„Pumuckelio ūgis yra 50 cm ir, tikėkite arba ne, bet jis sveria tik 35 kg. Pumuckelį auginu maždaug dvejus su puse metų, o ir kai pirmą kartą jį išmatavau, jo ūgis buvo 46 ar 47 centimetrai. Taigi per tą laiką jis paaugo nedaug. Jis yra smulkaus sudėjimo, o tai reiškia, kaip ir žmonių atveju, kad paprastiems žmonėms gali gimti smulkaus sudėjimo vaikai. Būtent tai reikia turėti galvoje, kalbant apie šį arkliuką. Gamtos išdaigos“, – sakė Pumuckelio savininkė Carola Weidemann.

Anot Didžiosios Britanijos Šetlando ponių klubo, „mažas ar miniatiūrinis Šetlando ponis ... turėtų sverti apie 120 kg“.

C. Weidemann Pumuckelį augina daugiau nei dvejus metus.

„Guinnesso rekordų knyga atrašė, kad žirgai ir poniai registruojami tik nuo ketverių metų amžiaus. Taigi turiu dar šiek tiek palaukti ir tikiuosi, kad šis mažasis numylėtinis labai stipriai nebeaugs, kad galėtume patekti į Guinnesso rekordų knygą. Tai, žinoma, šiam mažyliui būtų ypatingas įvykis“, – teigė C. Weidemann.

Kai Pumuckelis neėda pusryčių C. Weidemann virtuvėje ar arklidėse su kitais poniais, jis lankosi vaikų darželiuose ir senelių namuose kaip terapinis arkliukas. Pasak C. Weidemann, dabartinis pasaulio rekordas priklauso kaimyninėje Lenkijoje gyvenančiam poniui Bombelui, kurio ūgis siekia 56,7 cm.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją