Žmonės išbandė naują traukos objektą: vienas dalykas nuliūdino

 (26)
Radviliškio rajone pernai pastatytas naujas apžvalgos bokštas. Saulėtomis šventinėmis dienomis šį objektą apžiūrėti nusprendė labai daug žmonių. Bokštas pastatytas tikrai gražioje vietoje ir nuo jo atsiveria fantastiški vaizdai, tačiau privažiuoti iki jo nėra taip paprasta – kelias gana prastos būklės.
Apžvalgos bokštas
© T. Janonio nuotr.

Ilgojo šventinio savaitgalio metu žmonės nutarė apžiūrėti naująjį traukos objektą. Jį galima surasti Kalnų kaime, Radviliškio rajone, netoli Šiaulėnų.

Nuo Tytuvėnų regioniniame parke esančio bokšto galima pamatyti tiek Radviliškį, tiek ir Šiaulius. Tiesa, geriausiai šie miestai matėsi su galingais žiūronais.

21 metrų aukščio bokštas iš tiesų įspūdingas. Nuo jo atsiveriantys vaizdai tikrai palieka įspūdį. Pats bokštas saugus ir patogus. Metaliniais laiptais nesunkiai viršų pasiekia ir senjorai.

Šalia bokšto ir viršutinėje jo aikštelėje gerai matomose vietose išdėstyti informaciniai stendai. Be to, sukurta ir infrastruktūra. Yra patogi automobilių stovėjimo aikštelė, tualetas, takelis veda į apžvalgos bokštą.

Vienintelis taisytinas dalykas – kelias. Vietomis jo būklė labai prasta. Ir kai kuriems automobiliais šiuos ruožus gali būti sunku įveikti. Vertėtų pastatyti informacinį užrašą, kuris įspėtų vairuotojus apie tai, kas laukia. Ir galbūt kai kurie nutartų bokštą pasiekti pėsčiomis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Fotogalerijos

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)