Šiukšles prie Gedimino kalno rinko ir užsieniečiai

 (29)
Po žiemos Gedimino kalno papėdėje ir Kalnų parke susikaupusias šiukšles rinko ir lapus penktadienį talkoje grėbė ne tik vilniečiai, bet ir Lietuvoje gyvenantys užsieniečiai.
© DELFI / Šarūnas Mažeika

„Šie metai - tai savanorystės metai“, - aiškino Nyderlandų karalystės ambasadorius Joepas Wijnandsas. – „Malonu, kad galime prisidėti tvarkant šią unikalią savo praeitimi vietovę“.

Vengrijos ambasadorius Peteris Noszko-Horvathas kartu su ambasados darbuotojais tvarkė Bekešo kalno aplinką. Jiems padėjo Tarptautinės Amerikos mokyklos Vilniuje moksleiviai ir mokytojai.

Įvairius rakandus iš Vilnelės nuo pat ryto traukė „Vilniaus vandenų“ darbininkai, o vėliau talkoje pasirodė Lietuvos karo akademijos kariūnai.

Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos duomenimis, šiemet Vilnelė jos valytojams pasirodė gerokai švaresnė nei paprastai, tačiau ir vėl pasitaikė neįprastų radinių - ištraukti valstybiniai numeriai, vaikiškas dviratukas, senovinis koklius, dvi keptuvės.

Prie Vilniaus pilių valstybinio kultūrinio rezervato direkcijos rengiamos tvarkymo talkos, kuri tęsis ir šeštadienį, taip pat prisidėjo Aplinkos apsaugos agentūros darbuotojai, skautų tunto „Valdovų rūmai“ nariai, Vilniaus Užupio gimnazijos, „Vaivorykštės tako“ pagrindinės mokyklos moksleiviai ir mokytojai, dviejų globos namų auklėtiniai, Lietuvos pensininkų sąjungos „Bočiai“ nariai ir „Radisson Blu Hotel Lietuva“ darbuotojai.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

SKAITOMUMO INDIKATORIUS

157417893

Tiek kartu perskaityti* visi grynas.lt straipsniai

* Indikatoriuje skaiciuojama, kiek skaitytojai iš viso perskaite publikaciju nuo GRYNAS.lt starto (2010 gruodis)