Šiuo laikotarpiu lankymas ribojamas ornitologiniuose, teriologiniuose, herpetologiniuose, entomologiniuose, telmologiniuose draustiniuose. Daugiau apie draustinius galite sužinot čia.

Vadovaujantis Lietuvos Respublikos specialiųjų žemės naudojimo sąlygų įstatymu išimtys yra taikomos tuomet, kai vykdomi aplinkos tyrimo, aplinkos monitoringo, mokslo tiriamieji darbai ir jiems vykdyti yra gautas atsakingos institucijos pritarimas. Taip pat vykdant aplinkos apsaugos valstybinę kontrolę ir valstybinę saugomų teritorijų kontrolę, arba kai nustatytas draudimo lankytis laikotarpis aplinkos ministro įsakymu paankstintas arba pratęstas ne ilgiau kaip 30 dienų. Daugiau informacijos rasite čia, skyriuje Saugomos teritorijos, 77, 78, 81 straipsniuose.

Atkreipiame dėmesį, kad minėtų draustinių teritorijoje gyvenančių asmenų veikla nėra priskiriama teritorijos lankymui.

Primename, kad pavasarį prieš keliaudami į saugomas teritorijas visuomet pasitikslinkite lankymosi galimybes, kreipdamiesi į saugomos teritorijos, į kurią vykstate, direkciją.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
www.DELFI.lt
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją