Gyventoja pastebėjo daugybę Trakų rajone gulinčių automobilių atliekų. Ji rašė, kad atliekos sudėtos į krūvą, jas galima rasti nusileidus nuo kalniuko miške.

Kreipėmės į Trakų rajono savivaldybės administraciją. Ji atsakė, kad savivaldybės Aplinkosaugos ir viešosios tvarkos skyrius į pranešimą reaguos skubiai. Jei atliekos yra privačiame sklype, bus siunčiamas nurodymas susitvarkyti. Jei atliekos yra valstybinėje žemėje, jas pašalins savivaldybės padalinys – seniūnija.

Miškai yra mūsų turtas ir juos saugoti būtina. Turime suprasti, kad mes miške esame svečiai ir privalome laikytis taisyklių, jo neteršti ir nedaryti žalos. Atliekos miške ne tik teršia jį vizualiai, bet ir irimo metu į aplinką išsiskiria gamtai pavojingos medžiagos, kurios teršia miško paklotę ir dirvožemį, kenkia miško bioįvairovei.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt