Vaizdas užfiksuotas Eurekos mieste, Ilinojaus valstijoje, JAV. Ragana danguje kaip paaiškėjo buvo vietinė pelėda, kuri pavogė vaiko žaislinį arkliuką ant lazdos ir jį įsitvėrusi skraidė po apylinkes.

„Mano mamai paskambino vienas iš kaimynų ir liepė pažvelgti į kiemą, į mūsų pušį. Iš pradžių jie pastebėjo pelėdą, kai ji įskrido į medį, bet iškarto negalėjo tiksliai pasakyti, ką ji neša!“, – „Newsweek“ pasakojo vietinis gyventojas Erikas.

„Ragana“ ant šluotos Stopkadras

Kaimynai manė, kad vargšas paukštis iš tikrųjų į kažką įsipainiojo, tačiau Erikas iškart suprato, kad pelėda, kuri, beje, yra apylinkės įžymybė, visai ne sužeista, o tiesiog skraidžioja su pavogtu daiktu.

„Pelėda priklauso pelėdų šeimai, kuri kaimynystėje gyvena jau apie 6 mėnesius. Ji yra viena iš jaunųjų pelėdų. Jei kas nors pamatytų, kad pelėdai gresia pavojus, arba manytų, kad ji sužeista, esu tikras, kad būtų kreiptasi į atitinkamas institucijas“, – rašė Erikas socialiniame tinkle.

Vyras taip pat pasidalijo trumpu vaizdo įrašu, kuriame užfiksuota, kaip „piktoji ragana“ skraido po apylinkes.

„Kaimynystėje gyvenanti pelėda pavogė šį žaislinį arkliuką ant lazdos ir skraido su juo po apylinkes. Jei jūsų vaikas pasigedo šio arkliuko, turėsite kalbėtis su pelėda“, – linksmai juokavo jis.

Šaltinis
Temos
Griežtai draudžiama Delfi paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti mūsų medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti Delfi kaip šaltinį.
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (10)