Žvirbliai baigė laikytis dietos – slėpkite tortus!

 (18)
GRYNAS.lt skaitytoja Eglė, pietaudama kavinėje užfiksavo neįprastą reiškinį:  užsisakyto torto likučiais panoro pasimėgauti įžūlokas žvirblis. Paukštelis atsargiai prisiartino prie lėkštės ir ėmė taip įnirtingai lesti tortą, jog išsiterliojo visą snapą.
Žvirbliams vasarą taip pat norisi deserto
© DELFI skaitytojo nuotr.

Eglė teigia paukščio nevaikiusi. O žvirblis tuo naudojosi – kuo toliau, tuo greičiau ir didesniais gabalėliais lesė tortą. Žvirbliai maitinasi ne tik įvairiais vabzdžiais, tačiau smaguriauja ir vyšniomis, trešnėmis. Matyt, todėl neatsisako ir torto su uogomis.

„Sėdėjome kavinėje prie Baltojo tilto su kolega ir jo dukra. Mergaitė paprašė užsakyti desertą, bet, kaip ir visi vaikai, truputį pakramsnojusi nubėgo žaisti. Kadangi tortas buvo mergaitės, niekas jo nelietė, bet atskrido žvirblis ir visiškai nesibaimindamas aplink sėdinčių žmonių ėmė lesti torto trupinėlius, - pasakoja GRYNAS.lt skaitytoja.- Jis rijo gabalais! Net stebėjausi, kad toks mažas, o toks besotis. Nevaikėm, nes labai gražiai atrodė: toks savimi patenkintas žvirblis. Ir nulesė jis nulesė nemažai, kokį ketvirtadalį likusio torto.“

Žvirbliai maitinasi ne tik įvairiais vabzdžiais, tačiau smaguriauja ir vyšniomis, trešnėmis. Matyt, todėl neatsisako ir torto su uogomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)