Emma Watson (25 metų) išgarsėjo visame pasaulyje, kai filmuose apie Harį Poterį įkūnijo moksliukę Hermioną Greindžer. Nors jai tada buvo vos devyneri, bet mergaitė puikiai susitvarkė su staiga užgriuvusiu žiniasklaidos dėmesiu. Jos elegancija, įgimtas stiliaus jausmas ir visuomeniškumas tiesiog pavergė britų ir viso pasaulio kino gerbėjų širdis. 

Nuotr. Vida Press

Pernai Emma  Watson buvo paskirta Jungtinių Tautų geros valios ambasadore, tuomet ji visiems dar karterį įrodė, kad nėra viena tų tuštučių aktorių, o domisi ir socialinėmis problemomis bei yra puiki oratorė. Šiandien gerbėjai ploja rankomis, juk būtent tokia mergina būtų ideali karališkosios šeimos atstovė. Jokių skandalų, kvailų pasisakymų viešumoje, meilės romanų ar kitų išsišokimų. 

Nuotr. Vida Press

Britų spaudoje rašoma, kad princas Harry (30 metų) jau seniai nusižiūrėjo jaunutę aktorę. Nors pats neišdrįso jos pasikviesti į pasimatymą, tačiau paprašė draugų, kad suorganizuotų vakarėlį, į kurį ateitų Emma. Princo planas puikiai pavyko. Rašoma, kad porelė buvo jau keliuose pasimatymuose, o Harry tiesiog pametė galvą dėl dailiosios Emmos. 

Kaip manote, ar tai naujoji britų karališkosios šeimos pora? Gali būti, kad Emma savo elegancija, grožiu ir intelektu užgožtų net garsiąją Kate Middleton.

Nuotr. Vida Press

Pažymėti
Dalintis
Nuomonės