Žvejyba Norvegijoje: užkibo ir ypač egzotiškų laimikių

 (9)
Žvejyba Norvegijos fjorduose – tikra kiekvieno žvejo svajonė. Juk čia gali nutverti ne tik smulkias žuvytes, bet ir egzotiškus jūrų monstrus, o kibimas niekada nesiliauja. Ne vienas mūsų tautietis žvejoti patraukia būtent į šią šalį, o vėliau su Lietuvoje likusiais gentainiais dalinasi įspūdingomis, pavydą keliančiomis nuotraukomis, rašo žvejams skirtas portalas KABLYS.lt.
Lietuvio sugauta žuvis
© KABLYS.lt nuotr.

KABLYS.lt komandai parašė vienas toks žvejys Juozas, laimę mėginantis prie Norvegijos krantų. Jis pradėjo savo pasakojimą, neslėpdamas džiugesio: „Jau vasario pradžioje visi čia skubėjo žvejoti šlakių. Aš pabandžiau pagauti, bet kol kas nepavyko, tačiau puikiai kibo plekšnės.“

Žinoma, jei vienos žuvys Norvegijoje kimba prastai, nusiminti neverta, nes netrukus užkibs kitoks laimikis. Juozas pasakojo, kad smagiausia gaudyti nemažas plekšnes. Vos per 30 minučių jam pavyko sugauti net 6 stambias žuvis.

„Žinoma, per sezoną pasitaikė ir dar įdomesnių laimikių. Žvejojant dugnine meškere pavyko pagauti vieną kitą krabą. O vienas įdomiausių laimikių – ciegorius. Jį sugavau rudenį. Spalio gale ir lapkričio pradžioje pavyko sučiupti net kelias vėgėles", - savo išvykų rezultatus išdidžiai vardijo meškeriotojas.

Daugiau skaitykite čia.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)