Norite su mylimuoju išbandyti ką nors naujo ir pikantiško? Neišradinėkite dviračio, o paprašykite jo pamylėti jus savo rankomis. Gal jam tai labai patiks! O jei nepamiršite darbuotis ir savo rankomis, rytoj vyras norės tai pakartoti...
© Shutterstock nuotr.

Klitorio stimuliavimas pirštu – pats paprasčiausias būdas pasiekti orgazmą. Rusijoje, pasitelkiant medicininius terminus, tai įvardijama, kaip ,,masturbacija“. Kaip antai Europoje yra vartojamas žodis petingas. Keista, kad daugelis petingą vadiną meno forma, nors iš tiesų, labiau tiktų priskirti šį veiksmą prie gamtos mokslų.

Jūsų partneris turi žinoti kaip pradėti glamones. Žinoma ne tik morališkai turi būti tam pasiruošęs, bet ir fiziškai. Taigi, kad būtų lengviau, pasitelksime gamtos mokslus.

Pasiruošimas pirštų šokiui JOS kelnaitėse:

Švarios rankos. Sterili švara. Kruopščiai tuo pasirūpinkite.

Trumpi nagai. Visų pirma, po panagėmis kaupiasi įvairūs mikrobai, kurie gali patekti į klitorių ar makštį. Visų antra, su ilgais nagais galima subraižyti jautrias vieteles.

Stiklinė vandens ant naktinio staliuko. Amerikiečių seksologai po petingo itin rekomenduoja nedelsiant išgerti litrą vandens, kadangi jos metu į šlapimo kanalus gali patekti mikrobų.

Taipogi, galite tiesiog apiplauti intymias kūno vietas vandeniu. Jeigu įvykdėte pirmus du punktus, tuomet petingas bus atliktas saugiai, tačiau apsidrausti niekada nebus bloga mintis. Be to, išgerti vandens nėra taip jau ir sunku.

Vandens pagrindo lubrikantai. Be jų galite apsieiti, jeigu jūsų antroji pusė, be vargo jus pamylės, nes tiek iš jo, tiek iš tavo lytinių organų išteka gausios išskyros. Tačiau petingui lubrikantas yra būtinas.

Kada jums reikia petingo?

Kai po sekso jūs abu gulite ir dejuojate. Jis dėl malonumo, o jūs dėl nepasitenkinimo.

Kai po darbo jūs neturite jėgų atlikti energingų kūno judesių, tačiau norisi meilės, galite suteikti sau malonumą rankomis, kol pilnai atgausite jėgas ir pasijusite geriau.

Kai vienas iš jūsų susijaudines daug labiau nei kitas.

Kai labai norisi sekso, tačiau neturite prezervatyvų ir negalite greitai jų įsigyti.

Kai paprasčiausiai norisi įvairovės.

Gamta ir kūnas

Klitoriai būna įvairūs – tai faktas. Pas vienas moteris jie yra labai jautrūs, tad kartais jį liečiant, vietoj susijaudinimo jaučiamas skausmas. Pas kitas, atvirkščiai, jautrumas sumažėja ir klitorius niekaip nereaguoja į prisilietimus.

Jeigu klitorius pernelyg jautrus, paprašykite mylimojo elgtis atsargiai: priliesti dviem pirštais lytines lūpas, negrūsti pirštų, o sukti pagal laikrodžio rodyklę arba prieš, priklausomai nuo to, kaip jums labiau patinka. Jeigu net ir tokia netiesioginė stimuliacija sukelia diskomfortą, galima suspausti dviem pirštais (nykščiu ir smiliumi) lytines lūpas toje vietoje, kur jos pridengia klitorių. Kai klitorius susijaudins (vadinasi taps mažiau jautrus skausmui), galėsite jį stimuliuoti tiesiogiai.

Jei vis dėlto, moteris, atvirkščiai, nesusijaudins, reikia padidinti jos jautrumą. Kaip? Yra du veiksmingi būdai. Pirmas – naudoti kokį nors kaistantį arba, atvirkščiai, vėsinantį lubrikantą tam, kad būtų sužadinta daugiau skirtingų pojūčių. Antras – prieiti iškart iš abiejų pusių: kairės rankos smiliumi ir viduriniuoju pirštu prasiskverbti į vidų ir ieškoti G taško, o dešinės rankos smiliumi atlikti sukamuosius judesius apie klitorio galvutę. Jeigu taip padarėte ir sutraukėte makšties raumenis, orgazmas bus itin stiprus.

Dabar, kai esate teoriškai pasikaustę ir morališkai pasirengę, galima pereiti prie pagrindinio momento.

Pagrindiniai petingo būdai yra tokie:

Masažas. Masažo metu lubrikantas švelniai įtrinamas ant lytinių lūpų, pradžioje su nykščiu, po to su mažuoju pirštu, palaipsniui artėjant prie klitorio, bet taip jo ir nepalietus.

Prasiskverbimas. Dešiniosios rankos smiliumi ir viduriniuoju pirštu liečiamas G taškas, nykščiu – klitoris. Jis bando sujungti abu pirštus į žiedą, tuo pačiu metu suspaudus patį jautriausią jūsų G tašką.

Timpa. Smiliumi ir viduriniuoju pirštu jis stimuliuoja klitorių, o nykščiu – išangę.

Formuojantis. Jis vedžioja pirštus aplink makštį, tarytum pabrėžiant jos kontūrus. Pasiekti orgazmą tokiu būdu vargu, ar pasiseks, bet pradiniam arba tarpiniam glamonėjimosi etape toks būdas yra būtent tai, ko reikia.

Iš vidaus ir išorės. Dešinės rankos dviem pirštais, jis stimuliuoja G tašką, o kairios rankos delnu masažuoja apatinę pilvo dalį.

Papildomi pratimai

Kol partneris neriasi iš kailio mėgindamas suteikti jums malonumo, negulėkite be veiklos. Stimuliuokite jo lytinį organą, kitaip tariant, laikykite jį suspaudę kumštyje – tai, be abejo, labai veiksminga, tačiau jau šimtus kartų išbandyta, todėl nebeįdomu. Taigi, jūsų užduotis ne tik sukelti mylimajam orgazmą, bet taip pat suteikti naujų pojūčių.

Ranka. Suimkite jo lytinį organą trimis pirštais, taip kaip laikote rašiklį. Braukite jais aukštyn ir žemyn. Judesys pirštais tampa kur kas ilgesnis nei kumščiu. Pabaigoje kaskart apgaubkite jo varpą delnais.

Du kumščiai – įdomiau nei vienas. Padenkite delnus lubrikantu ir apimkite viena ranka jo varpą ties galvute. Pro kumštį praleiskite jo lytinį organą iš viršaus į apačią ir, kai liesite gaktikaulį, iškart uždėkite kitą kumštį ir leiskite žemyn. Kai ranka susidurs su pirmuoju kumščiu, perimkite jo varpą kita ranka. Tokiu būdu susidaro nenutrūkstamo judėjimo grandinė ir ne aukštyn-žemyn, bet visada tik žemyn. Tuomet vyras galės ilgiausiai balansuoti ties orgazmo riba.

Apskritimas. Kaire ranka suimkite varpą ir padėkite ja judinti vyro lytinį organą aukštyn-žemyn. Dešinės rankos smiliumi švelniai vedžiokite apskritimą aplink varpos galvutę.

Sukimas. Patepkite dešinės rankos delno patį centriuką lubrikantu. Stipriai suspauskite kairiu kumščiu jo lytinį organą, dešinės ranku delnu, sukamaisiais judesiais, stimuliuokite varpos galvutę.

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Rinkimų į prezidentus prognozė: naujas favoritas šovė į viršų (94)

Gruodžio mėnesio „Spinter tyrimų“ duomenys dėl galimų kandidatų į prezidentus vertinimo...

Jei susirgote ne laiku, rizikuojate prarasti pinigų (1)

Jeigu netyčia susirgote ir ligos laikotarpiu jums sumokami pinigai už anksčiau atliktus darbus,...

Neįtikėtina po jūrą blaškomo lenko istorija: gelbėtojai tikina nematę nieko panašaus (63)

Gruodžio 25 d. Indijos vandenyne išgelbėtas nelaimėlis keliautojas iš Lenkijos, kelis mėnesius...

Valstybės tarnautojų laukia neramūs metai: rengiami pokyčiai užkabins dešimtis tūkstančių (361)

Į Seimą keliauja valstybės tarnybos pertvarka, paliesianti dešimtis tūkstančių dabartinių...

Simo Jasaičio ir Oksanos Pikul-Jasaitienės konfliktas areštine nesibaigė: krepšininkui - nauji nemalonumai (7)

Sekmadienį daugelį sukrėtė netikėta žinia: sekmadienio rytą areštinėje atsidūrė neblaivus...

Orai: plūstelėjus – 19 laipsnių šalčiui žiema staiga persigalvos (9)

Savaitės pradžia šalyje bus šalta, naktimis vietomis temperatūra kris iki –19 laipsnių....

JAV Europoje žarstysis pinigais: kam atiteks šimtai milijonų dolerių? (863)

Baltijos šalims iš kitų metų biudžeto jau skyrusios 100 milijonų dolerių, JAV skirs antra tiek...

Su Ballais vargstantis Šeškus: visa komanda išsibalansavusi (41)

LaMelo ir LiAngelo Ballai surengė rezultatyvų pasirodymą ir pelnė trečdalį Prienų-Birštono...

Po Naujųjų užsukusi į vaistinę tų pačių vaistų, liko nemaloniai nustebinta (74)

Nors „mažėja vaistų kainos“, skamba gražiai, vis dėl to, naudą pajuto ne visi. Kai kurias...

Po atviro buvusios Jasaičio žmonos pokalbio su žiniasklaida – negailestingas Oksanos Pikul kirtis (149)

Vėlyvą sekmadienio rytą paaiškėjo, jog rytas Jasaičių šeimoje buvo neramus. Po to, kai...