„900 milijonų afrikiečių ir arabų palaidos Europą iki XXI amžiaus vidurio“, – šie garsiojo pranašo žodžiai paskutiniu metu dažnai cituojami užsienio žiniasklaidoje. Pranašautojas nuspėjo Antrojo pasaulinio karo pradžią, fašistų kapituliaciją, Berlyno sienos griūtį.
Wolfo Messingo pranašystės
© Scanpix

Wolfas Messingas – bene viena įdomiausių ir kartu paslaptingiausių XX a. asmenybių. Tūkstančiai žmonių matė jo talentą, kurį jis pats vadino prakeiksmu. Jis konsultuodavo sovietų imperijos lyderį J. Staliną, o daugelis jo pranašysčių išties išsipildė.

W. Messingas gimė 1899 metais skurdžioje žydų šeimoje nedideliame Lenkijos miestelyje. Jau būdamas vaiku, jis išsiskirdavo iš kitų savo bendraamžių. Vos šešerių skaitydavo Torą ir išsyk įsimindavo net po keliasdešimt jos puslapių.

IŠPRANAŠAVO II PASAULINĮ KARĄ

Kai kas nors paklausdavo garsiojo aiškiaregio, kaip jis atspėja ateitį, jis paprastai atsakydavo: “Aš nežinau. Tiesiog sąmonės gilumoje savaime atsiranda suvokimas, kad tiesa tokia, o ne kitokia”.

Pirma tiksliausia pranašystė, jaunajam W. Messingui vos nekainavo gyvybės. Ji nuskambėjo iš Berlyno teatro scenos. Kaip jis vėliau rašė memuaruose, ateities regėjimas jį aplankė netikėtai ir nevaldomai. Messingas vokiečių karininkų pilnai salei išpranašavo Antrojo pasaulinio karo pradžią. Bet paskui iš jo lūpų nuskambėjo baisiausia pranašystės dalis, kad fašistinio režimo laukia neišvengiamas krachas.

W. Messingas išpranašavo II pasaulinio karo pradžią ir pabaigą
W. Messingas išpranašavo II pasaulinio karo pradžią ir pabaigą
© AFP/Scanpix

Į tokią pranašystę iškart sureagavo vadovaujančios partijos vadovybė: buvo paskelbta pranašautojo paieška, bet jam, padedant draugams, kuriuos vėliau nužudė fašistai, pavyko pasprukti į SSRS.

Antrojo pasaulinio karo metais W. Messingas, buvo evakuotas į Novosibirską, ten karo iškamuoti žmonės plūdo į koncertų sales, kad pamatytų gyvą legendą. Motinas ir žmonas, išlydėjusias savo sūnus ir vyrus į frontą, domino viena – ar gyvi jų vyrai. Tūkstančiai žmonių jam rašė ir mėgindavo susitikti po seanso.

1943 m. Novosibirsko operos teatre vienas iš žiūrovų su kitais perdavė raštelį, kuriame buvo klausimas „Kada baigsis karas?“ Perskaitęs sakinį, W. Messingas iškart išpyškino datą – gegužės 8-oji. Tiesa, tada metų nepasakė.

Baisiausia aiškiaregystės dovanos savybė – žinios, kurių negali atsikratyti, aiškino visiems W. Messingas. Jis tiksliai žinojo savo mirties datą ir stengėsi kuo rečiau apie tai galvoti. O kai terminas atėjo, jis išvykdamas operuotis pasisuko į savo namą ir pasakė: „Na, štai ir viskas, Wolfai, tu čia daugiau nebegrįši“. Taip ir įvyko – netikėtai sutriko pranašo inkstų veikla ir 1974 m. lapkričio 8 dieną jis mirė.

Berlyno siena
Berlyno siena
© AFP/Scanpix

EUROPAI PRANAŠAUJA TAMSIUS LAIKUS

Pastaruoju metu, kai Europai tenka atlaikyti nesuvokiamą pabėgėlių srautą iš Artimųjų Rytų, Wolfo Messingo asmenybė ir vėl buvo prisiminta.

Po antrojo pasaulinio karo, kai buvo pradėta statyti Berlyno siena, 1961 metais Wolfas pasakė, kad siena neišstovės nė trijų dešimtmečių. Ir tą kartą aiškiaregys buvo teisus, Berlyno siena buvo nugriauta praėjus 28 metams – 1989 m. lapkričio 9 d.

Wolfas perspėjo, kad Europai liks džiaugtis lygiai pusė amžiaus, o vėliau jos lauks tamsūs ir niūrūs laikai.

„900 milijonų afrikiečių ir arabų galutinai palaidos Europą iki XXI amžiaus vidurio.“, – šie pranašo 1961 metais per vieną pasirodymą pasakyti žodžiai tada mažai kam galėjo padaryti įspūdi. Tačiau šiuo metu vis didėjant pabėgėlių skaičiui iš Artimųjų Rytų, galima nesunkiai suvokti, kad ir ši W. Messingo pranašystė, gali būti neįtikėtinai tiksli.

Remiantis Gepalo instituto atliktos apklausos duomenimis, iki 2050 metų Europoje norės apsigyventi iki 950 milijonų žmonių iš Afrikos ir Arabų šalių.

PILDOSI IR NOSTRADAMO ŽODŽIAI?

Senajam žemynui krachą žadėjo ir garsusis Nostradamas. Politologai, istorikai ir senovinių rankraščių ekspertai tvirtina, kad jiems pavyko iššifruoti Nostradamo pranašystes, kurios, pasak jų, Europai nieko gero artimiausiu metu nežada.

Nostradamo vardą tikriausiai bent kartą yra girdėjęs kiekvienas žmogus. Niekas nepaskelbė tiek daug tokių paslaptingų ir toli siekiančių pranašysčių kaip šis didingas žiniuonis.

O ir neįsiklausyti į Nostradamo pranašystes būtų klaidinga, nes šio pranašo žodžiai pasaulio istorijoje išsipildė ne vieną kartą. Rimtai vertinti Nostradamo žodžius pradėta po to, kai šis nuspėjo Ispanijos karaliaus Filipo II mirtį.

Šis pranašas rašė ateities vizijas eilėraščio pavidalu. Savo katrenuose (katrenas – eilėraštis sudarytas iš 4 eilučių) teisingai nuspėjo įvairius svarbiausius istorinius įvykius.

Bauginanti W. Messingo pranašystė: <strong>EUROPĄ PALAIDOS</strong> <span style="color: #ff4040;">900 milijonų migrantų</span> iš kitų žemynų
© AP/Scanpix

Istorikai ir senovinių rankraščių ekspertai vieningai tvirtina, kad iššifruoti pranašo katrenus kartais būna labai sudėtinga, tačiau pastarieji įvykiai Europoje susiję su pabėgėliais iš Irako, Sirijos ir Libijos įžiebė naują diskusiją ar kartais ne apie dabartinius įvykius perspėjo pats Nostradamas?

Istorikai atkreipė demėsį į šiuos pranašo katrenus:

Kai atsidarys senosios žemės durys,
Suplus ten visi varguoliai.
Didieji norėdami gėrio ir taikos,
Nežinodami atplukdys pabaigą į savo namus.

Prisidengę nuskriaustaisiais,
Siaubūnai atneš chaoso ir kraujo bangas.
Tik sutrypti ir išnaikinti,
Supras, kad atėjo senosios žemės kracho epoka.

Italijos politologas Džiuzepė Veliči yra įsitikinės, kad šie katrenai tiksliausiai apibūdina šių dienų realijas.

„Daug proto nereikia, kad sugebėtum susieti dabartinius įvykius Europoje su Nostradamo žodžiais. Europos laukia greitas krachas, o jis įvyks kai prasidės pabėgėlių integracija į Europos valstybes.“ – įsitikinės politologas.

Neseniai žiniasklaida pranešė, kad daugiau kaip 4 tūkstančiai teroristinės organizacijos „Islamo valstybė“ narių kaip pabėgėliai prasmuko į Europos Sąjungos valstybes. Pranešama, kad bebaimiai ir itin žiaurūs sukilėliai įsilieja į pabėgėlių srautus Turkijos Izmiro ir Mersino miestuose, iš kur per Viduržemio jūrą pasiekia Italiją.

„Sunday Express“ laikraščio šaltinis iš „Islamo valstybės“ pareiškė, kad teroristų infiltravimas – tai keršto už oro antpuolius, kuriuos vykdo JAV vadovaujama tarptautinė koalicija, pradžia.

"Islamo valstybės" (ISIS) kovotojai.
"Islamo valstybės" (ISIS) kovotojai.
© Vida Press

„Mes norime sukurti kalifatą ne tik Sirijoje, bet ir visame pasaulyje. Bus daug kraujo kol europiečiai supras, kad mūsų religija yra teisinga religija.“, – teigiama vieno ISIS nario pareiškime.

Istorikas iš Portugalijos Pedro Aloisio kuris daugiau nei 20 metų analizuoja Nostradamo katrenus tvirtina, kad eilės „Prisidengę nuskriaustaisiais, Siaubūnai atneš chaoso ir kraujo bangas“ yra daugiau nei iškalbingos. Pasak istoriko, ISIS nariai prisidengę žmonėmis kuriems iš tiesų reikalinga pagalba, pradės masiškus teroristinius išpuolius Europoje dėl kurių žus daugybė žmonių.

„Tai bus tarsi revoliucija ir tik stebuklas galės mus išgelbėti. Prognozuoju, kad per artimiausius 20 metų patys europiečiai gali būti panašioje situacijoje kaip šie pabėgėliai kurie dabar masiškai plūsta į Europą.“

„Tik sutrypti ir išnaikinti, Supras, kad atėjo senosios žemės kracho epoka. „Suprasime kas atsitiko tada kai jau bus per vėlu.“, – nieko gero nežadančiai užbaigia Portugalijos istorikas.

anomalija.lt

Populiariausios nuomonės
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Top naujienos

Nuolatiniai teismai atlyginti žalą dėl duobėtų kelių padiktavo sprendimą (13)

Panevėžio miesto savivaldybė patvirtino tvarką, pagal kurią gyventojams, juridiniams asmenims...

Rusijos priglaustas perversmo Lietuvoje veikėjas nerimsta: žada sukilimą ir teismą Grybauskaitei (308)

Sausio 13-ąją savi šaudė į savus. Tankai žmonių netraiškė, tai tebuvo provokacija, kurią...

Nušalusias kojas pastebėjo tik pavasarį: galūnės amputavosi pačios kokia odos spalva - pavojingiausia (1)

Šiemet į kai kurias Lietuvos gydymo įstaigas žmonės dėl nušalusių kūno dalių nesikreipė –...

Kinijoje pramogavusi mergina atsidūrė tragikomiškoje situacijoje: galiu būti pirma lietuvė, kuriai taip nutiko (33)

Lietuvė Ieva Koncevičiūtė patyrė neeilinį nuotykį Kinijos regione Makao - tragikomiška...

Įvertino situaciją Jasaičių šeimoje: problema gali būti kur kas didesnė (120)

Savaitgalį šalyje nuvilnijo Jasaičių šeimos drama. Nors Lygių galimybių plėtros centro...

Antrąkart įkliuvo Aurimas Didžbalis: šįkart teigiamas dopingo testas – pasaulio čempionato metu (199)

Tarptautinė Sunkiosios atletikos federacija pranešė, kad praėjusių metų pasaulio vicečempionas...

Po skandalo Vokietijoje dėl chemikalų iš alaus – Lietuvos ūkininkų sprendimas (93)

Lietuvos ūkininkų sąjungai (LŪS) priklausantys grūdininkai po ilgų diskusijų sutiko prieš...

Nesaugūs maisto produktai, kurie vos nepasiekė Lietuvos parduotuvių lentynų

Pernai Lietuvoje uždrausta prekiauti daugiau kaip 1 900 t nesaugių ar nekokybiškų maisto...

Gyvai / Už „Vytauto“ vairo stojęs LaVaras vadovauja ekipai draugiškame mače su „Dzūkija“ tiesioginė vaizdo transliacija (8)

Nuo 21 val. Prienų-Birštono „Vytautas“ su broliais Ballais žaidžia penktąsias draugiškų...

Vietoj pagalbos 112 – policininko kerštas: skandalinga istorija klampina jau ir policininkę (273)

Skandalinga byla, kurioje kaltinimai dėl tarnybos įgaliojimų viršijimo, piktnaudžiavimo tarnybine...