Saloje prašoma gyventi 8 mėnesius per metus – nuo kovo iki spalio. Kotedžą tektų dalytis su vieninteliu kolega, taip pat prižiūrėsiančiu salą ir vienuolyną.

Šis neįtikėtinas pasiūlymas, žinoma, turi šiokių tokių minusų. Inchcolmo sala teturi vienintelę parduotuvę – suvenyrų krautuvę šalia vienuolyno. Darbą siūlančios bendrovės „Historic Scotland“ atstovas teigė, jog darbuotojai turės susiplanuoti savo būsimus patiekalus ir atsivežti geriamo vandens bei maisto iš žemyno. Tačiau jis pridūrė, jog salos prižiūrėtojui skirtame kotedže yra ir dušas, ir maisto gaminimui reikiama buitinė technika, ir skalbyklė. Televizorius taip pat yra, tačiau jo signalą kartais sutrikdo praplaukiantys laivai. Inchcolme taip pat itin silpnas interneto ryšys. Susisiekimas su žemynine dalimi - tik valtimi.

Tokį darbo pasiūlymą britų žurnalistė Olivia Williams vadina „išeitimi iš užburto žiurkių rato“. Jis turėtų patikti nuo darbo biure pavargusiems žmonėms.

„Pagrindinis gyvenimo saloje privalumas - savotiškas nuotykis ir nauja patirtis“, - dėsto bendrovės atstovas.

Nors salą kasmet aplanko apie 20 tūkstančių žmonių, į vienuolyną fotografuotis specialiai vyksta vestuvininkai, darbo skelbime teigiama, jog „vakarais būsite visiškas salos šeimininkas. Galėsite mėgautis nuostabiais vaizdais, kerinčia laukine gyvūnija.“ Gyvūnija - tai nemenka jūros liūtų kolonija.

Paskutinis „salos vadybininkas“ šioje pozicijoje dirbo dvejus metus.

Salos vienuolynas buvo paverstas ginybiniu fortu per Škotijos nepriklausomybės kovas su anglais, taip per abu pasaulinius karus.

Karaliaus Davido XII amžiuje pastatytas vienuolynas yra laikomas vienu geriausiai išsilaikiusių pastatų kompleksų Škotijoje.