu galima privažiuoti iki lygaus kelio.

Dešimtas dėsnis – viskas, ką matome, yra nepastovu.

Pasaulis gyvena dinamika. Visata siekia judėjimo, to paties reikalauja iš mūsų. Reikia suprasti, ko mes norime reikia suvokti savo misiją šiame pasaulyje, tai – kiekvieno žmogaus tikslas.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

200 tūkst. vartotojų reikia pasikeisti SIM kortelę (3)

Dėl nuo liepos 1 dienos įsigaliosiančių atnaujintų pasirašymo elektroninėje erdvėje...

Alytaus pataisos namų grimasos: darbuotojų atlyginimams pinigų nėra, bet pavaduotoju įdarbintas buvęs Seimo narys (63)

Lėšų darbuotojų atlyginimams - nėra, bet užtat yra naujai įdarbintas direktoriaus pavaduotojas....

Arūnas Milašius. Toliau išsivažinėjame, nes tikrąją bėgimo iš Lietuvos priežastį droviai nutylime (179)

Girdime džiaugsmo šūksnius. Pirmą kartą per ilgą laikotarpį mūsų šalyje fiksuojamas...

Didžėjaus Modesto Žilionio mirtis sukrėtė jo bičiulius: draugai gailisi tik vieno (8)

Ketvirtadienio vakarą didžėjus Modestas Žilionis , daugeliui geriau žinomas Modessthe Sound...

„Snoro“ epopėja eina į pabaigą: teismo sprendimas laimingais padarė daug žmonių (2)

Dėl banko „Snoras“ bankroto šio banko platintų obligacijų neįgijusiems, nors už jas...

Klastinga liga suserga vis daugiau žmonių, bet prisipažįsta retas: Agota papasakojo, kaip pasveiko

Apie savo ligą Agota pasakoja atvirai ir nuoširdžiai. Mergina neslepia ir pačių skaudžiausių...

Strazdauskaitės nužudymo byla: visi kaltinamieji pripažįsta įvykdę nusikaltimą Bieliauskams nepavyko nušalinti prokuroro (298)

Penktadienį Kauno apygardos teisme numatyta pradėti Lietuvą sukrėtusios žmogžudystės bylos...

„Olympiakos“ fanų nuomonė: atleistą trenerį Sfairopoulą geriausiai pakeistų Jasikevičius (3)

Eurolygos ketvirtfinalyje į Kauno „Žalgirio“ barjerą atsitrenkęs ir Graikijos čempionato...

Rūta Ščiogolevaitė sūpuoja jau ketvirtąjį kūdikį (63)

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė su vyru Rolandu Damijonaičiu gyvena pakiliomis nuotaikomis –...

Blėstanti tautos meilė prezidentei: kur Grybauskaitė padarė klaidą (518)

Politiniai skandalai jau trečią mėnesį iš eilės mažina prezidentės Dalios Grybauskaitės...