aA
Praėjus 18 metų po tragiškos princesės Dianos mirties į viešumą išlenda vis naujų pikantiškų faktų apie jos asmeninį gyvenimą. Dianos biografijų autorė Penny Junor britų dienraščiui atskleidė, kaip garsi moteris bendravo su savo vaikais, ką sakydavo paskambinusi Camillai ir savo meilužio žmonai.
Atskleista, kaip princesė Diana terorizavo Camillą
© Scanpix

Diana anksti neteko motinos. Ji nemirė tačiau paliko šeimą dėl mylimo vyro. Iš pradžių Dianos motina tikėjosi kartu pasiimti ir vaikus, tačiau teisme dėl jų globos prieš ją liudijo net jos pačios mama. Diana ilgai tikėjo, kad mama juos tiesiog paliko, o tiesą sužinojo tik suaugusi, kai vėl atnaujino ryšius su motina.

Neturėdama tinkamo pavyzdžio princesė pati buvo ne itin gera motina. Nors savo vaikus – princą Williamą ir princą Harry – labai mylėjo, bet visada labiau paisydavo savo interesų nei jų. Visada vaizdavo itin rūpestingą motiną, tačiau kartu praleisdavo mažai laiko. Be to, iš kaimo rezidencijos, kur itin patiko vaikams, ji persikėlė į Londone esančius Kensingtono rūmus, nes provincijoje nuobodžiavo. Rūmuose berniukai kone visą laiką leisdavo savo kambariuose su aukle. Čia jie miegodavo, valgydavo ir žaisdavo.

Tačiau auklės ilgai neužsibūdavo – vos metus ar du. Vos princams spėjus prisirišti prie naujos auklės, Diana jas atleisdavo, nes pavydėjo joms vaikų meilės. Princas Williamas buvo itin aktyvus ir linksmas vaikas, tačiau viskas pasikeitė, kai mama atleido jo itin mylimą auklę Barbarą Barnes. Kitą vaikų mylimą auklę Jessie Webb ji ne tik išmetė iš darbo, bet ir paskleidė bjaurius gandus, kad miega su princu Charlesu.

Princesė Diana dažniau būdavo ne mama, bet tarsi vyresnė sesuo. Ji mėgo savo vaikams pasiguosti, juose ieškodavo ramsčio. Ypač prasidėjus skyryboms su princu Charlesu. Nors visada tvirtino, kad nori vaikus apsaugoti nuo per didelio žiniasklaidos dėmesio, elgėsi priešingai. Pavyzdžiui, princui Williamui pradėjus lankyti Etono koledžą, ji vos po kelių dienų davė žymųjį kone valandos trukmės interviu, kuriame papasakojo apie bulimiją, santuokos sunkumus ir meilužius. Mamos liejamas nuoskaudas apie jų tėvą, senelius girdėjo ne tik princai, bet ir jų draugai bei bendramoksliai.

Moteris dažnai kaltino Camillą dėl iširusios santuokos. Tačiau Charlesas po vestuvių su buvusią mylimąją nė nebendravo. Ryšius atnaujino gerokai vėliau, kai buvo aišku, kad jo santuoka jau žlugusi. Diana sutikusi tekėti už princo tarsi pasikeitė: iš linksmos merginos tapo nervinga moterimi, kurios nuotaikų kaitos griovė šeimyninę laimę. Po vestuvių ji Charlesui uždraudė ne tik matytis su senaisiais draugais, bet ir liepė atsikratyti šuns. Princas kelerius metus metus vykdė visus jos norus, kad tik Diana būtų laiminga. Tačiau niekas nepadėjo. Moteris nuolat buvo irzli, priekabi ir nuolat ieškojo priešų. Galiausiai Charlesas atnaujino ryšius su senaisiais draugais. Vienas jų matydamas, kad princas itin nelaimingas, į bendrus susitikimus pakvietė Camillą.

Į princo gyvenimą grįžus Camillai, ją ėmė terorizuoti Diana. Ji skambindavo konkurentei naktimis ir sakydavo, kad pasiuntė žudiką jai nužudyti ir šis jau jos kieme. Tokius skambučius ji itin mėgdavo tada, kai Camilla apsistodavo savo kaimo name. Diana skambindavo ir savo meilužių žmonoms, tačiau nieko nekalbėdavo tik tylėdavo. Į žiniasklaidą buvo net patekęs policijos tyrimas dėl tokių tylių skambučių. Visi jie vedė į Kensingtono rūmus.

Įvertink šį straipsnį
Norėdami tobulėti, suteikiame jums galimybę įvertinti skaitomą DELFI turinį.
(0 žmonių įvertino)
0

Top naujienos

Tomas Janonis | D+

Į kieno kišenę nuguls nacionalinio stadiono milijonai: bendrovėje besisukantys lietuviai išvengia viešumos

Pasirašius daugiau apie 160 mln. eurų vertės Nacionalinio stadiono koncesijos sutartį pasigirdo...

Daugiau nei 100 milijonų eurų, skirtų darbuotojų išeitinėms, biudžete guli nenaudojami: pasinaudoja tik retas

Pandemija sudrebino darbo rinką, tačiau valstybės kaupiamos lėšos, skirtos atleidžiamiems...

Michael Msika, Macarena Munoz | D+

Chaosas tiekimo grandinėje – rykštė Europos įmonių pelnui: štai, ką stebės investuotojai

Su sąnaudomis susijęs spaudimas, tiekimo grandinę apėmęs chaosas ir nusivylimas atsivėrimo...

Daktaras pasakė, kada po trečiosios dozės labiau tikėtinos stipresnės šalutinės reakcijos

Nuo antradienio sustiprinančiąja vakcinos nuo koronaviruso doze kviečiami skiepytis visi, vyresni...

Vaidas Mikaitis | D+

Skurdžioje šalyje simpatiškos merginos dėmesys lietuviui sukėlė įtarimų: laukiau klastos arba apiplėšimo, bet viskas baigėsi daug įspūdingiau (4)

Visur kalbama, kad pasaulyje tapo neberamu. Kad vis agresyviau elgiasi Kinija ir, kad ją, kaip...

Itin rezultatyvioje LaMelo ir lemiamą metimą prametusio Sabonio dvikovoje triumfavo „Hornets“

Naująjį NBA sezoną nuostabia nata pradėjęs Domantas Sabonis svarbiausią rungtynių akimirką...

Eugenija Grižibauskienė | D+

Savo būsto ir automobilio neturintis didžiausios NT agentūros įkūrėjas Galeckas: man taip gyventi įdomiau (2)

Didžiausios šalyje nekilnojamojo turto ( NT ) agentūros „ Remax “ Žiuljenas Galeckas jau...

Užkalnis. Su melagių nuodais tvarkysimės, kaip dorojamės su kenkėjais (412)

Šio įstabaus teksto pabaigoje rasite sąrašą melų, kuriems jau greit irgi ateis laikas keliauti...

Čempionų lygoje „Manchester United“ įspūdingai atsitiesė – pergalę išplėšė Cristiano Ronaldo

UEFA Čempionų lygoje trečiadienio vakarą aštuoneriomis rungtynėmis užbaigtas pirmasis grupių...

Švedijoje gyvenanti lietuvė papasakojo, kaip ten auklėjamos mergaitės: netyčia išgirstas mamos ir dukros pokalbis privertė susimąstyti (167)

„Nelipk į balą, sakau“ nervingu, trūkčiojančiu gana grubiu tonu sako moteris gražia, rožine...