Sakoma, gyvūnai mus moko, kaip atkreipti dėmesį į smulkmenas, kurios ir suteikia žavesio kasdienybei, kaip iš kiekvienos valandėlės pasisemti tai, kas džiugintų širdį. Mažiesiems keturkojams, ypač beglobiams, labai reikalinga mūsų visų pagalba. „Gyvūnų gerovės iniciatyvos“ rengia akciją „Sušildyk beglobius žiemą“, kurios tikslas – pasirūpinti ir padėti organizacijos beglobis.lt „Gyvybės vagonėliuose“ gyvenantiems beglobiams.

Projekto metu, įvairių įmonių darbuotojai kviečiami surinkti nereikalingas paklodes, užklotus, drabužius ir visa kita, kas gali sušildyti beglobius gyvūnus. Taip pat itin reikalingas maistas.

Esame labai dėkingi Tele2, UAB „Elgerta“, gyvūnų mylėtojams „Šeltė“, kurie jau prisijungė prie akcijos, už neabejingumą mažųjų keturkojų problemoms.

„Nusiuntęs kolegoms paštu pasiūlymą prisidėti prie akcijos, gavau atsakymus „Tai darau jau nebe pirmą kartą, džiaugiuosi galėdama prisidėti“ ir „Pagaliau iš senų skudurų bus naudos“, – sakė Tele2 Lithuania IT vadovas Ramūnas Chocha, pats besidžiaugdamas, jog gali padaryti gerą darbą.

UAB „Elgerta“ finansininkė Gintarė Žabaitė susidomėjo akcija ir ne tik kalbino savo bendradarbius prisidėti, bet ir nutarė prisijungti šiam projektui prie GGI komandos.

„Pati auginu šunį, dėl kurio „einu iš proto“, tad puikiai suprantu, kad ir kiti nori būti mylimi. Darbas užima didžiąją mano gyvenimo dalį. Tikrai nesunku kolegoms nusiųsti laišką su siūlymu atlikti gerą darbą“, – atsakė mergina, paklausta kodėl nutarė prisidėti.

Artėjant Kalėdoms organizatoriai kviečia visus nebūti abejingais ir imtis gerų darbų. Žiemos metu beglobiams gyvūnams dar labiau reikalinga šiluma. Tiesiogine ir netiesiogine šio žodžio prasme.

Taigi, nebūkime abejingi, imkimės gerų darbų: juk artėja Kalėdos. Apgaubkime beglobius gyvūnus šiluma artėjant žiemai ir palengvinkime jų kasdienybę.

Kontaktai pasiteiravimui: www.ggi.lt