Iš skaitytojo gauta informacija pasidalijome su Vilniaus rajono savivaldybės mero patarėju Kęstučiu Butvydu, kuris informavo, kad apie susidariusią situaciją pranešė Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojams.

Jis sakė, kad situacija yra tikrai netoleruotina ir bus sprendžiama nedelsiant.

„Tokių gamtą teršiančių ir gyventojų sveikatai žalą darančių vietų neturi būti. Viešosios tvarkos skyriaus darbuotojai aiškinsis, kam priklauso ši teritorija, pirminiais duomenimis – atliekos aptiktos privačioje nuosavybėje. Ši teritorija turės būti kuo greičiau sutvarkyta.

Dėkojame gyventojams už pastebėtas netinkamai išmestas atliekas. Prašome tokiais atvejais iškart kreiptis į seniūniją arba Vilniaus rajono savivaldybės administraciją, kad šios situacijos būtų kuo greičiau išsprendžiamos“, – teigė jis savo atsakyme.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt