Verslininkų pinklės ieškantiems būsto: tą patį butą parduoda dešimtims žmonių

 (41)
Ieškantys būsto, turėtų būti atsargūs: nekilnojamo turto skelbimuose dažnai minimi raktiniai žodžiai „rami kaimynystė“, „vieta automobiliui“, „nuosavas kiemas“ gali būti tik pažadai. Už jų slepiasi visiems gerai žinomas verslininkų triukas - vienbučio pavertimas daugiabučiu.
Vienbučių vertimas daugiabučiais Palangoje
© Asociacijos "Palangos balsas" nuotr.

Nusipirkę butą tokiame name gyventojai neturi ne tik privatumo, nes juos skiria itin plonos, nuosaviems namams skirtos sienos, bet ir turi pamiršti pažadus apie nuosavą kiemą ar vietą automobiliui. Be to, dažnai tokie namai neatitinka jokių priešgaisrinių reikalavimų, o ir laisvai disponuoti savo turtu buto šeimininkas negali.

Tokių verslininkų žabangų pavyzdžių daug ieškoti nereikia. Vilniuje esančios Sodų bendrijos „Šeškinė“ pirmininkas Adolfas Vrubliauskas GRYNAS.TV komandai pasakoja apie bevaisią kovą su nelegalių daugiabučių statytojais sodų bendrijoje ir įspėja tuos, kurie ieško būsto: name, kuriame turėtų gyventi vos viena ar dvi šeimos, skelbimo portaluose siūloma išsinuomoti net devynis atskirus butus. Tiesa, jie – vos 30 kvadratinių metrų dydžio.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)